Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    zdecydowałam że nie robię, nie chce mi się myśleć, liczyć,kombinować. Biorącym udział życzę powodzenia i szybkiego uporania się z eventem:)
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    za 2 h i22 minuty zbior i oddanie do misji podstwowych...nie dotrwam, moze sie rozbudze co najwyzej i zrobie na telefonie, bede rozsiewać kolejne....ale bez budzika xD
     
    kybek93 i Adasadas lubią to.
  3. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Ja mam zbiór podstawowych melonów za 3,40 niby to masakra...o_O ale ... mąż ma nockę w pracy a ja się krzątam po domu w celach kulinarno-porządkowych:music:;) Jak jednak usnę to i tak się obudzę jak wróci bo... tak mam :pDruga czy czwarta nad ranem to nie taka duża strata jeśli chodzi o zbiór:music:
     
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ja mam lenia eventowego wiec robie tylko srebrne zadania. Diamentowe tylko w 5.,6. i 8. zadaniu- jedynie itemy i pnacze mnie interesuja. :)
     
    tarantula66, kybek93 oraz bogusiania lubią to.
  5. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    Ja tam sobie sieję jak wyluzowana kura (bezkostna hihihi) co popadnie.I np takich zielonych mam pińcet w nadmiarze. Ale co tam darmowy SN od Jaśnie Pani leży to co se tam będę rachować jak buchalter jakowyś:D
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jestem padnieta po wycieczce na Mont Blanc i do Aosty i zaraz sie klade, a jutro po sniadaniu zmykam do Zermatt, a ze Szwajcaria nie należy do UE a moj internet darmowy jest na terenie UE to caly dzien nic nie zrobie, dopiero wieczorem :p a tak to by mi te 6 czy 7 godzin moglo rosnąc, zobacze moze ze sie obudze po polnocy i pozniej jeszcze raz na zasiew na duzych z SN :p kto wie, budzika nie bede nastawiac bo mnie rodzice z rodziny wypiszą xD
     
    kybek93, Anuszki oraz Daisy44 lubią to.
  7. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Też się zastanawiam :oops:
     
    kybek93 lubi to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zrobiłam 4 srebrne,,mam po 1 nasionku,na następne,,muszę oddawać do misji,1-4 nasiona podstawowe,,bo misz- masz mi się robi,,
    nie przejrzyste te ikonki(szybko naliczają te 5 nasion),muszę się pilnować,,chyba do końca ewentu,,będę oddawać podstawowe do misji...
     
    tarantula66, kybek93 oraz Adasadas lubią to.
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Event okazał się banalny :) Zrobiłam zasiew drugi drugiego etapu.Pierwszy wyhodowałam nawet z górką.Spoko idzie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2017
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    I na takich właśnie graczy liczy firma.
    Brawo ty 8)xD
     
  11. zerkac1

    zerkac1 Mieszkaniec forum

    Z tego co widać z misji to wszystkiego nie trzeba robić :) Wystarczy w misjiach przeskakiwać do przodu i robić całość tam gdzie item i pnącze :) Dystrybutor nie przydatny.Roślinkę z misji dostajesz i siejesz.Przy przeskakiwaniu zanim dojdziesz do kolejnej roślinki masz już wysianą poprzedni w ilości odpowiedniej by zakryć połowe pola ;)
     
    kybek93 i Adasadas lubią to.
  12. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Niektóre rzeczy robi się tylko dlatego ;) że tak wypadaxD albo z przyzwyczajenia;) więc robię ten eventxD
     
    kybek93 i Adasadas lubią to.
  13. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    kawy jeszcze nie miałam a tu mi liczyć każą:p
    coś zasiałam i chyba dobrze mam taki mix na polach że hoho
    ach jakoś to będzie
    tego troszkę za dużo innego troszkę za mało
    suma sumarum wyjdzie dobrze;)
    pozdrawiam wszystkich pracusiów i leniuszków
     
  14. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    robię zadania z dystrybutorami, dozowniki groszku postawione
    w ogrodzie ozdobnym dają po 2450SG, a zajmują male pola
    liczę ze z dozownikami może być tez związany jakiś profit:)

    jestem przy 2 generacji melona, mogłam go mieć więcej ale
    wczoraj posiałam i o nim zapomniałam:p

    idę na pole odrabiać zaległości
    powodzenia

    .
     
    kybek93 lubi to.
  15. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    4 zadania wykonane, jakoś dziwnie szybko mi to poszło :p;) dopalacze+SN - to wszystko wyjaśnia xD

    teraz te kuliste i sześcienne dojrzewają, ale takiego tempa raczej nie będzie mimo, że krótszy czas, bo SN jakoś szastać nie zamierzam

    powoli do przodu:)
     
  16. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Drugi zasiew melonów z misji za mną, zbiorę przed wyjściem do pracy i wysieję na małych polach. Podstawowych nie liczyłam i wyszło, że wystarczy na diamentowe misje, a miałam ich nie tykać:oops:. Trudno, skoro już mam melony...może do czegoś mi się dystrybutory przydadzą -.-
     
    kybek93, toDzasta oraz .savante. lubią to.
  17. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Robię tylko dla ZB i na tym się skupiam. ZB nigdy za wiele. Za jakiś czas znowu będą żądać w świątyni małp przeogromną ilość ZB które nie wiadomo gdzie zdobywać, bo te marne 5 ZB za poziom ....szkoda gadać, na niższym sprawdza się ale dalej? I co z tego że była królowa? Dali ZB aby ruszyć wyspę i ludzie nie jęczeli. Za chwilę będzie to samo- świątynia stanie w miejscu.
    Robię wszystkie srebrne i nawet ładnie idzie. Rozmnażam z 1 co daje przy cmj 7 i byle do przodu :) Pnącze nie interesuje mnie a wręcz zaczyna już mnie nudzić :p
     
  18. zenus5411

    zenus5411 Forumowy żółtodziób

    za chwilę zbiór żółtych kolistych i siew na 40 polach, ale mam pytanie dlaczego nie mogę dołożyć białych tylko muszę czekać aż będzie 205 sztuk
     
    kybek93 i Adasadas lubią to.
  19. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Witam gdzie szukac dozownika ?;)
     
    kybek93 lubi to.
  20. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    w ozdobach
     
    kybek93 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.