Opinie Neonowe zagrody 7

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 15, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pewnie tak.
    Kiedy ja pisałam o jednosekundowych niedźwiedziach, w centrali jeszcze nerwowo liczono te profity z itemów kupowanych w ilościach dowolnych.
    Dopiero później zdecydowano przydzielić max cztery itemy na twarz.
    Oj będzie wesołe G&T... kiedyś tam.
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gdyby ktos chciał uzyc SP to "mis walentynkowy" wzmacnia jej działanie o 5%
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Uwaga, bo można się przejechać. Ten misiek wzmacnia działanie super paszy o 5%, nie mylić ze skróceniem czasu hodowli o 5%

    Czyli skoro SP skraca czas hodowli o 50%, to te 5% z 50% to zaledwie 2,5%. Stąd SP z miśkiem skróci czas hodowli o 52,5%. A każdy sobie sam odpowie czy to dla niego dużo czy mało.

    Widzę, że BP kusi ostatnio wszystkim co skraca czas. Ważne, by czytać to co znajduje się za znaczkiem "%", bo to jest kluczowe dla bonusu.


    A neony od zawsze lubiłam, ale żeby zdobyć wszystko, to trochę SP będzie potrzebne. Na szczęście trochę zapasu się ukręciło w młynie, kolorowańce siedzą grzecznie w stodole, więc powinno pójść bez problemu. Może nawet w pierwszy dzień eventu :music:
     
    Last edited: May 15, 2018
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  5. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    ......kurcze nie kumam , o czym piszecie. Niedźwieź w sekundę, możliwość zakupienia 4 itemów w sklepie? Ja tego nie widzę w poradniku :(
     
  6. BezKitu70

    BezKitu70 Czeladnik forum

    Zbieram kłódki na nagrody pocieszenia. Niestety event zbyt wymagający na moje zasoby. Tak to bym z chęcią robiła, bo żadnej neonówki nie mam. :(
     
    ziutek7770 likes this.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I tym sposobem, zaoszczędziłaś mi liczenia.:p:)
    Dzięki.
    Wyszło mi, że na wszystko potrzeba 222 kłódki, co daje 74 wsady na zwierzaka.
    Tyle zrobię i ani klonowania więcej. Co braknie, to dokupię.
    Zainwestować trzeba 444 SP, zwrot 80.
    364 SP na minusie, przy stanie 2600 ujdzie.8)
    Do dodatkowych itemów nie podchodzę.
    W kalendarzu u Franka jest na jutro "Asystent hodowli", to pewnie wrzucą skrócone BB.

    Edit:

    Jest i BB.
    Przyznaję się bez bicia, nie zaglądałem do OO.
     
    Last edited: May 16, 2018
  8. mamaiza69

    mamaiza69 Aktywny autor

    Bo tego nie ma w poradniku. Itemy, które są do kupienia skracają czas hodowli, misie rosną najdłużej, więc Forumowicze przeliczają ile itemów na 1-sekundowe misie xD
     
    antonina-farmerska and Azile like this.
  9. gregorg

    gregorg Młodszy ekspert

    a czy dzis bedzie bb
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A zajrzyj do ogłoszeń -.-
     
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    masz informację tutaj >klik<

    [​IMG]
    Środa 16.05.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 16.05.2018, godz. 22:00
     
    mamaiza69, Azile and hlnrys like this.
  12. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    będzie :D
     
    mamaiza69 and Azile like this.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Już nie przeliczamy - no, zaczniemy znowu pewnie dopiero przy okazji właściwego G&T.
    Za to możliwość kupienia max czterech itemów na zwierzę to akurat jest w poradniku.
     
  14. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Ja się zastanawiam, czy spłukać się z SP dla tych 4 neonowych misiów? A oprócz tego chcę kombajny jeszcze i może banany.... Jaka mamy pewność, ze dopuszczą te itemy do wymiany na G&T ? Taki np florenowiec czy drzewa nawozowe jak ich nie było tak nie ma 8)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Florenowiec i nawozowce to były zdaje się wypadki przy pracy ;)
    Zwłaszcza bez nawozowców wszystkim żyłoby się lepiej, a w każdym razie równiej 8)xD
    A te itemy ładnie napędzałyby sprzedaż tych tam licencji na G&T, każdy grosz się liczy ;)

    Zresztą może też być np tak, że raz jeden je dopuszczą (teraz na przykład, jeszcze ciepłe, żeby podwójnie podkręcić sprzedaż - bo jeszcze sprzedaż super papu wchodzi w grę przecież)... a później blokada na dłuuugo.
    Precedensy już bywały ;)
     
  16. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nowe neonowe itemy jak na tą chwilę są zablokowane. Ja spóbję zebrać 4 niedźwiedzie itemy i na tym przestanę
     
  17. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Zzizzie, teraz nie dopuszczą tych itemów -.- są już jakieś informacje w ogródku Gretki ...

    Racja, do wypadajek z zagród niedźwiedzie z podkręconym wzrostem dobrze się nadają.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Last edited by moderator: May 16, 2018
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Szkoda, że nie dopuszczą itemów.
    Ale poczekam do publikacji oficjalnej listy, tu i ówdzie zresztą... a później do startu eventu, bo tak naprawdę dopiero wtedy się okazuje, co dopuścili, a czego nie.
    Plotki nie dla mnie... preferuję plotki w języku oryginału, bo od wujaszka dostaję kolki ze śmiechu.

    No i właśnie, nawet cztery te niedźwiedzie itemy to już coś.
    Wątpię, żeby mi się chciało... ale kto wie.
     
  19. -wiercipiętka-56

    -wiercipiętka-56 Zaawansowany

    Czytam i czytam i nic nie rozumie z tego co piszecie skąd co sekunda może być niedzwiedż. Ponadto o jakich znakach mówicie tu potrzeba 220 kłódek miłości
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O wszystkich znakach na niebie i ziemi piszemy oczywiście.

    Ech, moja wina - mści się myślenie skrótami.
    Nie ma i nie będzie sekundowych niedźwiedzi... chyba że ktoś sobie zgarnie podczas G&T 20 neonowych itemów z niedźwiedziem.
    A nie wiadomo nawet, kiedy one zostaną dopuszczone do wymiany.
    O możliwościach, jakie dają cztery takie itemy (do kupienia w eventowym sklepie), można sobie przeczytać w tym wątku.
    Na razie jest dość krótki więc czytania nie tak wiele 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.