Opinie Melonowe szaleństwo

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jun 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mam 70 % zrobione i za chwilkę zbieram 2 rozsiew melona smoczego,jak wysieję tyle ile potrzeba na ostatnie zadania w spółdzielni zabiorę się za resztę zadań które ominęłam nie biorąc dystrybutorów,aby mieć całą misję zrobioną,a czasu jeszcze sporo wiec myślę,że się uda skończyć ;)
     
  2. miss_ines

    miss_ines Aktywny autor

    A ja to nie rozumiem tylko jednego - dlaczego starsi stazem gracze wciaz musza tlumaczyc sie z kasztanka i drzew nawozowych. Ja nie mam ani jednego ani drugiego. Nie gralam poltora roku wrocilam poczytalam forum i eventy koncze. Dziwne!!! Tego eventu nie robie z wyboru. Pozdrawiam bogaczy cesarzy i innych fanatykow:):):)
     
  3. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    A u mnie już koniec:D
    [​IMG]
    Wychlapałam jakiś tysiąc zielonych kropelek(od łaskawej Królowej),ze dwa chutneje m-j(samodzielnie wykonane) i mam wolne:inlove:.
    Na farmie i wyspie drzewa i trochę zwierzyny.
    Odpoczywam....czego i Wam życzę;).
     
  4. Sekme

    Sekme Generał forum

    [ciach]

    A tak w temacie...
    Event na poziomie 83%. Zostały mi jakieś niecałe 2 zasiewy tych ostatnich melonów i event przejdzie do historii. Nie liczyłam specjalnie (spodobało mi się to nieliczenie z eventu kukurydzianego), ale w sumie majtnęłam się tylko z jednym pierwszym gatunkiem i mam ponad 600 nadmiaru. Co o dziwo całkiem dobry wynik przy tym w jakich warunkach funkcjonowałam przez ostatnie dni...

    To był dobry event. Bardzo się cieszę, że nie było wypadajek ani tym bardziej gierek, bo są męczące i czasochłonne.


    Fragment posta usunąłem jako off top.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2017
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo lubię czytać Twoje posty - dziękuję za wszystkie mądre rady :inlove: , bardzo się przydają mimo , że gram już 3 lata . xD
    W temacie smoczy melon posiany na małych polach , jutro koniec ewentu i farma wróci do mojego ulubionego wyglądu .xD
    Miłego dnia wszystkim życzę i uśmiechu . :D


    Cytat edytowany zgodnie z oryginałem.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2017
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam:) Ja mam 70% też zrobione... na Bahamie 27 pól ze smoczym melonem, za chwilę zbieram i juz na małych polach będę dalej rozsiewać. SN, SNZ trochę poszło, ale królowa była hojna, wiec mi nie żal :p;) Jutro powinnam skończyć, jeszcze zastanawiam sie, czy warto robić diamentowe 4 zadania, ale to najwyżej sobie na koniec na noc posieję. Całkiem przyjemny evencik, chociaż tak strasznie na początku wyglądał xDxDxD
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Jak ktos cos madrego napisze to warto przeczytac. Eventu nie robie bo mi sie nie chce ale czytam ze wcale nie byl trudny. Pozdrawiam.
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Kocham wątki eventowe ,czytam z wypiekami na twarzy.Zawsze i za każdym razem tę jęki i stęki jak Ci starsi stażem gracze mają z górki ,a młodsi tylko piach w oczy8)
    Bogacze ,milionerzy we wszystkie zasoby i tylko kasa ,kasa,kasa:wuerg:
    Miałam nie robić eventu,bo nie i już,kto bogatemu zabronixD:cry:Nawet Cysorz odpuścił i dobrze mu z tym,ale wczoraj ruszyłam i lałam te "milionowe ilości SN i SNZ" xD:cry::cry:Mam i mnie na to stać 8)
    Ostatnie melony rozsiane i najdalej jutro rano będzie koniec
    Wypadajki,źle,brak wypadajek jeszcze gorzej
    Zauważyłam ,że pewna grupa graczy podczas trwania eventu jęczy,stęka i narzeka,a przecież można wyłączyć komputer i iść na spacer,ewentualnie zmienić grę.Tyle tego w sieci 8).Nikt nikomu nie każe robić niczego, tym bardziej kupować( znam gry gdzie BP w porównaniu z nimi to pikuś,pan pikuś.Na własne oczy widziałam wydzieranie kasy za wszelką cenę i w wielkich promocji,których nie można sobie odmówić )
    Akurat w tym melonowym,wystarczy ciut dobrych chęci i włączenia szarych komórek
    Malkontenci,weźcie się za uczciwą pracę w szklarni , tam jest mnóstwo pracy,a korzyści spore
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A co to sie stalo, ze pupe ruszylas? :p 100 proc do stodoly wpadlo, czy ktos Ci na ambicje najechal?
    Nie narzekam, ciesze sie xD W kupie zawsze razniej ;)
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie 7 zadań w całości zrobione, smoczy rosnie na 243 polach, na bahamie jakas bromelia a na reszcie pol sieje sobie marchew poki mam pomocnikow do tego (mowie o kombajnie i siewniku oczywiscie)
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [ciach]
    Ewent jest super, niezależnie od wieku..., znaczy stażu w grze, wszyscy mamy równe szanse na zrobienie go w czasie. U mnie smoczy na polach dojrzewa. :D


    Off top usunięty.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2017
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nic mi nie wpadło,bo widzisz,Ci starsi z tym wypadaniem takich rarytasów na kole to mają faktycznie tylko piach w oczy .
    Rano pozbierałam z drzewek i myślę sobie tak
    Zagma da albo nie da,a jak dojadę do tej nieszczęsnej 200-setki to zacznę kończyć te piękne misje gdzie "inne" pojawiają się co chwilę
    Więc ten melonowy flakonik się przyda,a prawie się zdązy nazbierać odpowiednia ilość
    Jak dadzą w SPA to pewnie z nóg spadnę jak zobaczę ile tego potrzeba do produkcji, a kto ich tam wie czy przepis nie będzie do kupienia za real gotówkę
    No i ruszyłam i to nie zarywając nocy i nie siałam z zegarkiem na ręku :D
     
    Last edited: Jun 15, 2017
  13. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ty nie trikuj- na sianiu rzeżuchy wczoraj przez baaardzo krótki czas (przeznaczony na zastanowienie się czy liczyć czy posiać gdzie wlezie i co wlezie, i pooglądaniu misji czy by czasem czegoś tam w spółdzielni nie dziabnąć) zarobiłam ok 5 mln sianogroszy - rzeżucha schodzi jak świeże bułki. Jeszcze lepiej by pewnie poszło z kurami ale to już raz na 3 min co godzinę trzeba by się lognąć a potem opchnąć te kury po 1200 za sztukę u mnie i kurzą kupę uwaga: po 1300 u mnie na targu
    Albo kukułki jeszcze lepiej tylko tu już pasza drożej wychodzi .....
    inna opcja - zjadasz chlebek (+1 do pszenicy koszt 1100 u mnie) zjadasz dyniowe coś tam (+1 do wszystkiego - teraz drogi lepiej było kupić 2 dni temu - ok 17 tys - chyba narobię i posprzedaję) koszt łaczny obu ok 18-20 tys i masz 4 szt pszenicy z małego pola- posiej, sprzedaj masz cjm i lecisz z rzeżuchą przez 30 min - i masz na 10 CJM w ciagu 30 min
    Kupony na pomocników - ze spółdzielni na początkowych levelach można ich sporo zdobyć
    a po 30 min siejesz melony bo masz na CJM na caaałą misję i kilka do przodu
    I czasem warto na targu pozagladać - ja np często skupuję sery tak do 8000 bo podczas eventów dochodzą do 13 000 - nazbieram i jak cena urośnie - sprzedaję- zysk na czysto bez wysiłku kilka tys na jednym
    Ten event naprawdę spokojnie bez żadnych dodatków można zrobić


    Cytat usunięty.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2017
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry:

    Mysle, ze da, jak ladnie poprosisz :p

    Na Twoim miejscu nie liczylabym na to, ze po tylu latach sadownictwa nagle Ci sie odwidzi i zaczniesz siac do misji xDxDxD Oranie (czesto na kolanach) trzeba miec we krwi :pxD

    A tak serio piszac, bardzo lubie pnacza z produktem z rzemiosla. Zachce mi sie uzyc, to mam. Nie- moge sprzedac na targu.
    A PD zawsze sie przydadza, bo do 200 jeszcze baardzo daleko.
     
  15. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Też robię dla flakonika:music:
    Brawo Ty:D
    Zbieram melony za 1,5 godziny a tymczasem drobnica na reszcie pól:DNie wstaję na zbiory melonów - wręcz przeciwnie późno chodzę spać:p bo tak mi real dyktuje;)Ale już bym chciała skończyć te melonowe wariactwoxD Nie szastam nawozami bo nie warto jednak. Zawsze może być tak że będą bardziej potrzebne. Miłego dnia:)
     
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wiesz,tak na chłopski rozum przyznaję Ci rację :D,aleeeee jedną łączkę poświęcę na sianie, tak na próbę ,a żeby prędzej zbrzydło to nie kupię siewnika i ręcznie będę orać xD
    :cry:
    Patrzę na zegarek i to chyba zbyt wczesna pora na opowiadanie bajek:music:
    Następny zbiór o 18-stej jak nie padnę to machnę dzisiaj raz jeszcze ,ale ostatnio pasjami horrory oglądam więc dam radę :D
    Jutro znowu się położę pod oranżerią z jabłonkami:inlove:
     
  17. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Za 4 h ukończę ewent.
    Zabrakło 300 smoczego melona.
    Za oknem słonko i ładna pogoda a ja w domku
    Dopadło mnie choróbsko i jestem padnięta potocznie mówiąc
    Pozdrawiam orzących...
     
  18. szamante

    szamante Generał forum

    skonczyłam ale bez entuzjazmu...nagrody... nie urywaja palca....pozdrawiam....
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Ja jeszcze nie mam smoczego melonika,,same słoneczne i miodowe rosną,,,pewnie wieczorem złapię 1 nasionko,,sieję na dużych polach bez demolki farmy,,jutro zacznę zmieniać pola:D:D:D
     
  20. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    A ja jestem w lesie, wcięło mi neta no i klapa. Dobrze że w końcu włączyli.
    może zdążę nasiać te melony. Oby tylko nie było powtórki z "rozrywki"
     
Thread Status:
Not open for further replies.