Opinie Cała naprzód!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Apr 24, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Witajcie Farmerzy,

    System kolei w świecie FARMERAMY czasy świetności ma dawno za sobą. Czas zakasać rękawy i przywrócić jej dawną chwałę! Czekają niesamowite nagrody!

    ScreenHunter 162.png

    [​IMG]
    Środa 25.04.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek 01.05.2018, godz. 22:00

    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    I to jest event warty uwagi :)
     
    Phyoriie likes this.
  3. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    No , nie oświećcie mnie prosze jak pogodzić dwa eventy z badylem w jednym czasie?
     
    dorota444 likes this.
  4. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    W ten ewent się pobawię do samego końca i chyba nie muszę pisać dlaczego, zresztą chyba każdy dla tego samego powodu xD
    Itemki mi się bardzo podobają więc kolejny powód do ruszenia, taka mała kolekcja ciuchci, jedna koło drugiej aj:p

    W tabelce z zadaniami i itemami jest mała literówka, jest 'gwiazdny' zamiast gwiezdny jak by co.
    Powodzenia w odchwaszczaniu i odgruzowywaniu trasy kolejowej.
     
    dotikampo and olgs3 like this.
  5. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    nic nie pisze by można było przyspieszyć za roślinki odbiór cyklicznych nagród szkoda
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    potrzeba 23140 rośliny i 1318 wypadajek
    jeżeli wypadajki wypadna to sianie jest łatwiejsze bo tylko 13 zasiewów na całych trzech łąkach a roślina nie rośnie długo bo z sama woda 4:48 a z wodą i nawozem 4:20
     
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    jeden zaczynasz dzisiaj, posiejesz do jutra - potem przechodzisz na wyspy. Nowy event na głównych, na wyspowych stary. Fajnie - jakby co to wypadajki kasztankiem obie na raz można podgonić
     
  8. mieczu

    mieczu Baron forum

    no ja też tego w FAQ szukałem, event byłby wówczas podobny do tajemnicy sera, którą dobrze wspominam, no, ale cóż tym razem cykliczne nagrody bez przyspieszaczy...
     
    ania1713 and dotikampo like this.
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wypadajki z moimi obliczeniami się zgadzają, ale badyla wyszło mi 23700
    Zosiu zgadza sie:)
    Ślepa jestem i do toru policzyłam 350 zamiast 330
     
    hlnrys, dotikampo and abc2016 like this.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Robię
    podoba mi się ciuchcia widmo :D uhuuuuu xD
    ogólnie fajna kolekcja lokomotyw
    najważniejsze to dojechać jak najszybciej do fabryk ,reszta po drodze

    i zaś sianie :pxD
     
    .Basia410. and abc2016 like this.
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    do młyna 28*330 i 13900 do tabelki to wychodzi 23140
    sprawdziłam na włoskim forum jest 23140 i 1318 ;)
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Już się poprawiłam:oops:
     
    abc2016 likes this.
  13. danusias23

    danusias23 Książę forum

    No własnie, też liczyłam na przyśpieszenie, co bym się bananów nachapała i w końcu posągi wszystkie odblokowała xDno cóż, nadal nic, dla czego warto zużyć składniki.
     
  14. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    No tak, niby można to podzielić (mam przynajmniej taką nadzieję ) ale nie podoba mi się kierunek w którym zmierza BP :( pozdr.
     
    kubatomczak, anna0089 and Renia1920 like this.
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    pociągi zrobię :) chcę ten pociąg widmo :inlove: z bingo zrobię kilka układów bo chcę 2 itemy.
     
    .Basia410. likes this.
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Robie w 3 dni powinnam wysiac,pozniej zajac sie wypadajkami.Itemy mi sie podobaja.
     
    .Basia410. and abc2016 like this.
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no event całkiem fajny, coś tam dziobnę :D najfajniejsze te fabryczki co dają dodatkowe bonusy, super pasza i imprezowa wejściówka a co ta trzecia nie podane :D

    pnącze spoko :) superowo :)

    __

    a znalazłem ta trzecia to złote banany :) milutko :)
     
    .Basia410. and dotikampo like this.
  18. zazulec

    zazulec Książę forum

    Nagroda z ostatniej fabryczki to 1 złoty banan co 20h.
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Przestudiowałam FAQ - nasze, angielskie i niemieckie i niestety nigdzie nie ma mowy o przyspieszaniu bonusów:cry: Trudno, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
    Dwie lokomotywy nie są dedykowane na pnącze, w tym jedną można postawić w mrocznym ogrodzie. Miło:)

    Trzeba się w miarę szybko dobrać do fabryk, żeby cokolwiek z tych bonusów zgarnąć, reszta w dalszej kolejności. Więcej niż 3 zasiewy dziennie nie zrobię, czyli sianie 5 dni zajmie. Dobrze, że do zrobienia Bingo wystarczy Bahama... Jeszcze w weekend dojdzie pełnia...
     
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    do pnącza wystarczy odblokować czerwoną i niebieską fabrykę
     
    Honorat. likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.