pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jesteś szalona - mówię Ci!!!!:inlove::inlove::music::inlove::D
     
  2. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Halinko wszystkiego najlepszego
    dużo zdrówka
     
  3. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    O rety nie nadążam za Wami :) jutro pracuję więc muszę o rodzinkę zadbać , na moment do kuchni wyszłam a tu dwie strony czytania:)
    Dziękuję Anetko:)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Impra się zaczęła! Wyłazić z balonów!!!
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    się rozgadały laski .
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I w sercu schowam na dnie:inlove::music::inlove::inlove:
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek - lubisz disco - polo ? Na 2 leci .:p
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    ale jest taki specjalny program gdzie non stop disco leci ;):D
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Halinko jeszcze ja - Wszystkiego o czym marzysz
    więcej rozrywki mniej pracy
    Wszystkiego Naj
    [​IMG]

    Ewuś :inlove:Dziękuję nic już nie wysyłaj bo już nie mam nowości do odsyłania :D
    [​IMG]
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za każdą chwilę z Wami:inlove::music::inlove::inlove:
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Halinko i ja się przyłączam w takim razie do życzeń, widzę dziewczyny składają:) Wszystkiego dobrego Ci życzę:) Samych najlepszych i ajmilszych chwil:inlove:
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie lubię disco - polo , ale tylko 1 i 2 mam , bo reszta programów wysiadła .

    Już nie mam co wysłać .
     
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    też nie lubię:)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam 20 na 99 niewysiadniętych8)
     
  15. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo :) lody super bo zgrzałam się w kuchnixD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Było obiad wieczorem robić a menżu kupić mrożone pierogi albo pizzę zamówić - najlepiej wegetariańską:pxD


    Nie daj życiu się, o(b)lej smutki, żale:music::music::inlove::music::music:xD
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Coś Ci chyba upał zaszkodził ,zjedz sobie loda xD ja dbam o swojego męża xD

    [​IMG]
     
  18. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Moja najlepsza wymiana
    [​IMG]
    :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    też tak chcę :D
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem:inlove::inlove::inlove: +1 chcę:p