Opinie Cała naprzód!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 24 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    gdzie szukac rekompensaty
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zebrał ktoś odważny ? wszystko w porządku, lecą wypadajki ?
     
    Azile i abc2016 lubią to.
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    lecą
     
    Azile lubi to.
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki za odpowiedź :)
     
    Azile i abc2016 lubią to.
  5. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wszystko działa.
     
    Azile i ~czarodziejka lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Lecą, na dzień dobry mam zabójczą ilość - 22 szyny. wyprodukować mogę 1 tor. 8)
     
    Azile, leloszek373 oraz kalinamala lubią to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    leca leca,mam na ta chwile 162 szyny i ......lekki bonusik :)

    [​IMG]

    event robie na dwoch polach ;)
     
  8. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Mnie wypadlo z gozdzikow 76, nie wiem, czy stodola da rade to pomiescic...
     
    tigre, Azile oraz kalinamala lubią to.
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Mi się równo króliczkują te eventyxD Ale bez paniki, grunt to pamiętać, gdzie którą roślinę siać i nie zapomnieć o odebraniu rekompensaty (gdy się w końcu zjawi). No i nie zapomnieć o oddawaniu towarów w odpowiednich oknach eventowychxD
    Posiałam na start różę igiełkowatą, dała 150 szyn z 500 poletek. Trochę z warsztatów/zagród na leśnej też jeszcze wyleci.
     
    leloszek373, eumina77 oraz abc2016 lubią to.
  10. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    U mnie tylko 79 wypadajek ale był posiany majeranek. Za to kryształowej kuli mam już 10840 sztuk. Będę siał normalnie a w razie czego użyję supernawozu.
     
    leloszek373, abc2016 oraz dotikampo lubią to.
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to cała naprzód, choć to bardziej do statku pasuje a nie do ciuchci, ale cóż, szyny w dłoń i jedzie pociąg z daleka ....xD
    Goryczka dała ....148 szyn i 198 moździerzy.:D
     
    Miśkowo i abc2016 lubią to.
  12. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Mnie to też tak jakoś z Titanikiem się kojarzy xD
     
    mamaiza69, olgs3 oraz leloszek373 lubią to.
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pięknie :)
    ja mam 20 szyn z dwóch menażerii i połowy leśnej gdzie rosło proso...
    ale to jest moje sianie, sieje to co jest potrzebne a nie to co daje wypadajki, bo one i tak wylecą ;)
     
    olgs3 i leloszek373 lubią to.
  14. kara0806

    kara0806 Okazjonalny autor

    Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. Chociaż gram już kilka ładnych lat, to czasem się gubię. Pozdrawiam :)
     
    Azile i abc2016 lubią to.
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ależ ja bardzo potrzebuję goryczki, ponad 20 tys. potrzebuję.:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2018
  16. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Własnym oczom nie wierzę, nikt nie narzeka xD:p
    Faktycznie fajne te lokomotywki, nie pogardzę - a że jeszcze wpadło akurat szczęśliwie +1 do polnych, to nic, tylko siać. Co niniejszym czynię :)
     
    Frytka2012 lubi to.
  17. adikab

    adikab Ekspert forum

    Na pewno ktoś zacznie ;) xD Ja tam robię każdy event, nie mam w grach syndromu "nie opłaca mi się" xD może dla tego, że nie należę do materialistów i nie muszę mieć wszystkiego "na pęczki" :)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie widzę związku logicznego pomiędzy częścią drugiego zdania twojej wypowiedzi o robieniu eventów a tą o materialistach.
    Ja nie muszę mieć niczego... i dlatego nie robię większości eventów xD

    Ale ten akurat sobie machnę - właśnie niemrawo zabieram się do rozsiewania badyla.
    Wcześniej mi się nie chciało, bo nie muszę mieć na te pęczki xD
     
  19. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    robię oba eventy, kolejowy na farmie a alchemik na wyspie, więc spoko do ogarnięcia, wypadajki jakoś lecą więc jestem dobrej myśli, że i jeden i drugi skończę, tylko trochę hmm martwi mnie brak kuponów w nagrodach... dwa eventy i ani to ani jednego kuponu choćby 1h :cry: wiem wiem firma pewnie liczy na wzrost zakupu pomocników, ale aby nie dać ani jednego kuponu w dwóch eventach ech :(
     
  20. mase3

    mase3 Okazjonalny autor

    Czy ktoś wie , dlaczego nie mam dostępu do ,,Cała Naprzód ,, ? Zegar eventowy pokazuje tylko wcześniejszy event. Nie mam także w stodole nowej rośliny do wysiania . Bardzo proszę o podpowiedź . Z góry b. dziękuję .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.