Dzisiejszy prezent od Franka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika FarmaBeatki37, 10 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FarmaBeatki37

    FarmaBeatki37 Książę forum

    Co to jest, bo nie jestem w stanie zidentyfikować?
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    stajenny na 2 godziny
     
  3. FarmaBeatki37

    FarmaBeatki37 Książę forum

    A u mnie jest nieaktywny :(
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kulubulu - Twój post usunęłam. Zastosuj się do rad, których udzieliłam osobie zadającej pytanie.
    Na forum jest wątek do dyskusji na temat prezentów od Franka >>Bonus od Franka<<

    Czy autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. FarmaBeatki37

    FarmaBeatki37 Książę forum

    Zastosowałam się do rad i nie działa. To już chyba nie da się nic więcej zrobić :(
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kulubulu - Twój post ponownie usunęłam. Przypominam, że nie jest to wątek dyskusyjny.

    FarmaBeatki37 - niestety z poziomu forum nie jestem w stanie Ci nic pomóc, poza radą, żebyś napisała zapytanie do Pomocy Technicznej. Link, jak to zrobić masz w poście wyżej.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kulubulu - Mam dla Ciebie ostatnią radę. Zastosuj się, proszę do tego, co napisałam. Wyślij zgłoszenie do Pomocy Technicznej. Tutaj po raz ostatni usuwam i upominam słownie.
     
  9. Wika0805

    Wika0805 Forumowy żółtodziób

    Zanim Zła Mod wybuchnie z furią dorzucę od siebie, że zmiana przeglądarki, a nawet zmiana komputera nic nie daje, więc rady z poradnika nic nie zmienią.
     
    FarmaBeatki37 lubi to.
  10. -natka1234-

    -natka1234- Forumowy żółtodziób

    Witam wszystkich, u mnie też prezent nie działa (czyli stajenny), i też nic nie pomaga
     
  11. medion2med

    medion2med Forumowy żółtodziób

    Również się podpisuję pod brakiem działania stajennego, czy ktoś mógłby wyjaśnić tę sytuację. Pozdrawiam wszystkich
     
  12. Anetka001

    Anetka001 Czeladnik forum

    U mnie też pracować mu się nie chce. Może przez upał......
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę o chwilę cierpliwości, i nie pisanie już w tym temacie. Zadałam pytanie i sama czekam na odpowiedź.
     
  14. FarmaBeatki37

    FarmaBeatki37 Książę forum

    Nie mam pytań. Napisałam do pomocy technicznej, ale też nie reaguje. Dzięki :)
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro autorka więcej pytań nie ma, to temat zamykam.
    Proszę śledzić ogłoszenia, ponieważ problem jest znany i trwają prace nad jego naprawą.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.