Opinie Cała naprzód!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Apr 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    CZY ktoś wie ile trzeba łącznie szyn i roślinek twarde drewno żeby skończyć cały event? :oops::oops::oops:
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    przeczytaj na pierwszej stronie tego wątku post nr 6
    powodzenia :)
     
    -agax3- and olgs3 like this.
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No i tak toto , tak to - a u mnie... to tylko tak;
    Pędzą zewsząd te pociągi -
    w stronę Pnącza każdy mknie
    Co niektórzy już u celu,
    a mnie aż się płakać chce.
    Drewna brak na podkłady
    i z szynami też nie tęgo
    Trzeba stać - nie ma rady,
    chociaż czasu to mitręgą
    Pomyślałam by Ekspresem
    się wydostać z onej głuszy,
    ale ciągle jestem w lesie,
    bo i Ekspres też nie ruszy.
    Cały czas jakaś blokada
    i co krok przeszkoda nowa
    - czy to aby nie przesada
    tak te tory zdemolować :sleepy::(:cry:
    Ot i tak to - wszystko w temacie :p
    Pozdrawiam i gratuluję tym co dojechali, a tym co jeszcze w podróży cierpliwości życzę:)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z badylem dojadę do końca jutro wieczorem (sianie na dwóch łąkach z zegarkiem).
    Z wypadajkami dobę póżniej.
    [...]

    Część zawierającą treści nie na temat usunęłam.

    MOD_Elena
     
    Last edited by moderator: Apr 28, 2018
  5. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    u mnie kiepsko, nie wiem czy skończę, ewentowa strasznie długo rośnie ale płakusiać nie będę:):):)
     
  6. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Pnącze odpalone,fabryki pracują teraz pora na pociąg widmo
     
  7. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Event
    ale farma tak muli że kiepska sprawa o ile w ogóle da się zalogować...
     
    leloszek373 likes this.
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie jeszcze dwa zbiory roślinki i będzie po evencie.Przy okazji chyba przedwczoraj skończyłam alchemiczny.Dwa eventy na raz,okazały się nie takie straszne.
     
    Frytka2012 and -agax3- like this.
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze odpalone :)
    Pora na pociąg widmo.
     
    Frytka2012, -agax3- and 0olimpia0 like this.
  10. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    -anna2806- na temat rekompensaty było ogłoszenie tutaj

    Na przyszłość z takimi pytaniami zapraszam do działu Pomoc
    Tutaj Twój post usuwam.
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Event skończony, a i efekt zadowalający, bo oto mam moje pierwsze nosorożce:D:inlove:

    [​IMG]
     
  12. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    ech no niewiele brakuje do końca;) ale ciągle brakujexD trzymajcie się dzielnie i walczcie dziś bojowo:);):p
     
  13. adikab

    adikab Ekspert forum

    Jeszcze tylko 272 szyny i wszystkie tory będą naprawione :D Jakoś tak przeoczyłem fabrykę złotych bananów i pnącza jeszcze nie ma...xD
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;),
    nie daj za wygrane, do konca ewentu jeszcze duzo czasu zostalo:), skonczysz, glowa do gory;),
    Pozdrawiam tych co pokonczyli i rowniez tych co walcza dalej, ja jeszcze w tej drugiej grupie jestem;)
    milego dzionka;)
     
    -agax3- and Miśkowo like this.
  16. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    No i tak toto , tak to - a u mnie... to tylko tak;
    Pędzą zewsząd te pociągi -
    w stronę Pnącza każdy mknie
    Co niektórzy już u celu,
    a mnie aż się płakać chce.
    Drewna brak na podkłady
    i z szynami też nie tęgo
    Trzeba stać - nie ma rady,
    chociaż czasu to mitręgą
    Pomyślałam by Ekspresem
    się wydostać z onej głuszy,
    ale ciągle jestem w lesie,
    bo i Ekspres też nie ruszy.
    Cały czas jakaś blokada
    i co krok przeszkoda nowa
    - czy to aby nie przesada
    tak te tory zdemolować :sleepy::(:cry:

    jesteś świetna z tymi wierszykami:Dprzyznam,że lepiej się stoi na poboczu gdy inni mkną ekspresami,błyskawicznymi tudzieź gwiezdnymi pociągami....mnie jeszcze duuużo do końca trasy pozdrawiam:)
     
  17. jamarkus

    jamarkus Czeladnik forum

    Właśnie odpaliłem pnącze a fabryki działają pełną para teraz gonie pociąg widmo bo już ledwo zipie :p
     
  18. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ech, wieczorem zapomniałam zebrać eventówkę i wysiać goździki i trochę mi to opóźni zrobienie tego co zaplanowałam. Jeszcze się zastanawiam czy brać te chmurki, czy nie. No, ale znów mi się bonus trafił, tym razem +1 i może zdążę zebrać w tym czasie roślinkę.
    Się zobaczy. Miłego dnia! :)
     
    -agax3- and Frytka2012 like this.
  19. abask

    abask Fanatyk forum

    Ja to "odklepuje" na chybił trafi haha... Kompletnie bez planu. Sieję, zbieram, kręcę i odkrywam. :):)
     
    -agax3-, Frytka2012 and gosiagosia60 like this.
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Wątek równie pasjonujący jak event, chyba że w "treściach" było coś ciekawszego...
    Żaden, nawet najmniejszy bonus mi się nie trafił, przez co uporam się z eventówką dopiero jutro wieczorem. Monotonne to trochę... 3x eventówka, na noc jakaś 10-godzinówka, 3x eventówka... I tak 5 dni pod rząd...:sleepy:
     
Thread Status:
Not open for further replies.