Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobrej nocy Stokrotko, odpocznij trochę od nadmiaru wrażeń,obowiązków i spełnij swoje "marzenie"

    Powodzenia w kolorowaniu:)

    Kolorowych snów:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Weekend miałam pracowity , ale event z osiołkami zakończyłam pomyślnie .
    Szału w przeskokach nie było .

    Stokrotko ,ślicznie wyglądasz w nowym ubranku xD
    Jak się czuje Benia ?
     
    stokrotka76 likes this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...chyba muszę w niesprawiedliwościach poskarżyć sie, że nie wypada u mnie złom :( Dostałam ze skrzynek 2 szt i 2 szt wypadły mi z pól a garnki czekają na produkcję :)
    Renatko po tym pracowitym weekendzie chyba czeka Ciebie słodkie lenistwo, ja zaczynam od jutra swoją ciężka pracę.
    Moja Benia trochę lepiej, dziś na trzech łapach próbowała pogonic kota więc chyba zdrowieje :)
    Jutro kontrola :)
     
    ryba4862 likes this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stoktorko, poskarż się mnie.
    Ja mam tylko 3 sztuki złomu ze skrzynek z pól nic nie wyleciało jeszcze:)
    Cieszę się,że z Benią lepiej jak ma siłę kota poganiać to jest dobrze:)
     
    ryba4862 likes this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Eh, będzie tak samo jak z pędzelkami ale zawsze lepiej jak człowiek wie, że nie jest sam :D
    Beńka w domu teraz jest jak królowa :) wszyscy jej dogadzają i nadskakują a moje dziecko targane wyrzutami sumienia po schodach wnosi ja i znosi , chociaż uważam, że nie ma takiego powodu :) dobrze, że to nie taki olbrzym jak Leon Renatki :)
     
    ryba4862 likes this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Pędzelków mam 54sztuki:)

    A pisałam,że teraz będzie się o Benię jeszcze bardziej troszczył, dobry chłopak z niego.
    Tylko jeszcze Beni korony brakuje i tronu lub chociaż czerwonej poduszki ze złotymi frędzlami:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha...lepiej niech się nie przyzwyczaja chociaż i tak na co dzień jest pupilką syna bo to jego pies. On ją znalazł i przytargał do domu i to on przede wszystkim odpowiedzialny jest za wyprowadzanie jej na spacery :)

    Ja teraz tez mam pędzelków w zapasie całkiem sporo ale na te pierwsze przyszło mi długo czekać :)

    Dziś był u nas piękny dzień, na termometrze było 18 stopni a teraz pada, wieje i zimno . Jutro będzie ciężko wstać i iść do pracy :)
    Chyba ładne dni odeszły w zapomnienie i czas na jesienne słoty .

    Mój kot beztrosko rozwalił się na tapczanie i pewnie będzie obrażony, że mu przeszkadzam jak będę chciała się położyć :D

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Ha ha no teraz to bardziej jeszcze się Beni opieka należy, chory może sobie na więcej pozwolić:)

    Ja jeszcze pędzli do budowy fabryczek nie wykorzystałam:) Ale ładnie teraz wypadają.

    Pogoda ma się już całkiem teraz zmienić na taką bardziej jesienną niestety,ma być chłohniej,coś też o mrozach słyszałam.
    Dziś było bardzo ładnie,ciepło,lekki wiatr i teraz też tak, chyba jest, pójdę sprawdzić:)

    A mojego kota to w jedeń dzień nie było w domu na noc, nad ranem miauczał pod drzwiami cały mokry:)
    '
    Zwierzaki już sobie moje śpią,po kątach.
    Happy ładnie sobie chrapie:)
     
    ryba4862 likes this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja jak Twoje zwierzaki też pójdę chrapnąć :) jak ja nie lubię poniedziałku :( poszwendam sie jeszcze chwile po forum, zajrzę do Zgaduli, żeby zobaczyć co w trawie piszczy i koniec na dziś.
    Dobrej nocy Karola niech przyśnią się Tobie aniołki :)

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Stokrotko dzięki Twojej pomocy, ukończyłam już misję z osłami:)

    Też będę już zmykać:)

    Obyś tylko miała miejsce się,gdzie położyć;)

    Nam niech się śnią aniołki, no dobrze pozostałym,którzy zaglądną również.

    Dobranoc:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  11. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam
    To dobrze że z Benią już lepiej, syn będzie ją teraz rozpieszczał i dbał o jej potrzeby.Noszenie na rękach to i mamie by się czasem przydało
    Tak ja Wy zdobyłam pnącze i czekam kiedy uzbiera się złom na kotlarnię.
    Pogoda u mnie typowo listopadowa, szaro i mglisto. A moje sierściuszki też rozwaliły się na środku łóżka i nie chcą się posunąć.
    Kolorowych snów
     
    ryba4862, carlain21 and stokrotka76 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam każdego kto tu przybędzie:)

    Stokrotko jak kontrolna wizyta z Benią?
    Lepiej już psinka się czuje?

    Dobrze,że wczoraj zakończyłam misję z osłami, teraz muzykanty po ponad 400 000SG.

    Dziś z pola żonkili 1 złom wypadł.
    W stodole znajduje się 4 sztuki.

    Macie garnki już do misji, widzicie oferty na targu, jaka cena?

    Kto zjada kolację temu,życzę smacznegoxDxD
     
    ryba4862 likes this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...przyszłam donieść, że Beńka już lepiej, nawet zaczyna stawać na ta chorą łapę :) weterynarz następnej wizyty już nie zalecił, chyba, że coś by się działo ale tego nie biorę pod uwagę :) będzie dobrze :)
    Garnków dalej nie robię bo mam tylko 4 szt złomu i nic się po zbiorach w tej kwestii nie zmieniło -.-
    Pozdrawiam :)
     
    ryba4862 likes this.
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Hej to bardzo dobrze że z psinką już lepiej. Ja jeszcze czekam aż złom mi wpadnie żeby postawić kotlarnię.
    Malutką kolacyjkę przyniosłam. Smacznego i kolorków
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witaj Elu :) jak zwykle niezawodna jeśli chodzi dbałość o nasze żołądki :)
    Dziekujemy :)
    Trzeba chyba wejść w jakiś układ ze złomiarzami bo blado to widzę :) [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Stokrotko,Elu:)

    Pyszności do zjedzenia są,głodni nie będziemy:)

    Benia czuję się lepiej, psisko kochane,niech zdrowieje a ja się cieszę na takie dobre wieści:)

    Stokrotko podsyłam skrzyneczki do Ciebie, nie ma nic a nic złomu w nich, widać dobrej jakości te moje skrzynki sąxD

    Dziękuję za prezent,jak ja się odwdzięczę?
     
    ryba4862 likes this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej :) skrzyneczki są bardzo dobrej jakości a nie jakieś tam ze złomu :D
    Odwdzięczać się za nic nie masz powodu :) ot , taka sąsiedzko - koleżeńska pomoc :D
     
    ryba4862 likes this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Miła ta pomoc jest i doceniana:)

    A ja próbuję swoje psisko do domu sprowadzić, ale mi się nie udaje.
    Nawet mięsko go nie przekonuje:)
     
    ryba4862 likes this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Korzysta z wolności i jeszcze znośnej pogody bo jak zaczną się prawdziwe szarugi to i psa z domu ciężko wypędzić
    :)
    lepiej, jednak niech wróci bo nigdy nie wiadomo jak taka wyprawa może się skończyć :) [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jemu nic nie grozi;)
    Happy przybiega pod drzwi domu,piszczy troszkę(trzesię się,bo już zimno jest),ale do domu nie chce wejść.
    Popatrzy i ucieka po schodach lub zeskakuje z płyty balkonowej:)
    Słyszę teraz jego szczekanie,to wiem,że pod drzwiami go nie ma.
    Zmarznie troszkę bardziej,to wtedy wchodzi a wręcz wbiega do domu:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.