Wielka promocja na floreny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika nltog, 16 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nltog

    nltog Aktywny autor

    A ile kosztuje pakiet 150 fl + 20 SN bez promocji? Poproszę o odp. jeszcze w czasie trwania promocji (godzinka), dziękuję.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2017
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bez promocji jest pakiet 150 fl + 10 SN (nie ma 20 SN ) i kosztuje 19.99

    wszystkie pakiety poza promocją możesz sobie sprawdzić zawsze i teraz również klikając znaczek + na górze tam gdzie masz florki
    po lewej stronie u góry
    i wyświetlą Ci się wszystkie dostępne pakiety

    a w promocji przez pasek z zegarem po lewej
    ten pakiet w promocji kosztuje tyle samo tyle tylko że w tym promocyjnym jest 20 SN xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2017
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    AnnDżelina dziękuję za pomoc :)

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. nltog

    nltog Aktywny autor

    Już wiem, promocja to te 10SN na plusie, florków to nie dotyczy. Zatem powinno być, że to promocja na SN, a nie na FL. Nie mniej dzięki za rozjaśnienie mroków promocji :). Zamykamy
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    zanim zamkną to dodać jednak warto że to dotyczy tylko tego pakietu 150 z SN bo np pakiet na 300 florenów już jest różnica normalny a promocyjny :) na innych pakietach są inne różnice ;) więc jest wybór dla każdego coś innego :) :)

    jak w życiu żeby sporo zaoszczędzić to trzeba sporo wydać xD
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    AnnDżelina, po raz kolejny dziękuję za pomoc i temat zgodnie z prośbą autora zamykam.
    Miłego wieczoru :)
     
    AnnDżelina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.