TO NIESPRAWIEDLIWE

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by WhateverHappenes, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Krasnal poczytaj sobie o takim pojęciu psychologicznym jak "osobowość obciążona", inaczej masochistyczna. Bo na moje oko to jest to..
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Triss :) myślę,że sprawiedliwie postawiłaś prawidłową diagnozę Krasnalowi
    niesprawiedliwie niektórzy lubią się nad sobą znęcać unieszczęśliwiając przy okazji innych w otoczeniu
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie ja się nad sobą nie znęcam tylko uważam, że pogodzić naukę w 3 liceum i ewentualną pracę (najlepszych mają zatrudniać) jest niezwykle trudno, wręcz prawie, że niewykonalne.. Ale wybory życiowe są niesprawiedliwie za trudne, bo zawsze towarzyszy mi strach, że źle wybiorę.
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie jestem na bieżąco z sytuacją w kraju, bo na urlop go opuściłem. Ale jestem pewien, że przed wyjazdem nie było przymusu pracy. O ile pamiętam, to żeby podjąć legalną pracę, pod umową musiały się sprawiedliwie podpisać dwie strony: pracownik i pracodawca. Samo ukończenie kursu nie wystarczało 8)
     
    wolf031973 and cyfrzakk like this.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie by pewnie jeszcze podrobili mój podpisxD
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Przepraszam, ale cisną mi się zbyt niesprawiedliwe słowa, żeby to skomentować :(
     
    wolf031973 likes this.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie rozumiem i idę spać, bo mi już szajba odbija.

    <schodzi ze sceny>
     
    wolf031973 and cyfrzakk like this.
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    to było tak bardzo niesprawiedliwe, ze sprawiedliwie będzie opuscic ten lokal
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Paradoks szczerości - wszyscy jej chcą, a potem mają pretensję
    OT CO!
     
    wolf031973 and MOD_Zgredek* like this.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    <wchodzi na piedestał*>
    Niesprawiedliwie wszyscy mówią, że szczerość jest dobra, wspaniała, wyśmienita wręcz-.-

    <schodzi ze sceny>

    *zazwyczaj scena jest wyżej od widowni, aby nawet najdalej siedzące osoby widziały przedstawienie
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
    Niepokonanym
    Wśród tandety lśniąc jak diament
    Być zagadką, której nikt
    Nie zdąży zgadnąć nim minie czas



    Niesprawiedliwie, niektórzy dawno przegapili swój czas :(
     
    Mychor likes this.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie "bliźniaku" powiedz którzy <nie z graczy gier BP>..
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum


    No tak... mój wujek popełnił to patetyczne dzieło, jak zwykle oderwany od rzeczywistości, aspekty psychologiczne ignorując zupełnie.
    (co nie znaczy, że wujka lub jego twórczości nie lubię, nie szanuję itp...)

    Obawiam się, że ostatnio nie ogarniam wpisów Tomka. Nie wiem, czy to z przepracowania, czy zbyt są nieoczywiste....
    Nie za bardzo lubię zagadki
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie popieram ;)myślę że Krasnal wszedł w jakiś mało zrozumiały dla postronnych etap dorastania:wuerg:
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie to chyba to.. Na innym forum mądrości życiowe, przeciwstawianie się w końcu dziadkowi, ale i prawie,że stoicki spokój, chociaż po jego piciu alkoholu mnie coś bierze:p
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ja jestem niesprawiedliwie przepracowany (czasami nawet 35h tygodniowo to za dużo) i niedourlopowany (2 tygodnie na południu Europy to za mało) i też niezbyt ogarniam. Coś musi być na rzeczy :(
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie to przez przepracowanie a nie mój język pisania:p
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    To staraj się nie wdychać jego wyziewów....
    Ja dziś, po wczorajszych zawodach ( i 5h snu oraz 10h w robocie).... mając w planie resta ze względu na urodziny małżona "walnęłam 3 kielony i pół winiacza, po czym położyłam się z zamiarem spania. Po 30 min wstałam i sobie pobiegałam. Było fajnie - małżon nadal śpi
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie się staram - cała rodzina się stara.
     
  20. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zgredziu... ja niesprawiedliwie pracuję ok 55h tygodniowo :( a doliczając treningi wyjdzie ponad 70h. Dziwne, że jeszcze żyję...chyba siłą rozpędu o_O