Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Chyba te butelki są mi najbliższe :D :D :D grzybki tez niczego sobie, po prostu prawdziwa skarbnica smaków :D
    Moje sierściuchy może tylko zawartością butelek nie byłyby zainteresowane ale chyba wszystkie ogoniaste tak maja :D
    Masz fajną sygnaturke ale tu aż się roi od pięknych dzieł Kamili i Edyty jeśli dobrze pamietam :) a Twoja jest innej krawcowej ale też piekna i klimatyczna :D
    Oj, ide na farme i chyba po tym zbiorze zakończę dzisiejszą zabawe bo jak Wy będziecie spac ja bede pracował :(
    Udanej zabawy i dobrych zbiorów :)
     
    stokrotka76, Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Witaj Stokrotko, mili goście:)

    Muszę głębiej tego złomu szukać,nadal nic nie przybyło:)
    Dziękuję,udało się wykręcić:)

    Reniu uważaj,żebyś całej sierści z Puszka w czasie podróży nie wygłaskała:)
    Być kotem,dobrze jest;)
    Elu jak mogę to ja sie pomaranczą poczęstuję,a za resztę podziękuję:)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Karola....jak Twoje eventowe sianie ? Ja muszę czekać do północy, żeby zebrać i wtedy obsieję całą farmę ale już sobie myślę jak rano wstać o piątej do pracy 8)
    to jakieś szaleństwo, żeby nie dosypiać bo wirtualną farmę trzeba obrobić :D :D :D
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja dopiero zrobiłam pierwszy zasiew po 5 sztuk obu roślin na dużych polach z prawie wszystkim co,skraca czas:)
    Nie użyłam białej niewinności oraz kerststolu:)

    A mam pytanie a propo eventów:)
    Jak zaczynasz je robić?
    Ile razy siejesz na dużych polach itp.?
    Opisz mi wszystko,swoją taktykę:)

    Szaleństwo istne:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola, ja nie mam żadnej taktyki. Rozsiewam na malych polach ze wszystkimi dopalaczami jakie mam. Korzystniej jest rozsiewać na dużych i użyć Zośki i dopiero później zmienić na małe ale różnica nie jest aż tak znacząca a te zmiany zabierają czas więc tego nie robię :D
    Na noc i jak idę do pracy sieję to co rośnie dłużej a jak wracam nadrabiam z tymi dojrzewającymi szybciej.
    Pola mam czyste bo chowam wszystkie zagrody i drzewka. Jak mam już roślin tyle ile trzeba sieję rośliny z farmy te długo rosnące i ulepszone w szklarni na wypadajki.
    Taki styl narzuca mi mój rytm dnia i zawsze jakoś udaje mi się zakończyć event :D
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja sieję na dużych polach raz.
    Jednak później wyczytałam na forum,że 2 zasiewy jest ok.
    Więc tak robię:)

    Szkoda,że tych zadań nie można sobie wybrać,które wykonać.
    To z SP bym wzięła i później to jak tam,by mi się udało a tak to trzeba po koleji robić:)

    Zrobię tak jak Ty:)

    To oczywiste,że każdy dostosowuje to co robi na farmie do swojego dnia:)
    To po za tym tylko zabawa,jak dla mnie:)
    Ulepszonych roślin nie mam:) Z wypadajkami raczej nie mam problemów.
    Póki jeszcze rośnie eventowa na dużych to sieję marchew i za każdym razem ektoplazma wypadła a z winogrona na wyspie 2sztuki:)
     
    ryba4862 likes this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    No i właśnie chodzi o to, żeby się bawić. Ja nie spinam się zbytnio, chociaż nie lubię odpuszczać eventów i jak zaczynam lubię skończyć ale jak coś się nie uda to nie ma tragedii :)
    Trochę te eventy są nudne bo podobne tylko rośliny się zmieniają i ta częstotliwość mnie męczy. nie ma czasu na porządne uzupełnienie braków w stodole :)
    Miałam przerwe na farmie pół roku ale wróciłam bo zatęskniłam nawet za nudnymi eventami :)

    Tak naprawdę koleżanka mnie namawiała bo sama gra już długo i kazała mi wrócić, żeby mieć codzienny prezent pewniacki :D :D :D
     
    ryba4862 likes this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Wiadomo,że chce się skończyć dany event jak się go zaczęło:)
    Ale różnie może się ułożyć:brak neta,chwilowy brak połączenia itp i może się nie udać,dlatego wolę sobie założyć,że jak wykonam to i to to będzie dobrze.
    To tylko działa w wypadku jak można sobie wybrać nagrody,czasem tak jest:)
    Eventy faktycznie często są,też nie nadążam uzupełniać braków,ale trzeba sobie radzić:)
    To się koleżanka umiała na 1 prezent pewny ustawić:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha...ja tez ja wykorzystuje jak wiem, że ma czas a ja jestem w pracy :) nie raz i nie dwa zbierała moje plony :D :D :D
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Obie się umiecie dobrze zorganizować;)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha, nie ma to jak sąsiedzka pomoc :D
    Idę wykapać się i może doczekam zbiorów :) rano chciałabym obsiać całą farmę roślinką która rośnie dłużej chociaż te , które rosły 8 h bardziej mi odpowiadały :D
    Pa Karola, spokojnej nocy i do jutra :)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  12. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam
    Też miałam taką fajną koleżankę ale się wyprowadziła. Szkoda mi troszkę tego eventu ale pracy dużo i jeżdżenia jeszcze więcej. Z łącznością też bywa różnie więc tym razem odpuszczam.
    Częstować się proszę tym na co macie chętkę - z obrazka nie szkodzi bez procentów ;). Jak mi się uda to pomogę w evencie. Kolorków.
     
    kocizakątek, ryba4862 and carlain21 like this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pomoc sąsiedzka,to skarb:)
    Jest jedna roślinka co 6h rośnie:)
    A i tak trzeba najpierw oddać,tą 4h:)
    Idź się pluskać:)

    Dobranoc:)
    Pięknych snów:)

    Elu kolorków:)
    Dziękuję:)

    Co do eventu to masz rację:)
    Ja zobaczę co się uda zrobić,będę na razie siać a potem oddawać:)
     
    Last edited: Oct 27, 2014
    Hesarenka64, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kaziku , ja też często pracuję wtedy kiedy inni śpią :)

    Dobry wieczór wszystkim :)
    Oj , brak czasu na wszystko u mnie , real wzywa uparcie .Pełnię robiłam na pół gwizdka .Może teraz mi się coś uda zdziałać , chociaż też pracuję w wolne dni .Powalczę , nie lubię nie zaliczyć w całości eventu :)
    Pozdrawiam wszystkich bywalców i moją imienniczkę :)
     
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Nie wiem o czymś ? Mamy 2 roślinki , jedna rośnie 4 h a druga 6h ;) jak dla mnie za krótko :)

    Renatko, miło Cię widzieć mimo, że ja już muszę sie żegnać :)
    Mam nadzieję, że i Ty i zapracowany Kazik dacie radę :D trzymam mocno kciuki za Wasze powodzenie :D
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór Rybko:)

    Zrobisz ile się da:),ale życzę byś wykonała cały:)

    Pozdrawiam cieplutko:)


    Stokrotko masz rację, tak rosną te roślinki,ja pomyliłam czas:)
    Przyzwyczajona do 8 h jestem roślin i już tak napisałam nie sprawdzając:)
     
    Hesarenka64, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję kochane , będę się starała :)
    Dobrej nocki :*
     
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Jak Wam idzie event?
    Ja wykonuję 7 zadanie,SP będzie moja:) A jeszcze dużo czasu, to może to 8 też da się wykonać:)
    Ektoplazmy brakuje,roślinek jeszcze ok5-6zasiewów:)
    Z sadzonek mam liczi xl-nie miałam drzewka liczi zwykłego-więc za jednym zamachem mam i podstawe i xl:) oraz palmę kokosową xl:)
    A z prób 8xSP,wiązanka na Zielone Świątki oraz fabryczkę farb:)

    W końcu też postawię kotlarnię 1sztuka złomu z pól dołączyła do stodoły:)

    Pozdrawiam:)
     
    ryba4862 likes this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej, widzę, że event idzie całkiem dobrze , Karola nawet już TS zebrała :)Ja sianie mam już z głowy ale wypadajki skutecznie mnie przystopowały. mam nadzieję, że z długo rosnących zdołam nazbierać całość :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)

    Brawo:)
    Jak tego dokonałaś?
    Na 7 zadanie już prawie roślinki mam,zbiorę i powinno już być tyle ile potrzeba:)

    Zostałoby tylko nasiać na 8 zadanie:)

    A tymczasowo póki kombajn jest to sieję marchewkę i 2 ektoplazmy z dzikiej wypadły i 1 na leśnej:)
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.