Opinie Melonowe szaleństwo

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jun 12, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    zdecydowałam że nie robię, nie chce mi się myśleć, liczyć,kombinować. Biorącym udział życzę powodzenia i szybkiego uporania się z eventem:)
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    za 2 h i22 minuty zbior i oddanie do misji podstwowych...nie dotrwam, moze sie rozbudze co najwyzej i zrobie na telefonie, bede rozsiewać kolejne....ale bez budzika xD
     
    kybek93 and Adasadas like this.
  3. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Ja mam zbiór podstawowych melonów za 3,40 niby to masakra...o_O ale ... mąż ma nockę w pracy a ja się krzątam po domu w celach kulinarno-porządkowych:music:;) Jak jednak usnę to i tak się obudzę jak wróci bo... tak mam :pDruga czy czwarta nad ranem to nie taka duża strata jeśli chodzi o zbiór:music:
     
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ja mam lenia eventowego wiec robie tylko srebrne zadania. Diamentowe tylko w 5.,6. i 8. zadaniu- jedynie itemy i pnacze mnie interesuja. :)
     
    tarantula66, kybek93 and bogusiania like this.
  5. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    Ja tam sobie sieję jak wyluzowana kura (bezkostna hihihi) co popadnie.I np takich zielonych mam pińcet w nadmiarze. Ale co tam darmowy SN od Jaśnie Pani leży to co se tam będę rachować jak buchalter jakowyś:D
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jestem padnieta po wycieczce na Mont Blanc i do Aosty i zaraz sie klade, a jutro po sniadaniu zmykam do Zermatt, a ze Szwajcaria nie należy do UE a moj internet darmowy jest na terenie UE to caly dzien nic nie zrobie, dopiero wieczorem :p a tak to by mi te 6 czy 7 godzin moglo rosnąc, zobacze moze ze sie obudze po polnocy i pozniej jeszcze raz na zasiew na duzych z SN :p kto wie, budzika nie bede nastawiac bo mnie rodzice z rodziny wypiszą xD
     
    kybek93, Anuszki and Daisy44 like this.
  7. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Też się zastanawiam :oops:
     
    kybek93 likes this.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zrobiłam 4 srebrne,,mam po 1 nasionku,na następne,,muszę oddawać do misji,1-4 nasiona podstawowe,,bo misz- masz mi się robi,,
    nie przejrzyste te ikonki(szybko naliczają te 5 nasion),muszę się pilnować,,chyba do końca ewentu,,będę oddawać podstawowe do misji...
     
    tarantula66, kybek93 and Adasadas like this.
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Event okazał się banalny :) Zrobiłam zasiew drugi drugiego etapu.Pierwszy wyhodowałam nawet z górką.Spoko idzie ;)
     
    Last edited: Jun 14, 2017
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    I na takich właśnie graczy liczy firma.
    Brawo ty 8)xD
     
  11. zerkac1

    zerkac1 Mieszkaniec forum

    Z tego co widać z misji to wszystkiego nie trzeba robić :) Wystarczy w misjiach przeskakiwać do przodu i robić całość tam gdzie item i pnącze :) Dystrybutor nie przydatny.Roślinkę z misji dostajesz i siejesz.Przy przeskakiwaniu zanim dojdziesz do kolejnej roślinki masz już wysianą poprzedni w ilości odpowiedniej by zakryć połowe pola ;)
     
    kybek93 and Adasadas like this.
  12. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Niektóre rzeczy robi się tylko dlatego ;) że tak wypadaxD albo z przyzwyczajenia;) więc robię ten eventxD
     
    kybek93 and Adasadas like this.
  13. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    kawy jeszcze nie miałam a tu mi liczyć każą:p
    coś zasiałam i chyba dobrze mam taki mix na polach że hoho
    ach jakoś to będzie
    tego troszkę za dużo innego troszkę za mało
    suma sumarum wyjdzie dobrze;)
    pozdrawiam wszystkich pracusiów i leniuszków
     
  14. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    robię zadania z dystrybutorami, dozowniki groszku postawione
    w ogrodzie ozdobnym dają po 2450SG, a zajmują male pola
    liczę ze z dozownikami może być tez związany jakiś profit:)

    jestem przy 2 generacji melona, mogłam go mieć więcej ale
    wczoraj posiałam i o nim zapomniałam:p

    idę na pole odrabiać zaległości
    powodzenia

    .
     
    kybek93 likes this.
  15. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    4 zadania wykonane, jakoś dziwnie szybko mi to poszło :p;) dopalacze+SN - to wszystko wyjaśnia xD

    teraz te kuliste i sześcienne dojrzewają, ale takiego tempa raczej nie będzie mimo, że krótszy czas, bo SN jakoś szastać nie zamierzam

    powoli do przodu:)
     
  16. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Drugi zasiew melonów z misji za mną, zbiorę przed wyjściem do pracy i wysieję na małych polach. Podstawowych nie liczyłam i wyszło, że wystarczy na diamentowe misje, a miałam ich nie tykać:oops:. Trudno, skoro już mam melony...może do czegoś mi się dystrybutory przydadzą -.-
     
    kybek93, toDzasta and .savante. like this.
  17. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Robię tylko dla ZB i na tym się skupiam. ZB nigdy za wiele. Za jakiś czas znowu będą żądać w świątyni małp przeogromną ilość ZB które nie wiadomo gdzie zdobywać, bo te marne 5 ZB za poziom ....szkoda gadać, na niższym sprawdza się ale dalej? I co z tego że była królowa? Dali ZB aby ruszyć wyspę i ludzie nie jęczeli. Za chwilę będzie to samo- świątynia stanie w miejscu.
    Robię wszystkie srebrne i nawet ładnie idzie. Rozmnażam z 1 co daje przy cmj 7 i byle do przodu :) Pnącze nie interesuje mnie a wręcz zaczyna już mnie nudzić :p
     
  18. zenus5411

    zenus5411 Forumowy żółtodziób

    za chwilę zbiór żółtych kolistych i siew na 40 polach, ale mam pytanie dlaczego nie mogę dołożyć białych tylko muszę czekać aż będzie 205 sztuk
     
    kybek93 and Adasadas like this.
  19. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Witam gdzie szukac dozownika ?;)
     
    kybek93 likes this.
  20. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    w ozdobach
     
    kybek93 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.