TO NIESPRAWIEDLIWE

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by WhateverHappenes, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie padało krótko... odwaliłam kawał sportu i mnie przewiało i przeziębiło (to akurat czuję nosem)... a jutro ruszam na groby (mam wolne za 11 listopada)
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie przypomniałaś, że muszę zacząć wybierać wolne. Oprócz soboty 11 listopada mam jeszcze 13 dni urlopu :inlove:
     
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    ja mam niesprawiedliwie 6, które muszę przeznaczyć na kolejny rok, bo w marcu kupiłam (13 lat na to czekałam) wycieczkę na Canary!
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ja się jeszcze niesprawiedliwie nie dorobiłem wycieczki na Kanary :(
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja się dorobiłam za 500+ uciułane przez 2 ostatnie lata....
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Zgredzio, musisz się postarać o 500+ :p
     
    MOD_Zgredek* likes this.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Czy będziesz tak sprawiedliwa i pomożesz mi w tych staraniach? :p
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    tak, mogę Ci wydrukować wniosek :p
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Myślałem o bardziej bezpośredniej formie pomocy ;)
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    No chyba nie myślisz, że będę Ci wypłacać... :p
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    wypłacać - nie, pobierać razem ze mną - tak :)
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Phi... tak bez pierścionka... ;)
     
    TrissMerigold. likes this.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie z :inlove:
    [​IMG]
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    To może ja się na następny raz sprawiedliwie nie będę odzywać...

    Zgredzio, miałeś mnie nie podpuszczać :)
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ale jakie podpuszczać :eek:
    Sprawiedliwie dorobimy się na 500+ i razem polecimy na te Kajmany :D
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Ale wiesz, że to na drugie dopiero dają?
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    A kto mówi o jednym?
    Postaramy się trochę bardziej i będzie dwoje :)
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    To ile potrzebujesz na te Kajmany?

    Ja chyba nie uważałam na biologii...
     
    Last edited: Nov 4, 2017
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Jak tak patrzyłem, to same bilety 2+2 w dwie strony to wydatek minimum 11.500 - 12.000 zł. Jak się doliczy ubezpieczenie, wizy, dojazdy na i z lotniska oraz wydatki na miejscu, to myślę, że na taką rodzinną wycieczkę jakieś 20.000 zł trzeba mieć.
    3,5 roku zbierania na 500+ :eek:
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Taniej będzie iść do pracy, koszty mniejsze :)