Opinie Legenda wikingów: Cel uświęca środki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 4 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Mają nas w [ciach]- czas zakończyć tą grę

    Niestosowne, wykropkowane słowo usunęłam i proszę o stosowny dobór słów, wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2017
  2. jakutis666

    jakutis666 Forumowy żółtodziób

    nie ładnie,ma człowiek plany a tu trach...nagła konserwacja talarki nie wymienone plony nie zebrane..nie fair zagranie
     
    azadrubalja i pretorianka lubią to.
  3. szamante

    szamante Ambasador forum

  4. Kwaśniakowa

    Kwaśniakowa Czeladnik forum

    Droga Farmeramo,
    jakże mnie załatwiliście na cacy przed chwilą. Miałam ostatnie 5 minut eventu Ingrid wszystko wyliczone co do joty, zebrałam 15 minut wczesniej ostatnie zbiory - zdobyłam talary - ale....
    Ale nie zdążyłam ich wydać, bo na ostatnie 5 minut gry wprowadziliście sobie przerwę techniczną!
    Echhh, masakra - nie po sobie wyliczam i inwestuje w zbiory i nawozy żebyście takie nr odwalali. I co mi z tego że uzbierałam jak nie wydałam i nie zdobyłam sobie na to co zbierałam?

    Jestem ogromnie zła i szkoda mi słów - ostatnio non stop takie nr odwalacie i wiecznie przerwy techniczne i to ostatnie 5 minut ewentu..........

    Domagam się rekompensaty bo moje pieniądze poszły w [ciach]

    Niestosowne, wykropkowane słowo usunęłam i proszę o stosowny dobór słów, wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm.

    SMOD_Atena​
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2017
    azadrubalja, pretorianka oraz pati_1980 lubią to.
  5. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Zaawansowany

    Szkoda słów na takie zagrywki... Kpina z Graczy!!
     
    azadrubalja i pretorianka lubią to.
  6. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Jak się ma zakończenie eventu o godz. 14 do prac konserwacyjnych w godz. 13:30-14:00?
    To naprawdę było bardzo ważne/istotne 30 minut dla wielu Waszych graczy! Przykre...
    Czekamy na przedłużenie eventu przynajmniej o 30 minut...
     
    ross2 lubi to.
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Event i tak był przedłużony o 24h, więc było dużo czasu na jego ukończenie. Jeden event skończył się a zaczynały 2 kolejne, coś cię sypnęło kilka minut przed końcem jednego eventu, co się zdarza, bo to tylko gra i mogą takie rzeczy zdarzyć się. I nie będzie przedłużania eventu w nieskończoność.
     
    basia_z_ i KrysQ lubią to.
  8. dzoanix

    dzoanix Forumowy żółtodziób

    Był przedłużony bo wczesniej non stop serwis był niedostepny!
     
  9. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zgadza się, ale też zostawianie talarków nie wykorzystanych na ostatnie minuty, i robienie eventu na kilkanaście minut przed rozpoczęciem kolejnych, zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Jakoś mnie nie zdziwiła przerwa techniczna.
     
  10. karcio13

    karcio13 Czeladnik forum

    A co to kogo obchodzi kiedy gracze kończą event? Była informacja, że do 14 i choćby skały ssss miało być do 14. To TYLKO i WYŁĄCZNIE wina BP, że zrobili przerwę konserwacyjną w czasie eventu, który, jak zauważyłeś, i tak był przedłużony z powodu błędów. Naprawa gry w tym czasie, szczególnie zważając na te właśnie problemy to delikatnie mówiąc nietakt.
     
  11. dzoanix

    dzoanix Forumowy żółtodziób

    Ja nie miałam talarków zostawionych na ostatnią chwilę. ale własnie zebrałam plon i chciałam to wykorzystać, cos jeszcze miałam upatrzone. Dlatego uważam, że to nie fair. Mogli zaczekac chociaż z 10 minut.
     
    azadrubalja lubi to.
  12. misia11112001

    misia11112001 Czeladnik forum

    szczyt bezczelności - jak jest przedłużenie o 24 godziny to nie o 23 godz. i 55 minut tylko o 24 własnie - co to jest????? kara za nieudolność techników? Żadna łaska, że event przedłuzony o 24 godziny - [ciach]

    Bardzo proszę powstrzymaj emocje i nawet jak się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2017
    karcio13 lubi to.
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Kochani już kiedyś taka sytuacja była.... dlatego następnym razem w pierwszej kolejności bierzcie bardziej wartościowe nagrody typu: neonowa zagroda itd. Na koniec zastawiajcie sobie jakieś resztki typu SN, SP itp. Bo w razie właśnie takich sytuacji jesteście w plecy np. 200GT a nie tysiąc. I nigdy ale to nigdy nie zostawiajcie wydawania talarów na ostatnie minuty.
     
    Dybilas4 i ***kacper*** lubią to.
  14. misia11112001

    misia11112001 Czeladnik forum

    nikt nie kazał natychmiast wprowadzać nowych eventów - jeśłi to ma być wytłumaczenie na przerwanie kończącego się eventu to po prostu żałosne i tyle!
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Konserwy zostaly wlaczone na 2 minuty przed koncem jednego eventu czyli u Was to byla 13:58i mysle ze przezorny gracz juz wszystkie eventy ma pokonczone a nie zwleka na rzuty siekiereczka do godz 14 ;)
    Wole taka przerwe czyli o tej porze niz nastepna ktora zaczela sie kilka minut po wlaczeniu gry po pierwszych konserwach :mad:ale na szczescie dopisalo prawidlowo wypadajki to gramy dalej bez narzekania :D
     
  16. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Niestety ale Twoja wina też po części;) Zaryzykowałaś z czekaniem do końca wykorzystaniem talarków i straciłaś je. Farma to bardzo rozbudowana gra, pewnie przed 14 wprowadzali eventy by móc o czasie ruszyć, i coś schrzaniło się na tyle poważnie, że potrzebna była przerwa techniczna, której nikt nie przewidział;)

    Zawsze trzeba brać poprawkę na ewentualny brak neta, prądu, nagłe prace konserwacyjne. Dlatego powinno się kończyć event nie na ostatnią chwilę. Jeszcze przed 14 miałam jedne zbiory i jakoś nie było problemu.

    Zwłaszcza po takich błędach jakie miały miejsce ostatnio, więc było to nawet trochę nie odpowiedzialne czekanie na ostatnią chwilę, bo nie wiadomo było czy wszystko wróciło do normy.

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2017
    KrysQ, ross2 oraz ***kacper*** lubią to.
  17. karcio13

    karcio13 Czeladnik forum

    Patrycja, rozumiem Twój punkt widzenia, akurat ja czekałam z jedną grą, bo zabrakło mi kilku sztuk wczoraj w nocy do jednego bulionu. Zostawiłam kilkadziesiąt farmarek w razie, gdyby starczyło mi jeszcze na coś lepszego. Tylko to, reszta wykorzystana, bo nie ufam tej grze. Uważam jednak, że jeżeli nie radzą sobie z wprowadzaniem eventów i kończeniem poprzednich jednocześnie, to powinni zrobić przerwę godzinową, a nie robić jedno kosztem drugiego. I gracze mają prawo wybrać czas, o jakim chcą grać tak, jak im to pasuje i żadna w tym graczy wina. Jeśli zakończenie eventu ogłoszone jest na 14, to moim zdaniem ani minuty wcześniej, ani minuty później nie powinien się skończyć.
     
    azadrubalja i dzoanix lubią to.
  18. jarek1962

    jarek1962 Forumowy żółtodziób

    Ja również wyliczone wszystko. jednej gry mi zabraklo na ktora w mlynie juz mialem zrobione i tu co nie moge zagrac bo trwaja prace. i pnącze przeszło koło nosa.
     
  19. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Była by przerwa pomiędzy eventami, tylko jeden został przedłużony. A to oznaczało obsuwę i ryzyko z wcześniejszym zakończeniem eventu. W większości eventów można oddawać do końca, ale są jednak wyjątki.

    Miałeś pecha, następnym razem uda się ;)
     
  20. fargul

    fargul Aktywny autor

    Ponieważ na tym forum nie wolno używać żadnych słów o negatywnym zabarwieniu,
    swoją opinię na temat ostatniego posunięcia BP ujmę w ten sposób:

    Celowe zablokowanie dostępu do gry na 2 minuty przed końcem eventu
    to zupełne przeciwieństwo:
    - bon tonu,
    - dobrego wychowania,
    - etykiety,
    - kindersztuby,
    - klasy,
    - kultury,
    - kurtuazji,
    - dobrych manier,
    - ogłady,
    - savoir-vivru,
    - taktu,
    - grzeczności,
    - uprzejmości i elegancji.
    Moje talary niestety też poszły w pietruszkę.


    Post edytowałam, cytaty usunęłam.

    Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do pracy Ekipy proszę napisz do >> Pomocy technicznej<<

    MOD_DaMa







     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 października 2017
    azadrubalja i dzoanix lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.