Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD
    Ciekawe, kto jako nastepny sie z nierobienia wylamie xDxDxD
    Moze Cysorz vel Blazers? :pxD

    Nutko, powodzenia zycze :)I mam nadzieje, ze pod koniec nadal bedziesz wdzieczna za wskazanie wlasciwej drogi :pxD
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    na dużych polach i przed zbiorem zjeść chutnej i najlepiej polać Zośką, jeśli masz, wtedy z jednego pola zbierzesz 9 sztuk
     
  3. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Dzięki!!
     
    waderówek lubi to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nadal się nadal opieram i chyba na tym skończę,bo i tak za pózno,żeby zacząć...
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nawet nie tknęłam eventu
    no ale może jednak zrobię chociaż rozsiewkę na tę okoliczność xD

    jak tu ciekawie jest rany zapomniałam o eventowym wątku xD
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem wystarczą 64 godziny do zrobienia tego ewentu, a zostało 113,5.
    Niektórzy zrobili szybciej, ale te 64 godziny to ze spaniem w nocy i ze zużyciem 230SN.
     
  7. edytka1978

    edytka1978 Mieszkaniec forum


    Nie jest za późno, zostały jeszcze cztery pełne dni więc jest to do zrobienia. Ja z misja z królową zaczełam robic dwa dni przed końcem, fakt nie było łatwo, siałam z zegarkiem w ręku, zarywałam noce ale zakończyłam ten event i spotkałam się z królową:inlove: I bardzo się cieszę, że forum mnie to tego zachęciło:D
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Królowa,to inna bajka ;) Nie robię,żal mi moich zwierzaków i drzew.Powodzenia melonowego :music:
     
  9. Meksi

    Meksi Forumowy żółtodziób

    Wczoraj miałam to samo. Zniknęło mi całe pole melonów, została pusta łąka.
    Pomoc techniczna odpowiedziała, że przykro im, ale nie mają możliwości sprawdzenia..
     
  10. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Ja niesety wychlapałam jakieś 700 sztuk Sn, :D heh, ale nie mam w tym tygodniu wyjątkowo czasu, przez dwa dni niewiele zrobiłam bo nie miałam w ogole czasu tutaj wchodzić, tylko raz dziennie, więc żeby skonczyc musiałam się schlapać :p, jutro pewnie też wejde tylko raz na farme wieczorem wiec posiane, w sobote tez nie bardzo mam keidy, zostaje niedziela kiedy mam chwilę wolnego, no i poniedziałek ale niestety też nie bede mieć za dużo czasu,a lubię pnacza dajace produkt z rzemiosła, ten wydaje mi sie przydatny-przynajmniej dla mnie, i nie do zdobycia na targu, wiec powalcze :)u mnie dopiero 47%
     
  11. zontom1

    zontom1 Czeladnik forum

    mam już 75% ukończonego nie robiłem zbytniego porządku mm zagrody, drzewa wykorzystuje około 550 małych pól - smocze melony już rosną myślę że jutro spokojnie skończę
     
    waderówek, Nutka oraz kaniape4410 lubią to.
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Event skończony.:) Najbardziej cieszę się z niepozornego bonusiku o nazwie " Melonowa magia":) Często sieję orzechy laskowe i jagody, więc to +1 do innych roślin będzie jak znalazł. Skończyłam dzisiaj dzięki wygranemu wczoraj na kole " 100% do stodoły''.
    Podobało mi się w tym evencie to, że nie musiałam martwić się o nieszczęsne wypadajki. No i młyn też kręcił to co zamierzyłam. :)
    Całkiem zmyślny evencik xD.Pozdrawiam siewców melonów. Powodzenia.
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Udało się skończyć,siałam zgodnie ze wskazówkami Panoramki, odpaliłam pnącze.Zużycie SN niewielkie bez zarywania nocy.Pozdrawiam siejących ja wystawiłam kurniki
     
  14. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    a bedzie można mieć cmj włączone i ten nowy produkt ?
     
    waderówek lubi to.
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    dszmyd Twój post z samym cytatem usunąłem.
     
    waderówek lubi to.
  16. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    No i ja też tak myślę, nie musisz, nie pasuje, wybierz inną grę.
    jak już grasz to troszeczkę optymizmu i
    I nie psuj innym dobrego humoru :) :) :)
    Akurat tutaj - niczego nie musisz :)
     
    Agnes89, feniks1414 oraz waderówek lubią to.
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no i mam 9 smoczych meloników,,wiem co z nimi zrobić,,ale teraz aaaaaa kotki dwa;)
     
    feniks1414, Anetta41 oraz waderówek lubią to.
  18. abask

    abask Fanatyk forum

    No i koniec. Myślała, że skończę dopiero rano ale wystarczyło :)))
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    I ja poszłam tą drogą:D
    Plan Panoramki był rewelką.
    Nie lubię liczyć, chyba że na siebie;), ale w przypadku tego eventu było to wartościowe.
    Szybko i oszczędnie!:inlove:
    A teraz wracajcie psiury i kocury:D
     
  20. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    Gdzie odebrać dystrybutory - dziękuję za podpowiedź
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.