Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kilka postów usunąłem jako off top.
     
    kybek93 lubi to.
  2. -Helios100-

    -Helios100- Czeladnik forum

    Melonowa magia daje +1 dla Inne, czyli do czego konkretnie :(
     
    kybek93 lubi to.
  3. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Tym razem odpuszczam, do pnącza nie dojdę (dwa dni bez dostępu do farmy się szykują), a nagrody cząstkowe są zbyt mizerne, aby się na nie skusić. Dystrybutory groszku do dziś straszą mnie w pasku z ozdobami, nie chcę dokładać jeszcze melonowych. Nawiasem mówiąc przydałby się jakiś orient ekspres, który by zabrał niechciane ozdoby raz na zawsze.
    Wszystkim biorącym udział w melonowym szaleństwie życzę udanych zbiorów i zdobycia pnącza ;)
     
  4. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    na głównej farmie w inne masz np. truskawki ;)
     
    kybek93 lubi to.
  5. -Helios100-

    -Helios100- Czeladnik forum

    Dzieki, wlasnie dowiedzialam sie czegos nowego ;)
    Czyli koktajl taki sobie, nie ma wow
     
    kybek93 lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    na mojej farmie naliczyłam 17 innych roślin,,w nich są maliny

    na wyspie 21 gatunków innych
     
  7. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    sama nie wiem, nagrody takie sobie, nie mam pomocników, co prawda wykupiłam w sklepie kupony na 3h ale mi ich szkoda,a ręczne sianie i podlewanie:wuerg:i taka długa roślina, nie lubię takiej.jeszcze pomyślę ale raczej jestem na nie
     
    kybek93, gretag oraz Nutka lubią to.
  8. zerkac1

    zerkac1 Mieszkaniec forum

    Asiaaaa hehehe Znalazłem Cię :D
    A siejemy, wszystko zdjęte w 90% i jedziemy.Ciekawe czy się pomylę i zasieje choc raz to co nie trzeba :)

    Zbierć bede kombajnem a siac ręcznie hihihih
    I te lagi jak na każdym evencie :p
     
    kybek93 lubi to.
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    trza było wystawic na ozdobne te stare dystrybutory i by było sporo sianogroszy z nich;)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hm......................
    1.Fanką siania nie jestem,więc to +1 na inne mnie nie cieszy.
    2.Nie mam kuponów,tylko sam kombajn a klikać na małych polach mi się nie chce.
    3.Jakoś na tym PD,nie mówiąc o TPD,zależeć mi przestało.
    4.Powodzenia.
     
  11. -ola55-

    -ola55- Okazjonalny autor

    19 tysiecy:cry::cry:tragedia nie dam rady i nie zaczynam zeby czasu było wiecej ee miłego dnia zycze
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  12. 53klasa

    53klasa Książę forum

    Czy ktoś może mi objaśnić, o co chodzi w tym zdaniu?? O jakie rośliny, o jaką opcję wyrównania braków?? Do czego ma służyć dystrybutor?
    Tylko rośliny dopisane na starcie eventu mają opcję wyrównania braków, jeśli użyjemy wszystkich lub prawie wszystkich posiadanych sztuk. W misji można jednak zdobyć dystrybutory pozostałych melonów, które znajdziemy w inwentarzu z itemami.
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  13. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Będę dziergać dla ... tradycji. W praniu zobaczę o co chodzi , bo jakoś czytać ze zrozumieniem akurat dzisiaj mi się nie chce, zwłaszcza, że te tysiące melonów i tak mnie nie dotycząxD.
     
    kybek93, gretag oraz toDzasta lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech.
    Ja wiem, że to jest napisane tak specyficznie, ale naprawdę w tym poradniku są wszystkie info, o jakie pytasz.

    "Opcja wyrównania braków" działa wtedy, kiedy niechcący zużyjesz wszystkie (nie "użyjesz wszystkich", ale to nieważne)... więc zużyjesz - czyli oddasz do misji wszystkie wyhodowane badylki i nie masz co posiać. Wtedy system dopisuje ci litościwie parę sztuk na dalszy rozsiew.
    Ale system będzie taki litościwy tylko w przypadku tych pierwszych czterech badyli, z którymi zaczynasz grę.
    Jeśli oddasz do misji któreś z następnych odmian badyli i zostanie ci zero na kolejny zasiew, nie możesz już liczyć na łaskawość systemu - musisz sobie postawić na farmie dystrybutory (stanowiące nagrodę w różnych zadaniach eventowej misji), które po pewnym (dość długim) czasie podrzucą ci dwa nasionka do dalszej zabawy.
    Jeśli natomiast ostrożnie oddajesz badyle do misji i zostawiasz sobie zapas na dalsze sianie, dystrybutor nie będzie potrzebny.
     
  15. myszka_magdalena

    myszka_magdalena Czeladnik forum

    Dzięki za event, w którym czas zbioru to 8 ha, ha. Można siać i opalać się, byle niezbyt daleko od chaty. Reszta reguł to po prostu kombinacja melońska.
     
    kybek93, gretag oraz tarantula66 lubią to.
  16. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    też mi tak wyszło,nie jest to znowu tak mało jak by się wydawało
     
  17. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Dobrze widze, ze nagrody za ten event to naklejka, itemy i rzad cudownego pnacza? Zadnych drzewek ani zagrod?
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  18. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    Strasznie to zawiłe wszystko, nie opuściłam jeszcze żadnego eventu z własnej woli, ale tym razem mnie kusi:)
     
    kybek93, magdusia668 oraz gretag lubią to.
  19. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niech Cie nic nie kusi :) w skrócie wygląda to tak


    FAQ w pigułce:
    • Na początek eventu otrzymujemy 4 rodzaje roślin (po 5 sztuk). Kiedy rozsiejemy wymaganą ilość, należy je oddać do misji, pozyskując sadzonki nowego rodzaju.
    • Modyfikacja roślin ma charakter 4-etapowy: z 4 roślin uzyskujemy kolejne 4, z nich 2, a na końcu 1.
    [​IMG]




      • W misjach można zdobyć po 3 sadzonki każdej z roślin od 2. etapu modyfikacji (srebrne i złote kampanie).
      • Dodatkowe sadzonki tych roślin można uzyskać z Dystrybutorów, również dostępnych w misji (kampanie diamentowe). Można je postawić na każdej polanie.
      • Łącznie potrzeba:
    [​IMG]
     
    kybek93, gretag oraz tarantula66 lubią to.
  20. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    Ok spróbuję :) Na pewno się rozjaśni wszystko w trakcie, a pnącze zawsze się przyda , to czekamy do 14.00
     
    kybek93 i gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.