Opinie Neonowe zagrody 7

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 15 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -wiercipiętka-56

    -wiercipiętka-56 Zaawansowany

    ok dzieki i tak tyle wiem co przed chwila
     
    niebo016 lubi to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    [ciach]

    Łomatko.
    Przeczytaj poradnik do eventu.
    Sprawdź, co dają neonowe itemy.
    Sprawdź, ile tych itemów można sobie kupić.
    I przeczytaj w tym wątku, co to daje, jeśli chodzi o tempo wzrostu np niedźwiedzi.

    Na miłosierdzie boskie, skąd oczekiwania, że ktoś napisze w wątku własnymi słowami połowę poradnika i do tego jeszcze streści wątek?!

    Offtop usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2018
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  4. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Nadal nie wiem, gdzie pisze o możliwości kupienia 4 itemów. Gdzie o tym pisze, gdzie ten sklep, bo w poradniku nic nie ma.
     
    niebo016 lubi to.
  5. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    "Kłódki miłości można również wykorzystać na dodatkowe itemy lub inne przedmioty w sklepie." a pod tym baaaardzo duża tabela z tym co sobie można kupic i ile razy
     
    niebo016 lubi to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pewnie, że nie pisze, ale jest napisane.:pxD
    I to o dziwo w poradniku jest napisane.:)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak nie ma w poradniku, w tabelce z poradnika Neonowe zagrody 7 są wszystkie informacje:

    "Kłódki miłości można również wykorzystać na dodatkowe itemy lub inne przedmioty w sklepie.

    [​IMG]"
     
  8. Odilia

    Odilia Zaawansowany


    Szkoda że pousuwała Atena bo nie wiem co było dalej ale i tak mam kolkę xD i nie mogę złapać powietrzaxD Podobno śmiech to zdrowie ale mnie chyba wykończy :) A teraz powaga Oazy mam pełne zwierza czekają na bb mam nadzieje że sp wystarczy by wykupić item niedźwiadka i jakiś kuponik ? no tak na wszelki wypadek...:p
     
  9. kwietnik

    kwietnik Czeladnik forum

    Nie fajne to pnącze neonowe:eek:o_O szkoda super paszy8)-.-, zrobię chyba tylko podstawę :oops::sleepy:
     
    niebo016 lubi to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A jakie byłoby fajne twoim zdaniem...?
    Tak z ciekawości pytam :)
     
  11. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    a mnie sie bardzo podoba to pnacze (w przeciwienstwie do ciebie) i w dodatku mam zamiar jeszcze misiowe itemki zgarnac;)
    a pasze mam: za farmarki (tak postponowane przez wiele osob;)), z mlyna, z kola itp, itd. wiec moge w czasie tego BB poszalec i zgarnac co wartosciowe:)
     
  12. kwietnik

    kwietnik Czeladnik forum

    Np SG razy poziom, TPD X poziom . Teoretycznie można by dla drugich neonów zrobić , ale nie wiem .
     
    niebo016 lubi to.
  13. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Też zastanawiam się nad pnączem8)8)8),że nieciekawe8)8), można by robić ale dla dodatkowych nagród tylkoxD:p.A kłódki wymienić można w sklepiku na jedną rzecz tylko bo na 2 to mi nie starczy.
     
  14. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    po prostu suuuuper,lokowalam zwierzaki do oaz(wszystkie dobroci w uzyciu),a tu mnie wywala z gry,no po prostu super,brawo bp:mad::mad::mad::mad:
     
    [Misia80] i elwira17 lubią to.
  15. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    No i przerwa w grze :cry:
     
  16. Jamnikowaty

    Jamnikowaty Okazjonalny autor

    No i poklonowaliśmy....:mad:
     
    kalinamala i elwira17 lubią to.
  17. [Misia80]

    [Misia80] Czeladnik forum

    Event miał się zacząć od 14:00, a tu jakaś awaria techniczna. Ciekawe czy jakoś to zrekompensują, np.: przedłużając czas eventu.
     
  18. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    tak,na pewno-.-....napisza ze przepraszaja i zaprosza do kupna koszykow....to najlepiej im wychodzi....xD
     
    BezKitu70 i hlnrys lubią to.
  19. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Na razie przepraszają za niedogodności.... dobre sobie nazywać to niedogodnością
     
    kropelka04 i ross2 lubią to.
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    hlnrys lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.