Opinie Cała naprzód!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Apr 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Aby do pnącza reszta później :oops:
     
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Zostało mi do odblokowania 3 pola > z zośką, tpd, wejściówkami.Dzisiaj powinien być koniec .
     
    -agax3-, bari06 and kalinamala like this.
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam słonecznie:)
    No to gratuluję, bo ja jeszcze nie odpaliłam pnącza, a ,,pociąg widmo,, to chyba w sferze astralnej zostanie , ale coby się za bardzo nie smucić tym faktem , to sobie tak tu marzę , by w kolejnym ewencie kolejowym...
    ...Wsiąść do pociągu byle jakiego
    nie dbać o ile... ani za ile...
    Dostawszy z Koła pod rząd +200
    patrzeć jak wszyscy zostają w tyle...
    Tak toto chociaż raz by się mogło zdarzyć, czego sobie i całej reszcie zapracowanym życzę ;)
     
  4. adikab

    adikab Ekspert forum

    Zawstydziłaś Marylkę... xD Jeszcze ponad 2 dni eventu....wszystko może się zdarzyć.... ;)
     
    kalinamala and -agax3- like this.
  5. jaewa

    jaewa Czeladnik forum

    Podpowie mi ktoś dlaczego nie mogę zabrać pnącza jak wszystko dookoła zabrane i roslinkę mam
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja właśnie ustawiłam pociąg w mrocznym ogrodzie i chyba mam dosyć...:wuerg: Poza tym znowu jakieś siewne niedługo,to mi chyba na tą resztę żal kuponów za grube SG z misji"Brokatowe przyjęcie"wytarganych...:cry:
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Musisz odblokować fabryki czerwoną i niebieską na planszy
     
    -agax3- and dotikampo like this.
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    tak jak Anhedrea napisała, a do pnącza to dokładnie czerwona i niebieska co są na dole :)
     
    dotikampo likes this.
  9. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    ewenty zrobione niewiem jak oddac nadwyzki wypadajek ​
     
    -agax3- likes this.
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wymienią ci po skończeniu na sg i pd i tpd :D
     
    leloszek373 and -agax3- like this.
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    pnacze odpalone a reszta zobacze co z widmem moze go zrobie
     
    -agax3- likes this.
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jak się dostać do widma ?
    Wydawało mi się, że wszystko odblokowałam...
     
  13. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Tak się porozsiewałam że już dawno roślin eventowej nie potrzeba a ja sieje i sieje zamiast sprawdzić dokładnie o_O Chociaż jak dla mnie to mało czytelna ta plansza
     
    -agax3-, leloszek373 and jamarkus like this.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czerwoną i zieloną fabrykę również odblokowałaś?
     
    -agax3- and -rybka24- like this.
  15. anna0089

    anna0089 Książę forum

    U mnie pociąg z pnącza już jedzie. Zostało mi jeszcze uzbierać 40 szyn na zagrody i marzyć o nosorożcach:D.Tę przyjemność zostawiłam sobie na koniec. Na noc posiane goździki i jutro para buch...
     
    kalinamala, -agax3- and jamarkus like this.
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czerwoną tak, zieloną nie:(
    Czyli muszę wcześniej zieloną odblokować ?
     
    -agax3- likes this.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak.

    U mnie jeszcze pnącze do odebrania. Jak nie zasnę, to koło północy, jak zasnę, to jutro rano :p
     
    -agax3- and -rybka24- like this.
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Dziękuję za podpowiedź :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy w tyle, może się mylę,
    lepiej w pociągu niż na...kobyle.
    Jeszcze szmat czasu i szyn przybędzie,
    każdy dla siebie, co trzeba, zdobędzie:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.