panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    łoooooo matkooooo
    co się nakombinowałam z drzekami i warsztatmi to głowa mała.. Drzewa stoją na pierwsze dwa zadania i produkcja też.
    Późno wróciłam i drzewka dopiero teraz postawiłam.. Trudno, nie zacznę zadania z drzewkami o 14, tylko po 18.. Nic na to nie poradzę..

    Postawiłam sobie za cel zrobić i całą misję i oczywiście event.
    Rozsiew będę robić na bahamie i pomyślę, czy zostawić drzewa, czy jednak nie do ostatniego zadania.. Czy robić od razu czy też jednak poczekać na koniec.
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    spij dobrze :D
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    A sama cytowałaś...
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cytowałam a nie zapisałam i to recydywa jest,
    ale pomogło koło gospodyń wiejskich, jest ok. :)
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ostatnio wystepowaly w familiadzie, ale w finale nie daly rady :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Recydywa, mówisz? To kara powinna być dotkliwsza. Przepiszesz 100 razy w zeszycie zdanie: "Nie będę na forum cytować postów z linkami do obcych stron" :p
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a następnie zrobisz tego zdjecie i wstawisz na forum :)
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w 12 zeszytach, po 12 stron z 12-toma marginesami na 12 mm xD
    i dopiero razy 100 xDxDxD
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    No, to jest oczywiste :D
    To będzie następnym razem, jak "zwykła" setka nie poskutkuje ;)
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ma szczęście że na Ciebie trafiła xD
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no to specjanie na urodzinki :D, a propo urodzinek, nie oplaca się robic po 2 kroki, w 3krokach mniej eventowek :) i sa pojedyncze u każdej postaci, gdy w 2krokach, po 2 eventowki co w efekcie daje 8 eventowek :D, kazda po 2 razy :D
     
  12. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
     
  13. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień dobry ;)
    Staram się po farmie nie poruszać, żeby przypadkiem czegoś nie zebrać ;)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A zeszycik dostanę? :sleepy:
    Widzisz jaki ludzki pan ? ;)8)
    Dzień dobry.:D
    Ja też. xD U mnie farma zamknięta na kłódkę, a na laptopie wielka kartka z instrukcją obsługi. ;)xD
     
  15. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Jabłonki już czekają, warsztaciki też - a reszta do zebrania będzie gotowa jak wrócę z pracy, zjem obiad i jeszcze odpocznę ;) No ale wolałabym niczego przypadkiem nie zebrać ;)
    Bo plan się rypnie..
    A i tak zakładam, że będę wszystko grzecznie ładnie zbierać tym razem ręcznie, żeby niczego nie pomylić xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    haaa a ja nie mam tego problemu bo dopiero teraz niedawno naszykowana pod event, ale drzewa tnz podsypane, warsztaty sp i wieczorem wszystko bedzie gotowe :) nie bedzie to o 14 no ale i tak jeszcze dziś :p
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W misji zrobię 4 pierwsze na razie tylko srebrne i skupię się na czasówkach.
    Mam tylko po 5 strzygalni i 3 mleczarnie i bardzo precyzyjny plan.xD
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    zrobiłam tak, że na każdy kolejny etap (teraz na srebrne i złote) postawiłam drzewa na innej łące, musiałabym łąki pomylić ;) ale to się nie da, bo na dzikiej i głównej jest taki sam zestaw, a na leśnej dodatek do złotego zadania, ręcznie będę tylko leśną zbierać...

    akurat SNZ i TNZ nie mam w takich nadmiarach, żeby całe łąki podlewać

    a po co komu do tej misji więcej strzygalni? po pięć wystarczy
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    u mnie snz az tak dużo nie ma ale też nie mało :) starczy nawet nawet sporo zostanie a tnz jeszcze kilka tys zostanie :p tak więc sie nie przejmuje :)
     
  20. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    No a ja narazie nie do końca mam plan;) Wczoraj miałam gości a wieczorem gwiazdki malowałamxD i tak jakoś zdecydowałam czy misję robię całą czy tylko część:pPóki co mam warsztaty i drzewa na srebra i miętę pieprzową dosiewamxD