panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga ,nie stresuję ja tylko pytałam ile trzeba ,mam w stodole 404 sztuki;)
    Świetliki chyba mam z pnącza i robię z nich paszę ,która leci na targ,potem kupuję pająki.
    Tak samo z anakondą tu nawet lepsza przebitka ,za dwie paszę można kupić trzy gadziochy
     
    Last edited: Dec 4, 2017
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to u mnie jest inaczej - anakonda i pasza po trochę ponad 19tys a składniki na paszę - za 20800 - przynajmniej w tej chwili (ale to jest zawyżona teraz cena na króliki bo są do misji potrzebne)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zosia - mam pytanie = po ilu dniach grania weszłaś na wyspę . xD
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie pamiętam, a gdzieś to mogę sprawdzić - pamietam, że jak weszłam na wyspę to miałam już jakiś 15 poziom, czyli musiałam późno wejść, bo z misji i eventów miałam TPD
    nawet nie wiedziałam, że jest wyspa na początku gry...
    a jak się zdziwiłam jak pierwszy raz CMJ zastosowałam, czy jakiś kombajn z misji pierwszy raz mi się odpalił - nie wiedziałam co mam z tym robić
    a dlaczego pytasz?
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Składniki na pasze dla anakondy 12472 pasza 21178 anakonda 9998:inlove:
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam podopieczną bardzo podobną do Ciebie w sposobie grania .A pytam z ciekawości .xD
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to masz ciekawy targ, nikt tam (oprócz Ciebie) nie liczy

    może ma tak, że musi analitycznie myśleć i tego się nie da wyłączyć, to się ma i koniec
    teraz to jeszcze szybciej będzie robiła poziomy (ja jakieś pierwsze pół roku to się bujałam i postęp był dużo mniejszy niż mógł być), jeszcze taką Nauczycielkę ma :inlove:
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Myśli analitycznie bardzo , wszystko przelicza , normalnie szok . xD
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ło matko w końcu mam pnącze :D
    ale grać to nie umiem :oops:

    u mnie składniki po 14 tyś pasza dla anakondy jakieś 23 tyś a sam zwierz po 9 tyś xD
    no i po co to kręcić
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :inlove:
    liczenie ułatwia grę, ale tylko analitykom...
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja się nie znam i z liczeniem jestem na bakier .xD
    Agniecha - gratuluję . xD
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Agniecha gratulacje;)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dziękuję

    uff koniec,
    myślałam że tak będę do jutra zbierać te kubki xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja to wiesz mogę podpowiedzieć co ma zjeść , ale reszta u mnie w lesie . Sama się uczę od mądrzejszych graczy . xD
     
  15. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    No gratulacje:D
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratki Zosiu. :D
    U mnie dwie części zostały do odkrycia, nie tylko elfów brakuje i potworów mało i fosforów mało,
    nie wiem czy jeszcze jedna pełnia wystarczy. :(
    A ja stawiam tezę, że nie będziemy kolorować pająków, mam nadzieję, że BP się ze mną zgodzi. ;)xD
    Gratki Aga. :D
    Umiesz umiesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz. ;)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja się już z Tobą zgadzam :inlove:
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Przypominam o wysianiu długo rosnących na polach pełni ;)

    Też bym chciała,zebyśmy kolorowały co innego:cry:
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Demoniankę mam posianą - do odkrycia lasu potrzebuję . xD
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wysiałam czubajkę

    Zośki prawie wszystkie poszły szukam w misjach nowych ,że do tej pory nie ma wyszukiwarki pod kątem potrzebnych produktów w misjach;)

    Zosiu może byś rozdała nawóz swojego zresztą imienia potrzebującym(żart):inlove: