pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Coś do popicia przygotowałam [​IMG]
    bo duchota i gorąc straszny .
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witajcie dziewczynki :)chetnie sie przed wyjsciem napije:) i loda zjem:)a moze nawet kilka :D dziekuje tego dzis mi potrzeba :D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Lato się zaczęło , więc
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A u mnie lato jakieś z fochem się zaczęło , a powinno być
    Idę jakiś słoneczny obiad zrobić :D
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    no to mamy tragarzy:D

    [​IMG]
    Chyba się śmieją, to pożytku z nich może nie być:eek:
    a ja nie wiem co mam zabrać i czy sie zmieści:D

    [​IMG] [​IMG] ;)
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    oj polecisz pewnie szybciej niż myslisz:D
    chyba za mala walizkę masz
    może taka Ci się przyda:D
    [​IMG]

    ja już spakowanaxD
    [​IMG]

    Halinka lodami dzieli, Danusia lodówkę spakowała, Ewcia napoje, to gdzie się wybieramy? na nocną zabawę:p?



    chwalcie się co tam z oaz wyskoczyło
    u mnie najładniej w kotkach
    ze zwykłych -savannah
     
    Last edited: Jun 21, 2017
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    rewelacje nie wypadły, ale plansza eventowa jest bardzo milusińska:inlove:
    Kazali zacząć od kotów, to zaczęłam.
    ale Wader warczy więc szybko biorę się za psiury:D
    nie wstawiałam wszystkich na po 50 potrzebnych wypadajek, bo nie liczyłam na wysokie przeskoki.
    Może w drugiej turze;)
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to tak jak ja,
    ale dlaczego kazali, przecież miał byc wybór, ja jeszcze do planszy eventowej nie doszłam, pierwsze nazbieram zwierza i dopiero,,
    na polu pół godziny temu pszenica mi dojrzła, trzeba w koncu pozbieraćxD
    Dla Wadera, żeby nie warczał
    [​IMG]
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już skończyłam , trochę dorzuciłam do obu globali i odpoczywam . :)
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    szybciutko Ci poszło:D,brawo
    u mnie tak strasznie farma muli że nawet zwierzaki trzeba pchać do oazy , bo z oporem idą;)xD
     
  12. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Hej! Przepraszam ze tak się wtrącam x D, ale widzę, że tu najczęściej piszą Waderówek i Pietruchin, wiec miałbym do Was prośbę, żebyście sprawdzili sówki/GG, o ile to nie bedzie żaden problem, bo jest tam coś specjalnego : D
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    pokłony ze ślinotokiem w imieniu Wadera;)
    Kazali, bo spisek sią zawiązał. Taka inicjatywa od dolna.
    Że jak wszyscy zrobia najpierw koty, to zobaczymy jak szybko zrobimy koci global:D
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a ja tak się na moje kotki zapatrzyłam że pierwsze psy powrzucałam;)

    Irminko, jak tak możesz ,Kamel98, sówki Ci wysyła a ty na nie nie odpowiadasz;)
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    a chyba wczoraj pisałaś, że koty pójdą pierwsze na frontxD
    No niegrzecznie nie odpisałam8)
    Ale już sie poprawiłam:)
    Kamil zachęca do pożegnalnego Surva.
    A mnie się nie chce myśleć, a tym bardziej być na wygnaniuxD, a potem prosić o łagodny wymiar kary;)
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    no tak , ale jakoś szkoda mi się ich zrobiło oddawaćxDxDxD, to sobie jeszcze chwilkę u mnie posiedzą, bo psy nie chcą włazić do oazxD, tak długo to trwa-.-
    idź, jak będziesz na wygnaniu to Ci paczki podeślę;)xD, zatańczysz na rurze i kary nie będziexD
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    No nie, drugi raz już się nie zdarzy, ze mnie ktoś za uszy wciągnie do finałuxD
    Rura nie pomoże, a budować socjal to ciężka praca jest.
    I jak zrobić, żeby było uczciwie, ale.... nie do końcaxD choć, jak wszyscy twierdzą, to tylko zabawa.
    A dużo nie trzeba, żeby zaraz była kłótnia, wysyp epitetów bez deszczu;), a i łzy sie zdarzają w towarzystwie oburzenia:D

    Co do eventowego, gdyby nie napisali, to chyba kota od psa nie odróżniłabym;)xD
    Za 10 min wyczyszczam oazę i liczę, że koci global zbliża sie do końca;)
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja już psy skończyłam, koty za chwilkę:D
    może Piotr się skusi;) i Ciebie namówi:D
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Miałam psów ponad 1000, kotów 800.
    Gdzie są moje piesy?:eek: zostało mi dużo mniej niż kotówxD siedzą już na globalu;)
    a postęp w globalach identyczny raczejxD
    W drugim rzucie dużo Huskych wpadła i jakiś 3 z czapką na łebie, cos jakby urodzinowy kapelusik;)
    Musze dalej klonować, bo kocio-psie pustki sie zrobiły.
    Tyle trzeba się natrudzić, a tak szybko znikają:eek:;)xD
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja miałam po połowie tego,
    do globala wrzuciłam kocie uspokajacze i to coś od psów, ja nie wiem jak ja dziś to policzyłam że po 30 za dużo miałam i w psach i kotach:oops: chyba lato mnie rozkojarzyło

    no dobra to ile nam potrzeba gałęzi na ognisko?
    tyle wystarczy czy jeszcze donieść?
    [​IMG]