Opinie Melonowe szaleństwo

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jun 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. orry70

    orry70 Czeladnik forum

    Finał,teraz luzik:)
     
    -małgoś- and Nutka like this.
  2. Tenia54

    Tenia54 Okazjonalny autor

    Witam.Powoli zbliżam się do końca,sieję smocze,jeszcze 2880 i będzie koniec.:)
     
    -małgoś- likes this.
  3. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie też ostatni zasiew. Do końca 1139 smoczych.
     
    -małgoś- likes this.
  4. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Event zakończony 8)
     
    -małgoś-, Daisy44 and Nutka like this.
  5. Jadzka1950

    Jadzka1950 Forumowy żółtodziób

    witam i pozdrawiam mam pytanie czy ktoś z graczy wie jak zdobyć czarny sześcieny melon przez pomyłkę wpłaciłam i teraz 10 mi brakuje żeby ukończyć bardzo proszę o radę zggu serdecznie dziękuję
     
  6. krzyss

    krzyss Czeladnik forum

    dystrybutor postaw na farmie
     
  7. Jadzka1950

    Jadzka1950 Forumowy żółtodziób

    co to jes ten dystrybutor i gdzie to znajdę żeby dostać tą roślinę
     
  8. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Dystrybutory do sześciennego melona zdobędziesz w 2 zadaniu misja ostatnia. Jak już ukończysz tą misję dozownik znajdziesz w pasku, w zakładce itemy;)

    Koniec eventu
     
    Nutka likes this.
  9. Paulina_10

    Paulina_10 Baron forum

    Miłego dnia wszystkim :)
    Przede mną jeszcze prawie połowa eventu do wykonania, może zdążę :D
     
    -małgoś- and Nutka like this.
  10. mahartka

    mahartka Baron forum

    smoczy melon rozsiany na małych :) powoli kieruję się w stronę końca ;););)
     
    -małgoś- and Nutka like this.
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Tego eventu nie da się, nie ukończyć. Przy w miarę regularnych wejściach i odpowiedniej strategii;)
     
  12. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Ja juz napewno nie ukończe tego eventu, jeszcze sieje kuliste i sześcienne-.-
    Smocze będą chyba dopiero w poniedziałek -.-
     
    Megan likes this.
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Bez Cmj nie ma szans aby ukończyć event;)
     
    Megan likes this.
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    myślisz że wszyscy skończyli?
    nie łam się zaczęłam event wczoraj xD
    na spontanie na leżąco nie wytrzymałam z ciekawości co wy tam sialiście
    pogoda się skiepściła

    mamy 75 godz - wysiejemy się :D
     
  15. Megan

    Megan Komandor forum

    Jeszcze jest sporo czasu, ja też zaczęłam dopiero w czwartek wieczorem, czytanie wątku eventowego mnie do tego skłoniło i zmobilizowało, bo okropnego lenia miałamxD
    Dziś już mam rozsiany smoczy, za 3 godziny zbieram i będę już siała na małych polach, jutro przewiduję koniec, w sumie wystarczyło niecałe 4 dni aby na spokojnie zrobić event, bez specjalnego przygotowywania się, żadnej strategi, żadnego liczenia a to co za dużo wysiane to będzie zwrot w postaci SG i PD:p
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no czytałam i w końcu się podniosłam xD
    Miecia wyrzuciłam Potrzebę też ale Leń się zadomowił
    przetrwałby gdybym nie zajrzała nie czytała i pogoda by była

    coś tam się wyczaruje xD- naklejka będzie dowodem że robiłam event xD
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Uda ci się, szybko się sieje, na te potrzeby nawet las zlikwidowałam, co naprawdę nie robię tego często i takim sposobem zostało mi już do zrobienia ósme zadania ze smoczym melonem:)
    Pogoda też w tym pomogłaxD
    Mnie skusiło jednak pnącze a właściwie dodatek do niego w postaci tej melonowej magii, nie wiadomo kiedy się przyda;)
     
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Wczoraj odpaliłam pnącze,a dzisiaj rano skończyłam całą misję w spółdzielni :D Powodzenia Tym co się jeszcze zmagają z sianiem melonów :)
     
  19. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Event skończony. Robiłam wszystkie zadania po kolei. Na starcie miałam trochę uzbieranego sn i snz, do tego cmj i to ułatwiło ukończenie tego eventu. Teraz już na dwóch polach znów rosną drzewa, na jedno wróciły psy, koty i myszy, a na wyspie rośnie sobie srebrnik. W sumie nie wiem po co mi to ale to nic. ;)

    Miłego dnia i zabawy z eventem! :)
     
  20. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Ja dziś odpaliłam pnącze i jeszcze posiałam brakujące pierwsze melony do diamentowych 8) Brzydkie te dystrybutory ale wchodzą na chmurki - mogą się przydać;) Ani razu ich zresztą nie użyłam. Melonów wszelakich mam w nadmiarze całkiem niemałym:p Dziś przewiduję zapomnieć o evenciexD
     
    -małgoś-, Nutka and xBabciaEwa like this.
Thread Status:
Not open for further replies.