Opinie Melonowe szaleństwo

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jun 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    uważaj jak siejesz,,wystarczy po 270 tych podstawowych,aby wejść do 5 misji,,i dalej
     
    kybek93 and oset53 like this.
  2. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Ok. dzięki
     
    kybek93 likes this.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kilka postów usunąłem jako off top.
     
    kybek93 likes this.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    95 % eventu zrobione. Uff. Jeszcze cztery godziny, ostatni zbiór i koniec .:)
     
    kybek93 likes this.
  5. edytka1978

    edytka1978 Mieszkaniec forum

    Ja chwilowo robię przerwę w sianiu- ponieważ wylosowałam dzisiaj bonus 200% na żniwa (tak, wiem super;))ale dotyczy to też zagród - z jednej mam 3 szt. zwierząt, a różowych nawet 9 naraz, tak samo fabryczki, więc szaleje zagrodami, a sianie zostawie na jutro, zresztą mam ostatni etap, więc luz...:D
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    87% zrobione, smoczy zasiany na wszystkich małych, jutro pewnie skoncze
     
    kybek93, Daisy44 and aleksandra like this.
  7. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    hejka, uroczo posadzilam roslinki wchodze na farme i co pusto!!!!!!!!!!!!! najlepsze jest to ze już nie mam jak zdobyc sadzonek apomoc techniczna nie reaguje
     
    kybek93 and aleksandra like this.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    może wróć do poprzednich misji,,z namnażania 5 nasionek,,można dystrybutory dostać,a jeżeli masz dystrybutor to czekasz,aż wywali 2 nasionka,ale to pech,,oby mnie nie spotkał,,
     
    oset53 and kybek93 like this.
  9. abask

    abask Fanatyk forum

    91% gotowe. Za cztery godzinki będzie zrobione kolejne zadanie a po rannych zbiorach ostatnie.
    Miałam nie robić ale jakoś tak samo się porobiło :)
     
    Nutka, kybek93 and aleksandra like this.
  10. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    ajjj masz racje nie wpadlam na to zlosc byla silniejsza niz racjonalne myslenie, dzieki
     
    kybek93 and aleksandra like this.
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    U mnie 51%,,w teorii to jestem dobra,,a w praktyce,,kiepściutko (oszczędzam SN)
     
    oset53, kybek93 and abask like this.
  12. abask

    abask Fanatyk forum

    Ja zużyłam 320 SN a reszta na wodzie i Quuupie ;)
     
    Nutka and kybek93 like this.
  13. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, gdzie widać procentowy postęp eventu?
     
    kybek93 likes this.
  14. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    w spoldzielni.Tam gdzie jest napisane ,,melonowe szaleństwo"/po lewej stronie/.Najedz myszka i poczekaj sekundę
    Zrobione 91%.Za 3 h koniec z melonami:D
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Melduję,że ewent ukończyłam ,pnącze już odpalone...
    Teraz pora na porcję leków i do łóżia... wygrzać się...
    Pozdrawiam
     
  16. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    A mi zostały dwa ostatnie zadania. Zapasy sn i snz poszły, została mi więc woda i zwykły nawóz, którego cena przekroczyła już 1000sg... Sam event i pomysł z melonami w różnych kształtach mi się podoba.
     
  17. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Kurczę, a tak się trzymałam :cry::cry::cry:. I pękłam :oops:. Poczytałam teraz eventowy, a głównie posty Akinomrd i Zagmy i już mam pierwsze roślinki zasiane :D:cry::cry::D. Mam trochę dobroci od królowej i wolne jeszcze 3 dni, a jak czytam nie jest diabeł taki straszny na jakiego wyglądał :p, to mam nadzieję, że to pnącze zdobędę :). Postaram się robić tylko tyle byle zdobyć pnącze, tylko mam ostatnio strasznego lenia na myślenie :p:cry:. Ale może się uda :D:music::music:.
    Dziękuję Dziewczyny, że jednak piszecie i w tym wątku oraz tym co się dzielą radością, że nie było tak źle xD:inlove::inlove::inlove:.
     
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziwi mnie to,że dopisuje mi po 5 nasionek melona. Rozsiałam 5 nasionek żółtego melona bo tyle mi zostało,a po skończeniu i zdobyciu pnącza chcę ukończyć zadania które ominęłam i nie wystawiając żadnego dystrybutora dopisało mi 5 nasionek i to w krótkiej chwili. Jutro mam nadzieje,że pnącze odpalę :)
     
    antonina-farmerska and Nutka like this.
  19. nnalepkaa1

    nnalepkaa1 Młodszy ekspert

    hejka , pisalam Wam ze zniklo mi wszystko z pol pomoc techniczna odpowiedziala... kochany graczy przykro mi , to mi jest przykro ze pewnie jak nie placisz albo placisz zbyt malo to hello jest im przykro, juz jakis czas zastanawialam sie czy to nie jest chore ze tu siedze i gram i coraz czesciej mysle ze jednak jest, pomoc tecniczna zasugerowala ze oddalam wszystkie roslinki co DO JEDNEJ i teraz usiluje ich poprostu zaladowac ... wprowadzic w blad
     
    antonina-farmerska likes this.
  20. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Sorki za może głupie pytanie. Jeżeli mam 5 nasionek to jak najlepiej je rozsadzić - na małych czy dużych polach?
     
    antonina-farmerska likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.