pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pojedli ,popili :D dobry :)bo słoneczko świeci czuc juz wiosnę :D

    [​IMG]:D

    [​IMG]:)
     
  2. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Istnieje, istnieje. Tylko czasy takie, że czasu mało.
    Podkopów brak, bo wiosła zamiast szpadli lecą, a chochlami to powoli idzie :)
    Dobra decyzja, bo siałem naprawdę sumiennie i wyszło by na styk, a tak to sobie mroczne podgonię :)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ee tam dobrym wiosłem tez można :) no na upartego i chochla sie przyda jak za dawnych czasów w piaskownicy , wtedy też sie nie patrzyło czym sie kopało, czy to łopatka, łyżka, łyżeczka czy nawet kawałek jakiejś sztywnej tektury a nawet plastik sie przydawał :p
     
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Bry :)
    Wszyscy zajęci chochlami ? Tak tu cicho :music:

     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ludzie zbieram chochle :)
    Event przedłużony a ja dalej potrzebuję ich jeszcze milion .
    W zamian zagadka Frania będzie :)
    Witaj Reniu :)
    Fajne masz te przebranka .
    Chcę takie lwie .
     
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Rzuciłam chochlą przez płot :)ja dosiewam purchawkę i nie wiem czy zdążę , skupiłam się na odblokowaniu ostatniej część grzybowego lasu .
    Ubranka zamawiam w Stylowej szafie
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)
    Ja mam do odblokowania jeszcze jedną część tego lasu ale to wieki potrwa chyba.
    W ostatnim zadanku trzeba 200 elfów kotowatych a mam 2 chatki
    Niestety nie można ich było przesyłać na g&t a byłem na to gotowy .
     
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Ja w tej pełni siałam rośliny do budowy tych chatek , właśnie 7 postawiłam .Karmię SP , a brak mi ich jeszcze 52 , nie wiem czy zdążę z odblokowaniem .Postarałam się też o jeden ogród dendrologiczny i nie wiem czy się wyrobię z iventem .
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja tak cichutko w kąciku sobie posiedzę bo aż strach sie odezwać, nie wiem czy nic nie polecj w moim kierunku, bo to zależy czy gospodarz guza ma czy jednak tylko mały ślad na czole :) :p
    hihi tak na marginesie było uważać , co nie?
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dla równowagi dostałem drugim z drugiej strony więc jest dobrze
    Szczerze to mówię gdy czytam takie słowa jak w poście Reni czy gdy podczytuję Dziewczyny w chatce Eli to nie mam wątpliwości że ja czegoś nie kumam w tej grze .
    Wy robicie jeszcze mnóstwo dobrego oprócz eventu i dajecie radę a ja sieję sama eventówkę i tak naprawdę nie mam najmniejszej szansy by dozbierać do pełnego pnącza :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O to tak na czole? jeszcze wyżej czubka? czyżby różki Ci zostały doprawione, no bo takie 2 małe siniaczki wypukłe równolegle :p
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór :)
    tu pokładowy kalkulator ;)
    zdążysz - z SP zdążysz te elfy wyprodukować :) chyba, że nie lubisz siedzieć w nocy i idziesz rano do pracy.... - 11,5 godziny Ci to powinno zająć z SP

    a wiesz dlaczego tak jest? bo dziewczyny są wielowątkowe, a panowie robia jedno a potem drugie wg zadań zleconych, a kobiety potrafią robić wszystko w tym samym czasie
    ale dasz radę :) trzymam kciuki :)
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Tak to jest w życiu że w większości przypadków to ktoś nam dorabia te różki , rogi , poroża .
    A Zosia niezmiennie wzbudza mój podziw dokładnością , skrupulatnościa i pedanterią !!!:)
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dawno się tak nie uśmiałam ;););)
    nie jestem pedantyczna, nawet w 1% ....
    tylko szybko liczę i to proste działania arytmetyczne... a i często się pomylę
     
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    To , mnie zmotywowałaś :) pracuję na zmiany , to i w nocy karmię , dzisiaj zrobię sobie nockę w domu .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a może jakiś bonus z koła Ci się trafi, było dwa razy szybciej i obyło by się bez SP :)
     
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kupony wykręcone , bonusów brak .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to szkoda, zawsze z nimi jest szybciej
    ale jak masz SP to może szczęśliwsze elfy z tego się pojawią :) powodzenia :)
     
  19. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Co do rogów to wiesz te Twoje co odrastają to sam piłujesz co ranek , to my tylko zaznaczyliśmy ze one tam są :p
    Oj fakt , tez to u niej podziwiam
    Mylić sie to rzecz ludzka, a tyle co Ty nam wyliczasz i przeliczasz to jak czasami sie zdarzy pomylić i to bardzo rzadko to przecież nie koniec świata