Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola dokonałam tego dzieki pomocy mojej kolezanki. która zbierała jak byłam w pracy a ze wszystkie pola są bez drzewek i zagród to poszło szybko :D i dobrze bo juz nie miałabym czasu na sianie co kilka godzin :) a sobota odpada całkowicie
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    No ja mam 2 pola czyste:)
    A na 2 jest kilka drzewek i 3 baobaby:)

    Uzbieram:)
    O ile nic nie przeszkodzi:)

    A weekend jest na zupełnie inne sprawy niż gra...
     
    ryba4862 likes this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Jasne, że uzbieramy :) uzbieramy jak zawsze a takich weekendów jak ten nie lubię, nie lubię wspomnień, nie lubię tego, że nie można zmienić nieodwracalnego :(
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Stokrotko nie możemy nic na to poradzić...
    Te dni jednak mają nam dać czas zadumy,refleksji,radości ze spotkań... i docenienia tego co jest tu i teraz:)

     
    Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tak , to wszystko prawda co nie zmienia faktu, że nie lubię tego dnia :(
    Ale ciesze sie, że pogoda jest piekna i prognozy na nastepne dni tez optymistyczne.
    Martwi, nas Beńka bo niby już łapa zagojona, weterynarz powiedział, że wszystko ok a ona dalej kica na trzech łapach i chyba ją boli :)
    Jak nic się nie zmieni to muszę znowu z nią pójść, taka bieda na trzech łapkach.
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stokrotko ja nie rozpatruję tego w kategori/kwesti lubienia bądź nie.
    Ja uważam,że nie da się tego tak rozpatrywać:)
    Te dni jednak są nam potrzebne:)
    Wspomnienia wracają, szczególnie w tym czasie,radosne,smutne. Wspomnienia są nam potrzebne...

    Miałam pytac się o Benię,w którymś z moich kolejnych postów:)
    Pogoda...ech niech słoneczko nam jeszcze świeci długi czas:)
    A jak dotykasz ją po tej łapce,to co robi?
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tak Karola boli ją, ona biedna już ucieka jak ją wołam bo boi się, że znowu będę ja dotykać i sprawiać jej ból :( bez weterynarza chyba jednak się nie obejdzie.
    Poszłabym może nawet dziś ale po pracy od razu pojechałam na cmentarz i wróciłam późno i zmęczona ale denerwuję się co jej jest bo mimo zapewnienia weterynarza że wszystko ok czuję, że jest inaczej.

    Jeszcze trochę i będziemy cieszyć się zimowymi świętami, choinką, wypatywaniem w sklepach drobiazgów dla bliskich i smutne myśli odejdą na dalszy plan :) i nowe kiecki zimowe trzeba uszyć :) chociaż Twoja jest uniwersalna na każdą pogodę i niepogodę złą :D
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wiem jak to wygląda:)
    Happy jak go bolała łapa,też dokładnie tak samo robił jak Benia.Nie dał się dotknąć,piszczał jak sie tylko do niego ktoś zbliżał.
    Ale samo mu wszystko przeszło,bo on nie miał tej łapy przejechanej przez auto itp. tylko ktoś go przeganiał i musiał uderzyć:(

    Benia to co innego,coś musi być nie tak:)
    Może to jeszcze za bardzo "świeże" i się zagoiło,ale znowu złamania nie było weterynarz stwierdził,więc nie wiem.

     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Możliwe, ze to tylko histeria ale dopiero będę spokojna jak się upewnię
    czekam na zbiór i marzy mi się łóżko :D a najlepiej jakiś krótki urlop :)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A co zbierasz?

    Histeria przed bólem,ale jak chodzi na 3-łapkach...nie wiem,sprawdź,będziesz spokojniejsza a i Beni będzie lepiej:)
    To pierwsze marzenie możesz spełnić,ale drugie sama wiesz najlepiej czy możesz czy nie:)

    Stokrotko chcesz ektoplazmy czy skrzynki?

    Aha masz wolne miejsce w sąsiadach?
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Zaraz zacznę spełniać marzenia :) Karolinko jak zostanie Ci jakaś ektoplazma to ucieszy mnie na pewno ale nie rób tego kosztem jakiegoś dobrego sąsiada :)
    Mam komplet sąsiadów ale jak coś się zmieni dam znać a wiesz, że mam kilku sąsiadów od samego początku jak zaczęłam grac ? Nawet po półrocznej przerwie w grze nie straciłam ich bo wrócili jak zaczęłam dalej grac :D
    To teraz wracam do marzeń i mówie piękne dobranoc zycząc pięknych snów :)
    Pa Karola :)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Przecież dziś już wysłałam- zapmoniało mi się,że rozdałam prezenty:)
    Jutro będziesz mieć kolejną wypadajkę:)
    To nie kosztem sąsiadów:)

    Pytam,mam wolne miejsce;)
    Nie wiem czy przyjąc kogoś,jak pojawi się okienko z ofertą:)?
    Stokrotko,nie wiem,skąd miałabym wiedzieć, wróżką jeszcze nie jestemxD;)
    Fajnie,że wrócili:)

    Dobranoc:)
    Śpij smacznie i śnij kolorowo:)
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  13. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Zostawiam lampkę pamięci

    [​IMG]
     
    carlain21, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór Magiczna Kocia Chato xD
    Weekend minął ..Jeszcze niech minie Listopad i będzie mi znacznie lepiej .
    Event zakończyłam w całości , a od jutra pełnia o_O:)
    Może nadrobię te mroczne nowości , jakoś do tej pory czas mi strasznie uciekał :(
    Jeszcze jutro mam nockę i kilka dni urlopu , nadrobię zaległości w domu ,na farmie i forum ..taką mam nadzieję :)
    Przynajmniej odpocznę od pracy .
    Stokrotko , co z łapką Beni ?
    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 3, 2014
    Hesarenka64 and carlain21 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór Rybko:) oraz pozostałym,którzy zajrzą:)

    Fajnie,że udało się skończyć event zarówno Tobie jak i mnie:)
    Stokrotko,myślę,że też dałaś radę:)

    Rybko,nie wiem czy odpoczniesz,bo jak czytam to już masz duże plany:)

    Przynajmniej znajdź dla siebie troszkę czasu:)

    A co macie z tajemniczych zagród?

    U mnie orły(moje 4) oraz 2 x staw pomarańczowy z rybami:)
    Jak będzie trzeba szybko rybek naprodukować to są jak znalazł:)
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara :) gratuluję ukończenia eventu :D
    Ciężko będzie odpocząć to fakt :) jakoś nie potrafię .Okna czekają ..imieniny po drodze będą ...
    Postaram się znaleźć chwilkę dla siebie :)
    Tajemniczych nie stawiałam , ostatnio dostawałam same pomarańczowe pszczoły -.-
    Poczekam , kiedyś postawię :)
    [​IMG]
     
    Hesarenka64, carlain21 and empatyczna like this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny :) widzę, że Renatka podobnie jak ja zabiegana , ale jak mówi moje dziecko musimy pamiętać , że My Też jesteśmy ważne i czasem sprawić sobie jakąś przyjemność :)
    Gratuluje Wam ukończenia eventu a tu już nowy się szykuje i to taki jak nie lubię. Dużo siania i zadanie na czas, którego notorycznie mi brakuje :(
    Najważniejsze jednak, że moja Benia zaczyna biegać jak na psa przystało na czterech łapach, pogoda u mnie cały czas nie najgorsza, minął przygnębiający 1 listopad i niedługo będziemy myśleć o świętach .
    Renatko masz piękną sygienkę, wyglądasz bosssko :D
     
    Hesarenka64, carlain21 and ryba4862 like this.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem :)
    Stokrotko , dzięki , wcieliłam się w grzecznego aniołka xDoczywiście wszystko to zasługa Edytki :inlove:
    Pierwszy raz w życiu jestem blondynką ;)
    Dzisiaj nic nie robiłam poza odespaniem dyżuru i obiadem .Jeden dzień z wolnego minął .
    Dobrze , że u Beni coraz lepiej .Pogoda nas na razie rozpieszcza ,nawet słoneczko świeciło .
    Urlop mam to jakoś ten event ogarnę
    Święta i Sylwester xDtylko jak ja będę miała dyżury , tego jeszcze nie wiem :(ach taka specyfika pracy .
    [​IMG]
     
    stokrotka76 likes this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Powiadasz, że pierwszy raz jesteś blondynką a ja w myślach tak właśnie Cię widziałam :D ta sygienka bardzo odpowiada mojej fantazji na Twój temat :D
    Pracę faktycznie masz szczególną , fajnie byłoby , żebyś chociaż święta mogła spędzić z bez dyżuru z bliskimi ;) będziemy trzymać kciuki to może wszechświat będzie Ci sprzyjał :D

    Ja z tym eventem spróbuję sie zmierzyć a co z tego będzie to zobaczymy :)
     
    ryba4862 likes this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Jak miło jest Was powitać,poczytać:)
    Event jakoś będzie raczej do ogarnięcia:)
    Poczytałam wątek eventowy i dobre rady,tam można znaleźć:)
    Wyliczenia,co siać,co do slotów dać:)
    Nagrody są bardzo,bardzo fajne:)

    A to,że Benia wraca już całkiem do siebie,to dobra wiadomość:)
    Psiakowi będzie lżej:)

    Tylko nie zacznijcie pisać,że już na śnieg też czekacie:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.