pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no tylko czym? :)
    No a tak co do tej sklerozy ja chyba Tobie coś obiecałam podczas G&T tylko nie wiem czy dalej potrzebujesz i wiem ze coś to było tylko możesz udusić no to właśnie przez to na s zapomniałam co tak więc proszę Cie o przypomnienie co. Jedna sowa ostatnio przyszła do mnie od jednej osóbki że juz to co było obiecane to zdobyła a nie wiem jak u Ciebie.
    No i proszę dalej o przypomnienie bo komuś jeszcze mogłam coś obiecać tylko nie zapisuje nigdy tego dlatego teraz pisać komu i co
    Zaraz 1 podeśle :)
     
  2. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Aguś bardzo dziękuję :inlove::inlove:, teraz jestem posiadaczką aż dwóch xD
    Wstawać śpiochy [​IMG]

    udanych łowów w balonie [​IMG]
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam śpiochów :)
    Przyszłam na poranną kawę no i poczytać o tych Waszych poszukiwaniach ( tu i u Eli ) ale niewiele się dowiedziałam, czego kto szuka
    Albo czytać ze zrozumieniem nie umiem, albo jakimś ( dla mnie nieznanym ) ,,grypsem,, piszecie.:p
    Beatka widzę znalazła - no tu mam czarno na białym, ale co z resztą ?
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja również dziękuje za miłą niespodziankę :inlove::D
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)kawki sie chetnie napiję ,dobrze sie spało bo padał deszcz:) Beciu dziękuję za prezencik :inlove:teraz swieci słoneczko na działke sie wybieram bede wieczorem ;)miłego dnia życzę wszystkim i fajnistych łupów :D
     
  6. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Witam :)
    Szukacie czegoś konkretnego w balonie??
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    poeta super a ja sie pytam gdzie wy wszyscy wybyli -.-pietruchn na wczasach :)a wy? wyłazic mi i to juz :D
    Kasiu a ty czego szukasz ?:)w balonie chcą wątrobe :cry:i nerki :cry:
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jak to gdzie? nie wiesz że trwa poszukiwanie loszku Pietruchy , teraz go niema to nikt nie przeszkodzi w tych poszukiwaniach :) :p
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no znalazłam :Dwieki mi to trwało

    [​IMG]

    co wybieramy :D
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Urok na mnie nie działa:p Oddawać klucze do loszkuxD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj jej ależ to chyba spiżarnia przy loszku albo gdzieś w jego okolicy , bo z fotek pamiętam ze tam w loszku nawet ładnie jest i przyjemnie a i kominek widziałam :)
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przeca otworzyłam ;)właz:Dmy juz tam siedzimy :DAnndżeliny piosenke puściłam moze wejdzie :D

    [ciach]

    Wejdzie nie wejdzie, ale piosenkę usunęłam, ponieważ nie nadaje się na nasze forum. Może jednak przesłuchaj i obejrzyj klip przed wrzuceniem tutaj.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: May 19, 2018
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no żesz... Mam ochotę zaśpiewać, że "bo to zła kobieta była"
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a moze do kawiarenki :D ona zła nie była



    przepraszam nie wiedziałam :oops:ze az tak zaszkodziło jeszcze raz przepraszam

    Posty połączyłam.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: May 19, 2018
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Danusiu, połącz posty. Oglądałem Twoją Twarz i w ostatnich minutach mi się słowa Piotra Gąsiewskiego bodajże skojarzyły z tą piosenką:p
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie umie połączyć :(moze zła to zrobi ;)
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Złą tak w środku nocy z krzaczków przytulnych wyciągacie. Nieładnie, nieładnie...

    A teraz, jak połączyć posty.
    Jeżeli masz już jeden post dodany i chcesz dodać drugi z cytatem, to najprościej:
    1. Napisz ten drugi post.
    2. Skopiuj jego treść razem z tym cytatem.
    3.Edytuj pierwszy post.
    4. Wklej do niego skopiowaną treść.
    5. Kliknij "zapisz zmiany"
    6. Gotowe
    Drugiego posta po prostu nie publikujesz. A nawet, jak Ci się zdarzy, to go po prostu usuwasz szybciutko ;)

    Poćwiczyć możesz TUTAJ
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wybacz, Zła;) Ale wiek robi swoje (bez obrazy) :)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ok pocwiczę dziękuję:)no ja emerytka troche czasu potrzeba ;)z krzaków to i mnie wyciagnęli i nie potrzebnie chyba juz tu nie wleze same błedy robie :oops: