Opinie Cała naprzód!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 24 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Aby do pnącza reszta później :oops:
     
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Zostało mi do odblokowania 3 pola > z zośką, tpd, wejściówkami.Dzisiaj powinien być koniec .
     
    -agax3-, bari06 oraz kalinamala lubią to.
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam słonecznie:)
    No to gratuluję, bo ja jeszcze nie odpaliłam pnącza, a ,,pociąg widmo,, to chyba w sferze astralnej zostanie , ale coby się za bardzo nie smucić tym faktem , to sobie tak tu marzę , by w kolejnym ewencie kolejowym...
    ...Wsiąść do pociągu byle jakiego
    nie dbać o ile... ani za ile...
    Dostawszy z Koła pod rząd +200
    patrzeć jak wszyscy zostają w tyle...
    Tak toto chociaż raz by się mogło zdarzyć, czego sobie i całej reszcie zapracowanym życzę ;)
     
  4. adikab

    adikab Ekspert forum

    Zawstydziłaś Marylkę... xD Jeszcze ponad 2 dni eventu....wszystko może się zdarzyć.... ;)
     
    kalinamala i -agax3- lubią to.
  5. jaewa

    jaewa Czeladnik forum

    Podpowie mi ktoś dlaczego nie mogę zabrać pnącza jak wszystko dookoła zabrane i roslinkę mam
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja właśnie ustawiłam pociąg w mrocznym ogrodzie i chyba mam dosyć...:wuerg: Poza tym znowu jakieś siewne niedługo,to mi chyba na tą resztę żal kuponów za grube SG z misji"Brokatowe przyjęcie"wytarganych...:cry:
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Musisz odblokować fabryki czerwoną i niebieską na planszy
     
    -agax3- i dotikampo lubią to.
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    tak jak Anhedrea napisała, a do pnącza to dokładnie czerwona i niebieska co są na dole :)
     
    dotikampo lubi to.
  9. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    ewenty zrobione niewiem jak oddac nadwyzki wypadajek ​
     
    -agax3- lubi to.
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    wymienią ci po skończeniu na sg i pd i tpd :D
     
    leloszek373 i -agax3- lubią to.
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    pnacze odpalone a reszta zobacze co z widmem moze go zrobie
     
    -agax3- lubi to.
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jak się dostać do widma ?
    Wydawało mi się, że wszystko odblokowałam...
     
  13. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Tak się porozsiewałam że już dawno roślin eventowej nie potrzeba a ja sieje i sieje zamiast sprawdzić dokładnie o_O Chociaż jak dla mnie to mało czytelna ta plansza
     
    -agax3-, leloszek373 oraz jamarkus lubią to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czerwoną i zieloną fabrykę również odblokowałaś?
     
    -agax3- i -rybka24- lubią to.
  15. anna0089

    anna0089 Książę forum

    U mnie pociąg z pnącza już jedzie. Zostało mi jeszcze uzbierać 40 szyn na zagrody i marzyć o nosorożcach:D.Tę przyjemność zostawiłam sobie na koniec. Na noc posiane goździki i jutro para buch...
     
    kalinamala, -agax3- oraz jamarkus lubią to.
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czerwoną tak, zieloną nie:(
    Czyli muszę wcześniej zieloną odblokować ?
     
    -agax3- lubi to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak.

    U mnie jeszcze pnącze do odebrania. Jak nie zasnę, to koło północy, jak zasnę, to jutro rano :p
     
    -agax3- i -rybka24- lubią to.
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Dziękuję za podpowiedź :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy w tyle, może się mylę,
    lepiej w pociągu niż na...kobyle.
    Jeszcze szmat czasu i szyn przybędzie,
    każdy dla siebie, co trzeba, zdobędzie:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.