Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    uważaj jak siejesz,,wystarczy po 270 tych podstawowych,aby wejść do 5 misji,,i dalej
     
    kybek93 i oset53 lubią to.
  2. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Ok. dzięki
     
    kybek93 lubi to.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kilka postów usunąłem jako off top.
     
    kybek93 lubi to.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    95 % eventu zrobione. Uff. Jeszcze cztery godziny, ostatni zbiór i koniec .:)
     
    kybek93 lubi to.
  5. edytka1978

    edytka1978 Mieszkaniec forum

    Ja chwilowo robię przerwę w sianiu- ponieważ wylosowałam dzisiaj bonus 200% na żniwa (tak, wiem super;))ale dotyczy to też zagród - z jednej mam 3 szt. zwierząt, a różowych nawet 9 naraz, tak samo fabryczki, więc szaleje zagrodami, a sianie zostawie na jutro, zresztą mam ostatni etap, więc luz...:D
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    87% zrobione, smoczy zasiany na wszystkich małych, jutro pewnie skoncze
     
    kybek93, Daisy44 oraz aleksandra lubią to.
  7. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    hejka, uroczo posadzilam roslinki wchodze na farme i co pusto!!!!!!!!!!!!! najlepsze jest to ze już nie mam jak zdobyc sadzonek apomoc techniczna nie reaguje
     
    kybek93 i aleksandra lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    może wróć do poprzednich misji,,z namnażania 5 nasionek,,można dystrybutory dostać,a jeżeli masz dystrybutor to czekasz,aż wywali 2 nasionka,ale to pech,,oby mnie nie spotkał,,
     
    oset53 i kybek93 lubią to.
  9. abask

    abask Fanatyk forum

    91% gotowe. Za cztery godzinki będzie zrobione kolejne zadanie a po rannych zbiorach ostatnie.
    Miałam nie robić ale jakoś tak samo się porobiło :)
     
    Nutka, kybek93 oraz aleksandra lubią to.
  10. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    ajjj masz racje nie wpadlam na to zlosc byla silniejsza niz racjonalne myslenie, dzieki
     
    kybek93 i aleksandra lubią to.
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    U mnie 51%,,w teorii to jestem dobra,,a w praktyce,,kiepściutko (oszczędzam SN)
     
    oset53, kybek93 oraz abask lubią to.
  12. abask

    abask Fanatyk forum

    Ja zużyłam 320 SN a reszta na wodzie i Quuupie ;)
     
    Nutka i kybek93 lubią to.
  13. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, gdzie widać procentowy postęp eventu?
     
    kybek93 lubi to.
  14. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    w spoldzielni.Tam gdzie jest napisane ,,melonowe szaleństwo"/po lewej stronie/.Najedz myszka i poczekaj sekundę
    Zrobione 91%.Za 3 h koniec z melonami:D
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Melduję,że ewent ukończyłam ,pnącze już odpalone...
    Teraz pora na porcję leków i do łóżia... wygrzać się...
    Pozdrawiam
     
  16. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    A mi zostały dwa ostatnie zadania. Zapasy sn i snz poszły, została mi więc woda i zwykły nawóz, którego cena przekroczyła już 1000sg... Sam event i pomysł z melonami w różnych kształtach mi się podoba.
     
  17. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Kurczę, a tak się trzymałam :cry::cry::cry:. I pękłam :oops:. Poczytałam teraz eventowy, a głównie posty Akinomrd i Zagmy i już mam pierwsze roślinki zasiane :D:cry::cry::D. Mam trochę dobroci od królowej i wolne jeszcze 3 dni, a jak czytam nie jest diabeł taki straszny na jakiego wyglądał :p, to mam nadzieję, że to pnącze zdobędę :). Postaram się robić tylko tyle byle zdobyć pnącze, tylko mam ostatnio strasznego lenia na myślenie :p:cry:. Ale może się uda :D:music::music:.
    Dziękuję Dziewczyny, że jednak piszecie i w tym wątku oraz tym co się dzielą radością, że nie było tak źle xD:inlove::inlove::inlove:.
     
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziwi mnie to,że dopisuje mi po 5 nasionek melona. Rozsiałam 5 nasionek żółtego melona bo tyle mi zostało,a po skończeniu i zdobyciu pnącza chcę ukończyć zadania które ominęłam i nie wystawiając żadnego dystrybutora dopisało mi 5 nasionek i to w krótkiej chwili. Jutro mam nadzieje,że pnącze odpalę :)
     
    antonina-farmerska i Nutka lubią to.
  19. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    hejka , pisalam Wam ze zniklo mi wszystko z pol pomoc techniczna odpowiedziala... kochany graczy przykro mi , to mi jest przykro ze pewnie jak nie placisz albo placisz zbyt malo to hello jest im przykro, juz jakis czas zastanawialam sie czy to nie jest chore ze tu siedze i gram i coraz czesciej mysle ze jednak jest, pomoc tecniczna zasugerowala ze oddalam wszystkie roslinki co DO JEDNEJ i teraz usiluje ich poprostu zaladowac ... wprowadzic w blad
     
  20. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Sorki za może głupie pytanie. Jeżeli mam 5 nasionek to jak najlepiej je rozsadzić - na małych czy dużych polach?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.