Opinie Neonowe zagrody 7

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 15, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zrobiłam do pierwszych zagród i koniec.
     
    Azile and eldena like this.
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dotikampo. Dziękuję za podliczenie. Ze też Ci się chciało...:) Obecnie mam na stanie myszki za 1589 605 sg. Nawet nie będę sumować ich wartości po cenach rynkowych, bo szkoda zachodu. Dohodowałam.... I wszystkie pójdą do przepastnego eventowego wora.-.- Zostanie kilka zwykłych myszek .:cry: Ot co. A wkleję tak ku pamięci, póki jeszcze są :cry:xD. Laboratoryjnych nie udało mi się wyhodować.:p Nawet na tych cudacznych perfumach.xD Jakaś blokada na trzy ostatnie okienka w oazach, czy coś...? :eek:
    Od teraz koniec z hodowlanymi.To ostatnie moje neony. Mam komplet tych wcześniejszych i co ? I tak większość czasu siedzą w pasku :p Basta. Czas na otrzeźwienie. xD

    [​IMG]
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Coś czułam, żeby tym razem nie tykać tego eventu xD. Przemieliłam trochę zwierzaków ale wszystko poszło na targ i tym sposobem zarobiłam 120 mln xD
    Za kłódki ze sklepiku wzięłam super paszę, nawet nie połakomiłam się na itemy :music:bo w sumie po co mi one :music:
    A tak wygląda moja plansza eventowa :p

    [​IMG]
     
  4. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Widzę Olu, że jesteśmy na tym samym etapie realizacji zadań eventowych. :DxD

    [​IMG]

    Jakoś nawet nie jest mi w ogóle żal tych wszystkich eventowych dobrodziejstw, których nie otrzymam. Kłódek też nie wydaję na te magiczne itemy - wolę jednak SP i kupony na pomocników, bo to jest w moim skromnym mniemaniu, znacznie bardziej przydatne. :p
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Marzenko czyli jeden z Tadzików (i to nie jest Zgredek) miał rację mówiąc, że z szamba nigdy nie będzie perfumerii.[​IMG]
    Moje uzależnienie od farmy i robienia eventów wzięło i tym razem górę-.- i zrobiłam całość oraz wykupiłam 4 itemy niedźwiedzi i po 1 myszy i kotów - ciekawa jestem "wkiedy" mi minie.:D
     
  6. Rafauek16

    Rafauek16 Aktywny autor

    Po 1,5 roku gry większość dobrodziejstw, które uzbierałem w postaci farmarek, super paszy, zwierząt wyczerpane praktycznie do zera... 40 milionów także stracone. Zrobione ale z bólem serca:cry:
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    I z Tadzikiem sie zgadzam w zupełności.Tylko ten 1 raz.Na wiecej nie może liczyć...brak wiary w brednie mnie blokuje-.-
    Ania masz ten sam ,,defekt";) co ja...uzaleznienie-.-Niestety chyba trzeba będzie zrobić w głowie korekte:oops:
     
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Olga, jeszcze możemy zacząćxD
    [​IMG]

    Najszybciej zarobiony miliard SG na myszach :inlove: Pobiłam swój rekord:D:music:
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum


    Teraz to się wycwanili, bo wcześniej oddawało się zwierzaki stopniowo do wartości - na przemian zwierzaki-kłódki-zwierzaki-kłódki. W tej edycji już na początku chcieli sporą wartość zwierzaków, a na koniec dobili jeszcze większą liczbą :p Zwykle to się o kłódki walczyło - teraz o zwierzaki, przy siewnych walczyło się o eventówkę - teraz o wypadajki... Zmiany, zmiany, zmiany - ale czy na lepsze? Część osób (patrz wyżej) będzie się zniechęcać tego typu obrotem sprawy.

    Zapraszam na mój targ ;)

    [​IMG]
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo Ty Aga :) znaczy się tego miliarda gratuluję :)
    A eventu nie ruszę, żeby mi nawet dopłacali za jego zrobienie :D
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dzięki, ja też nie:p Nie z takimi cenami na targu ;)
    [​IMG]
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Brawo Aga zarobionych SG :)
    u mnie na targu ceny myszkieterów znacznie niższe
    [​IMG]
    ale myszy laboratoryjne tak pomiędzy 40 - 50 mln., a ja sprzedałam po 26 mln. i wydawało mi się, że tak dobrze:oops::p

    Marzenko już się nawet oficjalnie do tego przyznaję jak w klubie AA:)

    - nazywam się Anna i od prawie 5 lat jestem uzależniona od pewnej gry internetowej, a to za sprawą Majki, Basi, Wojtka i wielu. . . wielu innych, których poznałam w poczekalni oraz u Dr Blazersa.:D
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dziękuję Aniu:) Te ceny ze screena nie były maksymalne:)Ja zaczynałam sprzedawać myszkietery najpierw za 10 mln, a laboratoryjne za 20 mln. W mgnieniu oka cena podskoczyła o ponad 100%. Takiego popytu na zwierzaka dawno nie było:) Pierwszy raz cieszyłam się, że mi nie skoczyły myszy powyżej laboratoryjnejxD Astromyszy i komputerowej nie widziałam na rynku. Pewnie cena śmieszna, to nikt nie wystawiał.
     
    Miśkowo, bacowa70 and MaDzo like this.
  14. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ech. Gdyby taka sytuacja była na moim targu.:music:[​IMG] U mnie od początku neonów wygląda to mniej więcej tak...-.-
    I dokup sobie farmerze wyższą myszę...:oops:
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    xD:cry:xD
    Mam na liczniku 7,5.Czy to znaczy ze dluzej będę się leczyć z uznalezieniao_O:cry::p
     
    Last edited: May 21, 2018
  16. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Serio?o_O No to współczuję. Kicha straszna:oops:
     
    pretorianka likes this.
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Gdy popatrzyłam na poradnik do neonów, spodziewałam się że będzie rzeźnia... Ale aż takiej nie przewidziałam...:eek:
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Rekordowy event i to przez myszy,przynajmniej u mnie.Poszło mi ponad 500 sp i 17 mln sg.
     
    dotikampo likes this.
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a ja właśnie pozwoliłam innym zarobić i tracąc tylko tyle sp co na kłódki wydałam na targu ponad 100 baniek na hodowlańce do eventu. a kto bogatemu zabroni:p
     
  20. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    [QUOTE="
    Zapraszam na mój targ ;)

    [​IMG][/QUOTE]U mnie 13700000, mysz laboratoryjna 2 x droższa jes... dramat
     
Thread Status:
Not open for further replies.