panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    Dziękuję pięknie za życzenia imieninowe i kwiaty , buziole wielkie kochani . :inlove:
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ann mianowana zostałaś leśniczym
    to pewnie od ścinania ciągle jabłonek xD
    Gratki :)
    teraz to już Cię nie dogonię ;)
    Jak najbardziej pasuje trzeci i czwarty :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam po świętach:) Wszyscy najedzeni;) ??? Przyznawać się grzecznie - ile przytyliściexD ???

    To dzisiaj imieniny Tomaszao_O ??? A nie 29.12:eek: ??? Jupi!!! Chociaż raz nie zakończę roku banem i rozrzutnością:D !!!


    Zosia - chyba jednak jak na drugim obrazku - same planszówki, forum, Tv i inne a mama sprawdza prace z października... Ale też ma czas wolny;) I jednocześnie chce się ze wszystkim wyrobić:p
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    skąd wiesz xD no leśniczy mi pasuje lubię obserwować zwierzaczki xD
    ostatnio podglądam karmniki w lesie online :inlove:na animalsach ;)- piękna sprawa
    leśniczy w wielu rejonach udostępniają kamery i nagrania na żywo 24 /h
    na społecznościowcu mam linki więc nie dam bo wytną -.- ale polecam stronę *AnimalLive ;)- *zwierzęta na żywo
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Aniu - gratuluję wyższego poziomu na farmie . :inlove::D
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dzięki wlokę się powoli i tak nie skończę tej gry jeśli chodzi o poziomy xD
    ale nie wbijam 25 baniek w tydzień a ponad 2 tygodnie a czasem i dłużej xD- nie chce mi się już :p
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A do czego tu się spieszyć ?
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a może byłby czas wtedy nie tylko na hamaczek ale i na misje sprzed lat xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja przez 2 dni nic na farmie nie robiłam , tylko kalendarz i franka odkrywałam i jakoś mi nic się nie stało , ani farmie - Teraz mam chwilę oddechu , to zajrzałam . xD
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nawet mi nie wspominaj o tym przeklętym kalendarzu to pomyłka jakaś :cry:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    nie narzekam , u mnie wszytko jest dobrze,
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam
    No dzis juz jest czas i mogę poczytać co sie działo przez ostatnie dni, ale żeście sie rozgadali :)
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    na pocieszenie żeby mi florków więcej nie zabrali polazłam do Pana N który dał mi grabki i wytwórnie piór xD
    mam pisać i grabić xD
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Hejka,Aniu a gdzie u niego znalazłaś grabki ,bo u mnie nie ma?Tylko sejfy i sokoły
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak masz skończyć jak co chwile dokładają nowexD I gratki Pani Leśniczy:p:D Chroń te drzewa i zwierzęta - to Twe zadanie. Zwłaszcza przed Bożym NarodzeniemxD
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo grafik chyba coś palnął świątecznie i mu nie wyszło :p
    i grabki przedstawił jako zagrodę dla jeży - pierwsza zakładka u góry po lewej stronie
    na farmie jeszcze nie dołożyli nadal jest 200 poziomów xDjeszcze masz szansę zanim dołożą xD
    dokładają misji i tryliardy do siania
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No nie! W "Ranczu" Paweł Kozioł zwariował!!! Ratunku!!!!!
    Chociaż w sumie, kto by nie zwariował, w dzisiejszym świecie
     
    brzustinka and agucha31 like this.
  18. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a ja 1 i 4 :D 2 zdecydowanie nie nie a nawet nie, co do 3 "nie ma ta kiej o pcji" 3 to koszmar swiateczny, ogolnie nie lubie swiat, to dla mnie cos masakrycznego :)

    ktoś powie ze dziwny jestem, ale ja to lubie :) spokoj i cisza i spokojnie pracować i odpoczywać :D
    a jak jest jakiś harmider, wariactwo przygotowan, eh to nie dla mnie :D

    pozdrowionka dla wszystkich :D
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie lubię przygotowań, ale jeśc lubię, więc niestety muszę:cry: Z resztą jakoś dziwnie lepiej wtedy się czuję i szybciej czas mi lecio_O W lutym lecę do Londynu. Ale niestety tylko na 3 do 5 dni8):(
     
    brzustinka and agucha31 like this.
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    szybciej czas leci, ciekawie, u mnie się wlecze nagle stanal w miejscu