panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xDxDxD

    A jak tam robota na farmie ;) podobno miałaś jakiegoś ''szalonego '' pomysła
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja też ale o 7 już zasnęłam z powrotem:sleepy:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A jakie u ciebie wyniki w oazach - coś ciekawego wyskoczyło ?xD
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ewa muszę dokupić paszy nadal latam jednym skrzydłem:cry:
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja dużo szalonych pomysłów tylko gorzej z realizacją :p
    ale wdroży się spoko- muszę najpierw wrócić do domu i ogarnąć chałupę :p
    farma nie zając nigdzie nie odkica xD
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to szkoda , ja już słoni nie robię , bo mały zapasik na misje jest , Teraz bym musiała pomyśleć o miskach , ale to za jakiś czas jak zwierza dozbieram . xD
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Już nie żadam wiele ale wreszcie coś skoczyło i jest szansa na różowość słoniową:inlove:
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie - gratulacje wielkie xD
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Lecę już lecę moje drogie :inlove:dalej jest już tak ostatnie młoty poszły muszę znów posiac irysa.

    [​IMG]
    Idę odpocząć zapas jest ,jedziemy na działeczkę zebrać winogrona.do wieczorka
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Super Iza :D Gratki
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Gratulacje :) Tobie i Ewie jeszcze raz
    piękności
    mnie skakać nie chcą chyba za ciężkie są skubańce
    na targu dalej szaro :p
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Są słoniki , a młoty wpadną - super - gratuluję Iza .

    U mnie ze skakaniem też było krucho , już miałam zrezygnować i ze zwykłych wpadł brakujący .
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    Śliczne są:inlove: Gratuluje:D
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Mogą być te z awatarka ;)
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    trza poszukać jakiś kozaczków na obcasie bo w tych to już za zimno :)
    w sumie masz rację moje piękne długie nogi muszą mieć odpowiednią oprawę :p:D
    idę poszukać kozaków ;):D
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nieśmiało zauważę, że wciąż mamy lato...
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale zimno w nóżki ochraniacze nie pomagają ja wrażliwe stopy mam :p:D
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    No nie mogę coście tak zamilkły.
    Zgredziu lato ,ale mokre i zimne już wszystkie gwiazdy latają w kozaczkach w necie pokazali nawet kozaczki Lewandowskiej podobno coolowe,mnie szczerze mówiąc się nie podobały wolę krótsze.:)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No taka cisza aż dzwoniło
    Nikt nic , to siedziałam cichutko w krzaczkach choć mnie język świerzbił strasznie xD no ale jak miałam sama ze sobą gadać xD

    no i chciałam się ''chwalić '' ale się nie chwalę ;) bo ni ma czym xD
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Agniecha a klonujesz coś czy czekasz na niedzielną farmarkową promocję;)


    Dobrej nocki wszystkim
     
    Last edited: Sep 16, 2017