Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    W inwentarzu, tam gdzie są itemy Dekoracje :)
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratki :) Ja właśnie zasiałam ostatnią partię więc przed południem będzie koniec :) Evencik fajny , da się zrobić nawet bez sn :)
     
    Nutka i antonina-farmerska lubią to.
  3. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzien dobry zrobiłam 75 % czyli spokojnie skoncze łatwo jakos idzie wczoraj wolne od sianie byle do przogdu
     
    Nutka i antonina-farmerska lubią to.
  4. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Witam!
    Dzisiaj wieczorem bym skończyła, ale się zamyśliłam i zamiast zgarnąć przed wcz.pierwsze smocze to posiałam za dużo słonecznego.A tak to na luzie jutro rano lub po południu skończę.Dawno tak szybko przy końcu nie byłam, przez brak wypadajek.A sup.nawóz tyl.na 2 pierwsze siania na największych polach i zośka, za trzecim razem na najmniejszych.I jesz.tyle czasu, ze drugi raz zdążyło by się zrobić.
     
    Anetta41, małgoos oraz Nutka lubią to.
  5. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    86% za mną. Wczoraj tylko raz weszłam na farmę - są rzeczy ważne i ważniejsze.

    Edytowałam off top usunęłam.

    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 czerwca 2017
    Nutka, kufynka oraz małgoos lubią to.
  6. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    Ja dziś dopiero zaczynam rozsiew ostatniego melona pierwszych diamentowych misji nie robiłam dla dozowników czy jak im tam
    event robie tylko na 2 łąkach bo mi się farmy demolować nie chce kropelki też tylko do podstawowego rozsiewy używałam bo na resztę szkoda
    myślę że do niedzieli spokojnie skończę przynajmniej do pnącza
     
    Anetta41, Nutka oraz małgoos lubią to.
  7. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Na totalnym luzie 68% eventu. Byłoby więcej, gdybym nie zapomniała odpalić cmj rano, ale przez ten deszcz człowiek senny. Nie spinać się, a event sam pójdzie. Przecież rośnięcia nie przyspieszymy. Wchodzić mniej więcej co 6 godzin. Najgorzej, że tego ostatniego melona trzeba będzie z 5-6 tys sztuk wyciągnąć, ale się zbuduje, jak to mówią
     
  8. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    rzeczywiście fajny event bez spiny, zaczełam z opóźnieniem a dziś skończę dla pnącza i z nawyku, brak wypadajek zachęca, mam tylko ostatnią diamentową misję , sn poszedł ale co tam , rozpoczełam przetwory na zimę ....
     
    SperanzaE i Nutka lubią to.
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nutko skończyłam.Poszło szybko i gładko więc idąc zółwim krokiem spokojnie dasz radę :) Spać nie mogłam i o drugiej stawiałam drzewka :D
    Nie zbierałam tych dystrybutorów tylko gnałam po itemy i do pnącza po drodze zgarniając kupony itp :)
    Jeszcze nasiałam 1600 melona więcej ,bo mi się nazwy pomyliły xD:cry:
    Trzymam kciuki :) a ja idę poleżeć pod drzewkami ;)
     
  10. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Wieczorem zgarnę 2 itemy z uprawianych "na styk" / nie lubię nadwyżek i demolki farmy/ melonów. Zostanie do zdobycia pnącze, czyli .... jest szansa, że się samo zrobi. Oczywiście 4 zadania diamentowe zlekceważone :oops:leżą odłogiem :p
     
  11. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    senne poranki - miałam już pięknie rozsiany słoneczny melonik, nic tylko na małe pola wchodzić i co .... oddałam do misji i zostało mi 10 szt xDxDxD czyli znowu zabawa od nowa :p
     
  12. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Współczuje..roztargnieniaxDxDxDxDxD nie Ty jedna mnie też się przytrafiło przy pierwszym zadaniu:xDxD:cry::cry:xDxD
    Ale to już przeszłość pnącze od wczoraj dynda sobie w chmurkach....
    Witam melonowo...:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Pnącze śmiga już pięknie . Dystrybutorów z 2 i 3 zadania nie brałam , bo po co ?
    Ewent uważam za skończony , farma wróciła do normalności i gitara .
    Udanego , słonecznego piątku wszystkim życzę . xD
     
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję :).
    Mam nadzieję, że się uda :D. Na razie jeszcze nic nie wrzucałam do Spółdzielni, ale po zbiorze o 13 chyba powinnam mieć już potrzebną ilość białych, czarnych i zielonych melonów :). Na żółte zabrakło miejsca ;). Czarnych na pewno już będzie za dużo, ale to wina mojego wstrętu do kombinowania aktualnie :p. Ale i tak mam nadzieję, że mi to nie przeszkodzi zdobyć pnącza ;):). Najwyżej będę miała też na dystrybutory ;).
    Miłego dnia Wszystkim życzę :).
     
  15. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Cześć,
    87% zrobione, za 2 godziny zbiór smoczego melona. Na całość poszło ok. 300 SN i 200 zośki. Mam nadzieję skończyć jutro rano. Melonowa magia przyda mi się ze względu na częste sianie czarnej jagody i orzecha laskowego. Na chutneje szkoda kasy, a bez nich długo trwa uzupełnianie zapasów. Teraz wrzucę dżem dyniowy własnej produkcji, melona i po jednym zasiewie będzie spokój. :)
    Powodzenia wszystkim;)
     
  16. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mam pytanie, nie mogę znaleźć dystrybutora, odświeżałam i nic, szukam w zakładce ozdoby.
     
  17. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    może przełącz w ozdobach na wszystkie i sprawdź na początku, ja w ten sposób znalazłam jeden z dystrybutorów
     
  18. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Jeszcze jeden zasiew i pnącze będzie moje :inlove:
     
    bogusiania i empatyczna lubią to.
  19. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Na polach 2 łąki niecałe w smoczym badylu a na reszcie drobnica warzywna i trochę innych potrzebnych mi rzeczy. :music:Zarobek, event i produkcja rzemiosła w jednymxD Ze względu na aktywne pnącza kwiatowe i warzywne może skończę dopiero jutro ale czy gdzieś się pali?? Inna sprawa że już badyl mi wyłazi bokami xD Ale event fajny - do zrobienia nawet dla spóźnialskich;):p czy bardzo zajętych (bo na niechciejaxD to rady nie ma:p;)xD) Diamentowe z pierwszych zadań zostawiłam:) A tak po prawdzie korzystanie z tych dystrybutorów nie ma większego (ani żadnegoxD) sensu;) Miłego dnia:music:
     
    Nutka i Widełki3 lubią to.
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Skonczona jestem xD:cry:xD
    Sialam na 3 lakach, tylko jeden zasiew byl robiony na basce, las wogole nie ruszany.
    W pierwszych 4 zadaniach odpuscilam diamentowe, reszta cala.

    Powodzenia walczacym, jest jeszcze sporo czasu ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.