pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Bardzo dziekuję :D
    Co wzamian??
    Nerkę i wątrobę jeszcze mam :D
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i niech Ci jak najdłużej zdrowo służą
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    za chwilę homar doleci :)
     
  4. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Ja też mam swój komplet organów i nie chcę go zmieniać :D
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    już mam dość tych myszy,chyba pójdę na targ i kupie-.-
    na osłodę dostałam ze zwykłych laboratoryjną
     
  6. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    chociaż tyle ja to dwa razy dokupywałam myszy do oaz a mialam niby dużo
    sp poszło tonę , myszy co do jednej i nadal było mało
    ale zaczęłam to skończyłam - nie wiem po co w sumie
    one kompletnie u mnie nie skakały nawet im się buszować nie chciało po polach
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór w przelocie :)
    Wpadłem się przywitac i pochwalić !!!
    Ale jestem szczęśliwy jak dziecko :)
    Wczoraj podczas pierwszej tury mistrzostw było łowienie z łódek .
    Zająłem 5 miejsce .
    A dzis dałem popis i spinningując w drugiej turze z brzegu nie tylko wygrałem turę ale też zająłem 1 miejsce w sumie z dwóch tur :)
    Jestem przez najbliższy rok mistrzem koła w spinningu :)!!!
    Minęło kilka godzin a ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć :)
    Dostałem największyyyyyyy ze wszystkich moich pucharków i talon na zakupy w wędkarskim salonie :)
    Pucharek zaprezentuje po powrocie z urlopu.
    No dobra może i bufon ale musiałem się pochwalić największym od paru la sukcesem :)
    Miłego wieczoru ja sie biorę za rozładowanie gratów po zawodach i pakowanie bo o 4 pobudka i rajd na Podlasie :)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    brawo mistrzu :)gratuluje :D


    [​IMG]
     
  9. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    brawa dla gospodarza
    [​IMG]
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dla nas jesteś zawsze:D
    Gratuluje :D:D
    udanego odpoczynku
     
  11. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    no brawo Ty
    idealna taktyka
    prawdziwy król
    czai się jak na Lwa przystało dłuższy czas w krzakach niby przegrywając - dając szansę młodym by złapali hobby
    i nagle nadchodzi powoli z wyprostowaną wyczesaną grzywą i zaskok -
    nie zapominajcie kto tu jest królem :inlove:
    idealnie - Gratulacje :)
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Bardzo :inlove::inlove::inlove:
    Udało się no :)
    Naprawdę jestem zaskoczony i straaaaszliwie uradowany xD
    Coś co kiedyś bywało dosyc często moim udziałem dziś cieszy jak nigdy xD
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i niech cieszy jak najdłużej i jak najczęściej
    a w nagrodę to napisz co można Ci podesłać:p
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    wieniec laurowy :)
    ja naprawdę nie jestem w temacie bo przyznam że nawet nie przeglądałem forum przez te trzy dni
    nosorożca nie mam ale pewnie wkrótce będzie w jakichś misjach więc sie nie pali
    czy wiecie czemu mój znajomy ciernik ;) dostał wypasioną rekompensatę a ja nie ?
     
  15. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a nie masz jej w newsach?
    jak logowałam się normalnie z lapka to też nie miałam, a jak zalogowałam się w pracy na telefonie przez pufina to miałam w newsach,nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    wielkie dzięki :inlove:
    oki jest w newsach :)
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chyba nawet dwie sa;)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Piotrze - gratuluję :D
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dzięki Tomek:)
    były dwiexD
    a czego szuka ktoś z chatki może akurat mam ?:)