Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Puszek to kot rasy Pers i dlatego został puszkiem,bo jak go kupiłam to była malutka puszysta kuleczka,a teraz biedaczek musi żyć o jednym oczku,bo ma jedno usunięte już 2 lata będzie jak mu weterynarz usunął,ale ma się mimo wieku bardzo dobrze :) Cieszę się,że podoba się ego imię :) Puszka pogłaskałam od Ciebie jak prosiłaś,a teraz razem z Puszkiem zmykamy spać. Dobranoc :)
     
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stokrotko witaj:)
    Dziękuję za podarki:)

    Sieję te nowe mroczne roślinki i wcześniejsze też:)
    Mam zrobione w pierwszej misji 2 zadania:)
    Sieję też nie pamiętam nazwy,ale jest mi ta roślinka potrzebna do wcześniejszej misji z pełni:)

    Lapek był zajęty przez kogoś innego, zebrałam tylko raz z głównej łąki mroczne,zasiałam i dopiero ok. 19 jeszcze raz zebrałam i zasiałam.

    Wiem,że nie skończę teraz tej misji,ale jest to misja stała,więc poczeka na następny raz:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    To musisz go pogłaskać jeszcze raz od całej Chaty. Dobranoc, śnij pięknie:D
    Ps. też kiedyś miałam persa niebieskiego , nazywał sie Bej :) to przemiłe koty i piękne nawet jeśli maja drobne braki :)

    Karolinko ja też nie skończe ale zobaczę na ile zadań mi starczy :) jutro jeszcze muszę iść do pracy więc nie mam czasu niestety na mroczność :)
    Nie ma za co dziekować, to Twoje skrzynki mają moc :D
     
    Renia1920 and ryba4862 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja też na razię sieję,robię sobie podział głównej i tu troszkę nowych roślinek,troszkę starszych:)
    Zobaczę na co uzbieram jeszcze:)
    Pełnia nie zając nie ucieknie,co miesiąc jest:)

    Nie rozumie Stokrotko co masz na myśli pisząc o brakach u persów?
    Bej śliczne imię,jeszcze pers niebieski piękny musiał być:)
     
    Renia1920 and ryba4862 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Miałam na myśli to, że Puszek zapewne jest piękny mimo braku jednego oczka :) bo persy to piękne koty i takie łagodne :)
    Bej był taki dostojny, w domu wszyscy mówili na niego hrabia :D a kolor rzeczywiście miał niesamowity :)

    Karola a gdzie Twoja mroczna kiecka ? nie byłaś w naszym stylowym salonie ?

    [​IMG]
     
    Renia1920 and ryba4862 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To już wiem,już mi wyjaśniłaś co miałaś na myśli,na początku, zrozumiałam,że koty persy to mają braki:)

    Łagodne to koty,piękne,dostojne i tak słodko wygladają jak się je kąpie:)(oczywiście,jak jest taka potrzeba)

    Niebieskie koty są piękne,mnie bardzo się podobają,bez względu na rasę:)

    Nie składałam akurat zamówienia na ten rodzaj kreacji:)

    Moje skrzynki mają moc?
    Dostałaś może,kolejną sztukę złomu?

    A czytałaś może poradnik do Hallowen?
     
    Renia1920 and ryba4862 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Kolejnego złomu nie dostałam ale tamten był na wagę złota :D :D :D
    Czytałam poradnik a jakże, czytałam i już dziś zarobiłam na zwierzakach ponad 600.000 :)
    Mam nadzieję, że uda mi się Halloween zakończyć w całości :)

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ja dostałam kolejne skrzynki od sąsiadów/znajomych oraz Ciebie i ani 1 sztuki złomu,nadal mam 4.

    Masz zapasy zwierzaków?

    Nie wiem jak będzie z nowym eventem,na ile czas pozwoli:)
    Szkoda mi,że SP jest tak daleko w zadaniach:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Muszę chyba uważniej pakować do tych skrzynek przed wysyłką :D tak chciałabym, żebyś dostała ten brakujący złom 8)
    Prawdę mówiąc to na tej super paszy zależy mi szczególnie a zapasy zwierzaków mam, nie wszystkich ale akurat tych eventowych nazbierało się troszkę :)

    [​IMG]
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    U mnie nie ma tak dużej ilości zwierzaków,ale sobie poradzę to przecież nie kolorowe krowy,króliki itp:)
    Złom przydałby mi się,cena za garnki na targu dość wysoka/wygórowana:)
    Na SP to większości zależy:)

    Straszysz nas tymi stworkami:)
     
    ryba4862, Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha...jak nie mogę przyłożyć się do eventu to chociaż postraszę, ale już koniec ze strachami bo jutro straszny poranek będzie :D
    Bardzo nie chce mi sie iść jutro do pracy ale mus to mus a teraz pospać idę :)
    Tobie spokojnego snu życzę :)
    Dobranoc Karola :) [​IMG]
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Dobranoc Stokrotko:)
    Mimo musu to życzę Ci miłego weekendu:)

    Pogłaszcz kociaki na dobranoc:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  13. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam Kociarzy i miłośników innych zwierzaków:D
    Gratuluję Tym którzy już osiągnęli swoje cele z nowości i upiorności ;). Trzymam kciuki za powodzenie kolejnych misji i nadchodzącego eventu.
    Karo , Stokrotko szybkiego uzbierania kolejnych złomków - czy na farmach macie te same niki. Jak tam u Was stan bukietów ;)
    Reniu witam nową kociarę w chatce, mój kocurek miał 19 lat w tym 4 ostatnie był już całkowicie ślepy i radził sobie doskonale. Twoja pociecha też pewnie już przyzwyczaiła się też do swego inwalidztwa.
    Miziam wszystkie koty i głaszczę psy które sobie tego życzą :);)
    Wróciłam dopiero z pracy więc tak na chybcika coś dla łakomczuchów po obiadku zostawiam.
    Spadam u siebie postraszyć.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    stokrotka76, Renia1920 and ryba4862 like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)
    Elu masz śliczną kreację i wcale nie straszną:), ale w tym klimacie:)

    Nick na farmie taki sam, mimo skrzynek,złomu nadal sztuk 4:)
    Upiornego bukietu nie mam,wcześniej nie umieszczałam tego produktu w slocie, dopiero Stokrotka jak mi podesłała ten produkt to zaczęłam go stosować:)

    U mnie smażą się placki ziemniaczane:)

    A co Wy serwujecie dziś na kolację?
     
    Last edited: Oct 25, 2014
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  15. Ja mam gołąbki z kaszy wiejskiej i grzybków w kapuście włoskiej :) pychotka :)

    Pozdrawiam :)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Zwierzaki masz,przedstaw je;)?

    Ojej naprawdę mniam, takie jarskie gołąbki:)

    A sos do tego też jest?

    Ja już ostatnią porcję placków kończyłam smażyć jak pisałam tamtego posta:)
    Nie ma już nic:)

    Pozdrowionka:) od bywalców Magicznej Kociej Chaty:)


    Mam żółtą kotlarnię z koła fortuny:)
     
    Last edited: Oct 26, 2014
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  17. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dzięki za prze pyszności mój Puszek się też załapie bardzo uwielbia takie łakocie o i kawą nie pogardzi zawsze mam po mojej wypitej kawie na kubeczku kożuszek z kawy wylizany xDtaki z niego łakomczuszek,a do swojego kalectwa się już przyzwyczaił. W środę czeka nas podróż na Wszystkich Świętych 5 godzin znowu przesiedzi mi na kolanach :)
     
    Anetta41, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej , Karola gratuluję tej kotlarni, teraz musisz zbierać pilnie ten złom na podstawy i niedługo piękne komplety garnków będziesz sprzedawać na targu :D :D :D

    No proszę to prawdziwy kot - towarzysz nawet kawkę z Panią wypije :)
    Pięć godzin na kolankach i tyle miziania, ale będzie szczęśliwy :)

    Miłego dnia wszystkim ja zmykam do pracy 8)

    [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  19. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Hejka :D jak tu strasznie :D posiałem te roślinki i znakiem tego event sie zaczął ale blado widze zakończenie. Może udałoby sie gdyby doba miała 48 godz. :)
    Ela dzięki za kawę, tego mi trzeba było :D
    Pozdrawiam kociary , psiary i wszystkich przyjaciół zwierząt :)
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  20. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Hej
    Zajęcia troszkę mam ;) ale może ktoś nie pogardzi i się przyłączy ;):p.
    Sierściuszki proszę uraczyć czymś innym.


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.