Opinie Cała naprzód!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Apr 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. agusia11111

    agusia11111 Czeladnik forum

    Dzięki za informację. Zaraz ją odblokuję. Nie pomyślałam, że istotna jest kolejność.
     
  2. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    Pnącze odpalone, pociąg widmo straszy, został tylko żelazny koń. Uff...
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    ...Też już pnącze odpalone
    i powinien człek być syty,
    jednak ciągle jeszcze został
    pociąg Widmo niezdobyty.
    Z tym pociągiem to doprawdy
    już mi siada gramatyka,
    co popatrzę na horyzont,
    to pojawia się i znika.
    Tak więc resztę tego wiersza
    do szuflady lepiej zgarnę,
    bo to słowa mniej szlachetne
    - i zbyt łatwo przyswajalne 8)
    No ale jeszcze tego czasu trochę jest więc może się uda:p
     
    Last edited: Apr 30, 2018
  4. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    może się uda
    inaczej będzie straszna nuda
    bez pociągu Widmowego
    i zachodu dalekiego
    nie będzie nic się chciało
    i ciągle będzie się mało miało :)
    także rękawki zakasaj
    i do boju sąsiadów zapraszaj
    niech wypadajki wylatują
    i ładnie na pociąg się grupują :D
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event zrobiony w całości. Byłoby wczoraj po, ale brakło 54 roślinki do końca.
    Pozostaje tylko pamiętać o zaglądaniu na planszę eventową i odbieraniu nagród :)
     
    aankaa_66, jamarkus and bari06 like this.
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no z tym to się strasznie można zakręcić D, co wchodzę na forum i widzę że komuś coś brakuje, to sobie przypominam o fabrykach :D
     
    aankaa_66 likes this.
  7. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Ufff, wszystko zrobione. Pociągi śmigają niczym pendolino. Zastanawiałam się co jest w tej pięknej willi na planszy i okazuje się, że nic! Szkoda, myślałam, że po odpaleniu wszystkiego do tej willi też się wejdzie, ale nie wpuszczająxDxDxDxDxDxD
     
    kalinamala and aankaa_66 like this.
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    mroczna lokomotywa zdobyta, fabryki wszystkie odkryte, a z reszty co wyjdzie to wyjdzie :)
     
    aankaa_66 likes this.
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    jeszcze jest 27 i pół godziny dasz radę :D
     
    aankaa_66 likes this.
  10. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Pnącze odpalone, pociąg widmo straszy w nawiedzonym domu, do zdobycia jeszcze imprezówki i żelazny koń:D
     
  11. mahartka

    mahartka Baron forum

    jak wyliczyłam to 3 zbiory jeszcze mi wyjdą :) jeszcze z jakąś lokomotywę urwę ;););):)
     
    kalinamala likes this.
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    jeszcze 2 tory i koniec ale to jutro rano
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no i zbieraj też fabryczki tam są banany i imprezówki oraz sp a niedługo klonowańce kotowato misiakowe z dodatkiem myszaków
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jechały pociągi z daleka, już myślałam, że nie dojadą .....

    [​IMG]
    A w skrzynce ze słodyczami dostałam słodką truskaweczkę,
    tylko dlaczego tylko jedną.xD
     
  15. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Pnącze zdobyte, tylko mi jeszcze Ekspres Pegaza brakuje. Żelaznego Konia i 15SP odpuszczę, bo żeby wszystko odblokować, to jeszcze potrzeba 172 szyny.
    Marnie lecą :(

    Część posta usunęłam. W sprawie wypadajek piszemy w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu: Przedmioty eventowe.
    MOD_Zła
     
    Last edited: Apr 30, 2018
  16. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    każdy dąży do zdobycia lokomotywy widmo dla większości wręcz priorytet...naiwnie zapytam dlaczego? przecież nie jest to taki wypas więc dla "miecia"?....moje pnącze w zasięgu i to jest dobra wiadomość , fabryki pracują
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dla "miecia" też. Mieciowi w końcu coś się również należy ;)
    Ale podejrzewam, że wielu graczy nie ma jeszcze zapełnionego nawiedzonego domu. A sam item też nie jest zły. Powiedziałabym nawet, że dobry.
     
  18. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Hm... udało się!:D... Zebrałam eventówkę i wysiałam goździki na noc xD
    Teraz trzeba je "tylko" rano zebrać i może się uda. Zobaczymy :)
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    miecio spoko, zapłnienie nawiedzonego domu też :D ale najważniejsze to że to jest najpotężniejsza lokomotywa wszechczasów, cudownie wygląda i mało pali :D
     
    Dybilas4 and aankaa_66 like this.
  20. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    Kocham pociągi, a szczególnie lokomotywy. Nie jem, nie piję ,tylko sieję, bo MUSZĘ je wszystkie mieć. Pnącze niekoniecznie, ale wyszło. Myślę,że rano skończę i zaparkuję wszystkie, a potem będę je podziwiać.Taka mała słabostka,...... a graficy naprawdę się postarali i dziękuję IM za to.
     
    kalinamala, Dybilas4 and dotikampo like this.
Thread Status:
Not open for further replies.