Pałka szerokolistna

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Cilura, Sep 3, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cilura

    Cilura Forumowy żółtodziób

    Witam jestem nowym graczem. Do czego ma służyć ta pałka szerokolistna? Jakiś event ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Wątek przenoszę do odpowiedniego działu.

    Pałka szerokolistna to roślina specjalna wymagana do zadań w evencie. Wszystkie informacje na temat tej akcji znajdziesz w poradniku: >>Powrót do przeszłości.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Cilura

    Cilura Forumowy żółtodziób

    w PORADNIKU JEST NAPISANE Na planszy eventowej widoczne będą trzy place budowy:

    Nic takiego nie mam to jakiś błąd? Czy poprostu jest to dostępne od jakiegoś poziomu? (mam 16lvl)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie pisz proszę dużymi literami, jest to zabronione na naszym forum.

    W poradniku jest też taka informacja:

    Kiedy osiągnęłaś 16 poziom? Jak przed chwilą, to wyloguj się proszę, zaloguj ponownie i sprawdź jeszcze raz. Plansza eventowa jest przed Spółdzielnią, ale można też przejść na nią z zegara eventowego po lewej stronie w oknie gry lub w prawym górnym rogu między oazą miłości a kombajnem.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Last edited: Sep 3, 2017
  5. margaretazet

    margaretazet Mieszkaniec forum

    Planszy ewentowej przed Spółdzielnią nie ma - przynajmniej u mnie. Miłego dnia.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    margaretazet dziękuję za poprawienie mnie, przeważnie jest przed Spółdzielnią ale w tym evencie rzeczywiście, na planszę eventową możemy przejść tak jak wyżej napisałam z zegara eventowego, budynku między oazą miłości a kombajnem i nie z przed Spółdzielni a z okna Newsy. Przepraszam za błędną informację w poprzednim poście.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.