Opinie Neonowe zagrody 7

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 15 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zrobiłam całość, ale zupełnie mnie to nie ucieszyło, po minimalnych kosztach jeżeli chodzi o SP, ani jednego klonowania więcej niż konieczne żeby zdobyć kłódki, na szczęście koty skoczyły całkiem nieźle i miałam w zapasach trochę kolorowych myszy, nic nie musiałam dokupić, a reszta podstawowych zwierzaków poszła na targ
    ale jeszcze kilka takich akcji jak ostatnio z podziałami graczy i ogólnym balaganem nad którym nikt nie panował, brakiem rzetelnej i terminowej informacji czy takim korbiastym eventem czyszczącym stodole do zera z zapasu kolorowych zwierzaków, to się rozstanę z tą grą i nawet się nie obejrzę, teraz to co mnie zatrzymało to Ludzie :inlove:
    mogłam nie robić eventu, no pewnie - mogłam nie robić, ale na resztę tego co sie przetoczyło przez grę w ciągu ostatnich kilku dni to już wpływu nie mam, a bardzo nie lubię jak ktoś dla własnych celów tylko finansowych robi ze mnie balona..... i nie jest to balon na GT ;)
     
  2. emimo1

    emimo1 Młodszy ekspert

    Dotrwałam do końca, choć myszy stawiły opór. Chyba były najbardziej waleczne, ze wszystkich zwierząt. Drogi event, poszła prawie cała super pasza.
     
  3. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    U mnie największym oporem wykazują się misie. Myszy ok. Z 4 kuchmistrzów wyskoczyła Astromysz. A koty to już rewelka. Z 3 savanah i szkockiego urodził się max czyli Syjamski, z 4 pregowanych- Maine coin, a z 4 szylkretowych-niebieski brytyjski. Mam już 230 kłódek a misków dalej brakuje. Ale spoko. Jeszcze ponad 4 koła SP, dam radę.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2018
    ania1713, Azile oraz mysza199710 lubią to.
  4. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Jak to dobrze, że ktoś wystawił mysz komputerową za 9 mln ogromne dzięki. uff no i po evencie, wyjątkowo oporne te myszy na klonowanie, poszły precz.
     
    usiamik46 i AlfaWilk lubią to.
  5. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    U mnie myszy się okopały i one siedzą a ja z nimi... a miałam kilka całkiem ładnych myszek przystępując do eventu. Już kupiłam za ciężkie SG mysz laboratoryjną oraz całe stado zwykłych (bo mi zabrakło) - ale nic to... wykarmiłam już ponad 1 tys. SP - ale przecież, żeby samemu zrobić neonową zagrodę trzeba mieć najwyższą mysz - a jej bym nie uzyskała z takim wkładem... zatem oazuję dalej...
     
    Azile, yen10, AlfaWilk i dalsza osoba lubią to.
  6. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ja nadal z nimi walczę. Tyle SP co już poszło.... i żadnych skoków o więcej jak 1 w górę :/ Te myszy to będą mi się po nocach śniły o_O
     
  7. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    mnie się trafił tańczący misiek za 3,300 mnl sg ,więc go zgarnęłam do misji:p
     
    magdalenaz75 i Azile lubią to.
  8. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    mnie myszy pokonały na targu brak wyższych poziomów,paszy koniec... kapitulacja na tym froncie:( koty i miśki zrobione
     
    Azile i mysza199710 lubią to.
  9. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    mi zaczyna brakować sp, a myszy ,ledwo ruszone. Niby trwa baby boom ale chyba nie u mnie :sleepy::cry::(nie trafił mi się ani jeden przeskok... walczymy dopóki sp jest potem będę myśleć:oops: reszta zrobiona...
     
    Azile, adikab oraz mysza199710 lubią to.
  10. adikab

    adikab Ekspert forum

    BB nie powoduje dodatkowych skoków a jedynie szansę na dodatkowe zwierzaki :) To ekskluzywne perfumy mają rzekomo powodować możliwość większych skoków, ale u mnie na 1000 ostatnich prób nie było ani jednego :D
     
    Azile i mysza199710 lubią to.
  11. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam a za te kłódki nie możesz dokupić super paszy, miałem 140 szt. nadwyżki kupiłem dwa kombajny na 24 h.
     
  12. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ja wykupiłem za kłódki, ze skleporamy, dorzuciłem z misji a myszy jak się opieraja tak się opierają. Kupił bym na targu tą jedną laboratoryjną i by był koniec, ale tam pustynia xD BB oczywiście działa, ale daje dodatkowo to co najniższe albo bliskie temu xD
     
    Azile, mysza199710 oraz magdalenaz75 lubią to.
  13. magdalenaz75

    magdalenaz75 Hrabia forum

    wczoraj skończyłam tylko dlatego , że jakimś cudem :p z oaz wyskoczyły mi 2 myszy laboratoryjne, SP poszło coś koło 1 tys, nie robię żadnych eventów hodowlanych przez długi czas o_O
     
    Azile, kasia_79 oraz cyfrzakk lubią to.
  14. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    mi już poszlo ponad 1200 SP a myszy dalej nie mogę skończyć... chyba usiądę i będę płakać :(
     
  15. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    skończyłam ale poszło 1000 SP i 100 milionów sianogroszy :( tzn.myszy wyżarły
     
    Azile, magdalenaz75 oraz pretorianka lubią to.
  16. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Współczuję.... ja odpuściłam event po pierwszym wsadzie myszy, a za kłódki kupiłam 3 x kupon na kombajn no i chyba dorobię kłódek do tego itemu neonowy miś :)
     
    Azile, magdalenaz75 oraz pretorianka lubią to.
  17. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    Ja niestety też się poddaję :( Nie mam tyle zwierząt ani $ żeby więcej się dalej bawić :( No szkoda - pierwszy raz neonowe zagrody odpuszczam - buuu ....
     
    Azile, magdalenaz75 oraz pretorianka lubią to.
  18. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    I ja zaczynam mierzyć : nie siły na zamiary, a zamiar wg posiadanych sił i środków. Miśki do zrobienia ( dokupiłam księżycowego), koty też ( mam brytyjskiego) Zablokowały mnie wredne myszy. Podliczyłam posiadane zasoby no i nie da się. -.-
    Szkoda mi SP-.- Finito. Jutro wystawiam wszystko na targ. Evencik całkowicie odpuszczam. Za drogo szanowny BP , za drogo. -.-
    Miałam 2500 jednostek SP została połowa, a efektów brak-.-

    [​IMG]
     
  19. Ania19671967

    Ania19671967 Aktywny autor

    Z myszami to niezła jazda.Poszła całą superpasza i końca nie widać.Zero przeskoków.Gdybym wiedziała , że event będzie tak drogi to na pewno bym go nie robiła.Żal mi już całego wsadu więc chyba zmuszona będę dokupić florków i kupić superpasze.Z tym eventem to niezła przesada .Pozdrawiam walczących i odpuszczających.
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zrobiłam cały neonowy razem z pnączem i wzięłam 4 miśkowe itemy ( w nadziei, że kiedyś dopuszczą je do wymiany). Zrobiłam 656 wsadów!! A wiecie jaki był mój największy przeskok??? 2 x maine con,1 kozak i 3 myszkietery!!!!! Takiego dna to ja jeszcze nie widziałam!!! Z miksów same cofki.
    Ja rozumiem, ale żeby nawet jednego porządnego skoku nie było na 5 pełnych oaz!!!! Naprawdę żenada. >:( >:( >:(

    Utopiłam 1312 jednostek SP
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.