Urocze czterdziestki +

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by ~czarodziejka, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tych nie mam :(
    Sama szukam chyba znudów :pBrak mi flag : Kamerun, Honduras,Nowa Zelandia, Holandia, Paragwaj, Rosja, Rpa, Rosja, Serbia, Urugwaj, Do tego jak się uda :nublon, marzanna, stoisko truskawkowe 2i 3 , czeremcha 15 i 30pd, bawarski taniec, buda bitzera, imprezowy namiot, kwiatowa owieczka, kura świąteczna, kurczak 2010+ ulepszenia, maszyna do pisanek
     
    122qwazi likes this.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    mam marzannę utopioną ulepszenie jeśli o tym piszesz
    bawarski namiot mam na pnączu dostępny za 21 godzin, jeżeli da się zastąpić innym i zdąże to będzie Twój:) jak nie zdążyby to się przypomnisz podczas następnego balona
    mam tylko flagę szwajcarii
     
    122qwazi likes this.
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak się da wysłać to biorę :) A jak coś na pnącze ci trzeba na zastępstwo to krzycz tylko na ile pol to poszukam
     
    122qwazi likes this.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to wyślij mi sowę :) i napisz dokładnie co chcesz a ja będę wiedziała jak się nazywasz na farmie

    mój adres:
    WhateverHappenes
     
    122qwazi likes this.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    hejka :)
    mam coś co się nazywa lampiony 1000 PD toto daje i jest tam lis i takie cztery lampionny stoją to to ?
     
    Last edited: Nov 12, 2017
    122qwazi likes this.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to jest to :) i jeszcze szukam takiego na dwa pola gdzie jest rozłożony namiot i nazywa się pod namiotem

    jak nie potrzebujesz to poproszę i pisz co chcesz w zamian :)
     
    122qwazi likes this.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wyślij mi ptaszysko na ~czarodziejka to na pewno się nie pomylę i nie poleci w kosmos :) [ciach]

    Post edytowałam.
    Przypominam, że korzystanie z cudzego konta jest niezgodne z OWH.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Nov 12, 2017
    122qwazi likes this.
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Namiot zdjęłam po pracy z pnącza więc czeka na następny G&T:)
     
    122qwazi likes this.
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki wielkie , się przypomnę :)
    Co gt to gorsze, masakra totalna. W balonie nic fajnego nie było,(oprócz Rozalki za ringo stary ) na forum tez wszyscy szukali tego samego.....na kolejne gt szał będzie na żyrafy :cry:
     
    122qwazi and ~czarodziejka like this.
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kasiu Rozalka za Ringo Stary o_O chyba ktoś się pomylił a miało być za Jaśki :p nooo to niezły "łup". Ja nic takiego unikatoweo nie upolowałam, sandałów natrzepałam i zalesiłam wodospady nuuuuda była-.- A z tymi żyrafami to masz rację, będzie w dynamicznym co drugi post, że jej szukają >:(
     
    122qwazi likes this.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    No właśnie też tak myślę, że byka ktoś strzelił. Gratki , nieźle nałapałaś tych sandalów :) ja tylko 4, ale u mnie na wyspie wiecznie stoi wszystkiego po trochu xD.
    W topie startujecie?
     
    122qwazi likes this.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Zabiegana coś jestem ostatnio-aż wstyd.

    W topie nie startowałam i nie będę. Za wysokie progi.
     
    Last edited: Nov 14, 2017
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    [​IMG]
     
    122qwazi likes this.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Aleś się Ewa rozpisała...:p:p:p:pxD
    Witam Urocze.
    Nie chciało mnie od rana na farmę wpuścić. 8):(
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia


    Bry :)
    Mariola i dobrze, bo jeszcze byś przez pomyłkę pozbierała :p
     
    122qwazi likes this.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Może faktycznie to jakieś zabezpieczenie:pxD, ale sporo ludziów pisało, że mieli problemy z wejściem.
    Jak tam eventy?
    No nie myślałam, że w tym wieku jeszcze to powiem : " się rozmnażam".:pxDxDxD
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    na farmie czy w realu ? :p
    no i mam 8)Jego Cesarska Mość wrócił od Wetki z diagnozą : koci katar:eek:
    został sponiewierany przez jazdę samochodem i znieważony przez termometr w pupie i oburzony zastrzykiem-.-
     
    122qwazi and ~czarodziejka like this.
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    500+ Cię skusiło o_OxDxD
    Dwa domki zrobione, więc na lajcie :) W topie nie startuję, zapasów dużo, ale jak ja bym przeżyła ich uszczuplenie :p

    Też byś była zbulwersowana jakby Ci pchano termometr w zadek xD
    Biedny kocio, ale parę zastrzyków i będzie jak nowy :)
     
    122qwazi and WhateverHappenes like this.
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Toć wiadomo, że na farmie. U mnie 500+ już nieaktualne. :p
    Biedny kocio. A wet powinien mieć termometr zbliżeniowy a nie taki dopupny. :pxD
    Jestem na liście ( mam swoje 5 minut) 2508 poz. Trochę się skusiłam na skrzyneczki. xDxDxDxD
     
    WhateverHappenes likes this.
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Cesarska Mość już dzisiaj chodzi :)zataczająco się co prawda ale łazi
    ja do TOPu nie będę się pchała raczej
     
    122qwazi likes this.