SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Już nieważne.
     
    agucha31 likes this.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale czasem można przez głupotę dość niestosownie niby zażartować co wcale nie było żartem.

    Ja sie domyślam że wcześniej nie było do śmiechu, to teraz można tylko sie pośmiać, a co do drugiej połowy to i tak spokojnie zareagowałaś bo ja bym mu dopiero pokazała co to znaczy ze coś mi sie przyśniło, jak bym sie wydarła to szybko by na równe nogi go postawiło
    A to fakt wścieklizna u nietoperzy jest często i bardzo a to bardzo niebezpieczna

    xDxDxDxDxD też dobre
     
    MOD_Yasmina likes this.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nietoperze mają również pewną zaletę, lubią zjadać komary. Ludzie nawet budują specjalne domki dla nietoperzy, które wieszają na swoich tarasach i w ogrodach. Obecność tych ssaków to najskuteczniejsza broń w walce z plagą nieznośnych komarów. Nietoperz zjada ich około 2 tysięcy w ciągu jednej nocy! Cóż z tego, że trochę mogą narobić zamieszania ale grilla można w spokoju zrobić ;)
     
    MOD_Yasmina and agucha31 like this.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Już wiem, dlaczego u Grzesia w Krzywopłotach tyle nietoperzy jest ;)

    I wiem, co się stało z dwoma nietoperzami z domu Ani. Podała na obiad mężowi - niedowiarkowi w zemście, że jej nie uwierzył i nie przystąpił do obrony za pierwszym razem ;)
     
    MOD_Yasmina and agucha31 like this.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj jakbym miała takiego grila mieć obok takiego domku i by tak koło mnie latały to chyba w kasku na głowie bym siedziała :)

    hmmm myślisz, ze nas ściemnia że nie wie co sie z nimi stało a w garze wylądowały? :p
     
    MOD_Yasmina likes this.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Coś za coś... albo kilka nietoperzy nad głowami albo cała chmara komarów ;)
     
    MOD_Yasmina and agucha31 like this.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja budu bardziej uważał:)
     
    agucha31 likes this.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę. Zastanawiam się tylko, czy je upiekła, czy rosół na nich ugotowała :music:

    Mnie na szczęście ani jedno ani drugie nie przeszkadza :)
    Komary ode mnie uciekają, nietoperza jeszcze nie miałam okazji spotkać z bliska.
     
    MOD_Yasmina and agucha31 like this.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm jjuz nie wiem co gorsze, często bywałam na ogniskach czy grillach ale bez takiego wyboru i nigdy sie nad nim nie zastanawiałam :) ale te nietoperze bardziej by nie dawały mi spokoju

    spoko :)
     
    MOD_Yasmina likes this.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aga - ale komary bardziej by Cię pokąsałyxD Dobra, idę w objęcia Morfeusza:)
     
    agucha31 likes this.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm to takie małe mikre, ze piec raczej nie było co ale rosół no hmm może i cos by z tego wyszło
    NO niby tak ale nietoperze bardziej obrzydliwe i niebezpieczne
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niech z Parku Narodowego nie wylatują i się nie męczą latając:pxD
     
    agucha31 likes this.
  13. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Mimo wszystko wolę komary, można podziałać łapkąxD
    O Paskudnice;)xD nic o mnie beze mnie...
    Wasze spekulacje są kompletnie nie trafionexD. Po pierwsze w pokoju tych bestii nie było, kazałam przeszukać każdy zakątek, łącznie z głośnikami - nie było ich! Po drugie nigdy, ale to nigdy nie wzięłabym tego paskudztwa w ręce, żeby cokolwiek przygotować. O co Wy mnie posądzacie;)xD
    Zatem objaśniam - nie gotowałam, nie piekłam, rosołu nie było!!!

    I chwała Bogu...
     
    agucha31 likes this.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    agucha31!! Ania sushi z tych nietoperzy zrobiła 8)
     
    MOD_Yasmina and agucha31 like this.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A tam zaraz paskudnice , my tylko sie zastanawiamy co sie z tymi 2 stało, no wiesz w ręce może i nie ale od razu w gar :p

    O patrz no o tym to nie pomyślałam, może jak pacła poduszką 1 to kolejny na zawał padł to juz ścigać nawet go nie musiała :p
     
  16. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Kochane Paskudnice:), dzięki wielkie za taki roześmiany wieczór. To mi było potrzebne...sushi... hihihi...
    Ciężki tydzień, bardzo pracowity, bardzo gorący/szczególnie w mojej kuchni:oops:/, relaksuję się przy Was...:)
     
    agucha31 likes this.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    kochana, ale mam nadzieję, ze to w ramach zemsty mężowi podałaś a nie przez pomyłke jakiemuś klientowi jako danie dnia albo przystwaka :p
     
    MOD_Yasmina likes this.
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    U mnie nie ma dań dnia ani przystawek, więc tu na pewno wpadki nie byłoxD A PM? gdzieżbym śmiała?xD
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmm no to może jako jakiś dodatek :p wiesz one w sumie to wszędzie mogły wylądować no na pewno bardziej to prawdopodobne niż ich nagłe zniknięcie :p ;) ja juz sama nie wiem coś ty z biedakami zrobiła ;) bo krwawej mery chyba nie xD
     
    MOD_Yasmina likes this.
  20. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Aga, do dziś nie mam bladego pojęcia, gdzie one się podziały, być może ten trzeci co przeleciał przez kuchnię to był ten pierwszy czy drugi z pokoju, ale tak czy tak wtedy jeden musiał tam zostać, a zniknąłxD