Opinie Melonowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    hurra, nareszcie event bezwypadajkowy
     
  2. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    Nawet nie zaczynam nagrody nie powalają a na długi weekend wyjeżdżam odpoczywać :D
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Super event :D

    Wypadajek nie ma - problemu nie ma
    Do dyspozycji całe 5 łąk do wysiania tylko i tylko eventówki
    Nudne to może być ;) z wypadalcami to chociaż zabawa była ''wypadną nie wypadną '' ''zrobię nie zrobię ''xD
    Teraz tylko przemyśleć plan( albo poczekać na gotowca :p) aby zrobić a się nie na robić
    Pnącze jak pnącze bonus raz dziennie
    ale te Melonowa magia mnie kusi strasznie
    co darmo wpadnie to darmo ;)
     
  4. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    nagrody do kitu żadnych drzewek czy zagród jak robić misje w spółdzielni jak brak tego co potrzeba,a ilości sadzonek co niemiara,
     
    kybek93, gretag, Azile i dalsza osoba lubią to.
  5. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    Na razie nic nie kapuje ,zobaczymy jutro ,trochę nudzi mnie ta gra ,pogoda fajna a tu siej hektary .
     
    kybek93, gretag oraz magdusia668 lubią to.
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jak dojdzie do kulistych i sześciennych to tych łąk może zabraknąć;), bo ilości każdego rodzaju melonów są duże, szczególnie, że po 8/7/6h.
    Moim zdaniem event jest trudniejszy niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Owszem sianie będzie, ale z głową:D
    A wysiać z 3 nasion po pierwszych 4 misjach aż ponad 1000 (pomijam słoneczne, miodowe i smocze, bo tak daleko nie zaszłam w przemyśleniach;)xD) to wyzwanie, że już mi pot z rączek kapie z wrażenia:D Nawet z pomocą dystrybutorów.
    Nie wiem czy starczy mi tygodnia na takie ilości-.-
    Akcja na SN i zośki na mur beton.:music:
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zastanawiam się czy moja metoda,,(najpierw srebrne misje,,ostatnia cała,,,reszta wybiórczo),,,przyniesie efekty,,hmm:p,,boję się ,że się pogubię totalnie:(
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No, gdyby były te drzewka czy zagrody (rozumiem, że tajemnicze), to można by się było później powściekać, że nie wyrosło z nich to, co potrzebne do spółdzielni... i od razu byłoby weselej.

    Jak robić misje...?
    Proste: siać / sadzić to, co się dobrze sprzedaje, sprzedawać to, a za zarobioną kasę kupować rzeczy do spółdzielni.

    Nie jestem pewna, czy te nagrody akurat "do kitu" - może to nie jest najlepsze pnącze sezonu, ale im więcej tych rzędów na pnączu, tym łatwiej idzie np wbijanie leveli (i nie tylko zresztą).
    Tajemniczości - wbrew powszechnemu (i dla mnie totalnie niepojętemu) mniemaniu - wcale nie są super nagrodą.
    Wystarczy poczytać wątki eventowe, żeby się o tym przekonać.
     
  9. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    Tym razem jeszcze raz upominam słownie ,proszę o zmianę linijek w podpisie.

    Podpis może zawierać maksymalnie 2 wiersze.

    MOD_DaMa
     
    kybek93 lubi to.
  10. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Nareszcie nie ma wypadajek, ale gdy przeczytałem ilość potrzebnych melonów i ich czas rośnięcia to stwierdziłem "chyba nie dam rady"
    Wygląda na to że do tego eventu trzeba poważnie wymyślić strategię.
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    [ciach]

    Event oczywiście robię.SN szastać nie zamierzam.Ten event nie jest aż tak cenny.Miło,że nie ma wypadajek.

    Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem, znajdziesz tam między innymi:

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 czerwca 2017
    kybek93, toDzasta oraz Azile lubią to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :):)

    ciag dalszy obijania sie xDxD,eventu nie robie i tylko poczytam sobie jaki to jest ciezki i czemu tak długo te melony rosna a dla kogo jest to event,ze nie dla pracujacych xD:p:p
    to zycze szybkiego zakonczenia eventu i nie zmarnujcie zbyt szybko SN od królowej
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E no tak źle chyba nie będzie :)
    farma ma 964 małych pól plus cjm do wykorzystania
    na rozsiew aby podgonić podstawę sn plus zośki choć nie wiem czy aż konieczne

    Problem to czas wzrostu danych kolorów melona
    i pilnowanie ilości zbioru danego koloru melona by nie marnować nie potrzebie pól na taki sam melon
    i pilnowanie zbioru z dystrybutorów i ich rozsiew
    oddawanie w miarę wysianych danego koloru melonów do misji

    Byle nie namieszać
    Zachęcaj a nie zniechęcaj xD
    bo mi ''magia'' pryśnie szybciej niż się zaczęła
     
  14. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    poziom trudności : średni

    ja tam robię
     
  15. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja robię ale nie zamierzam rzucac SN na prawo i lewo,na to jestem za chytra hihihihihi
     
  16. princessca

    princessca Okazjonalny autor

    nie chce mi sie znowu sprzatac zwierzyny z pol, dlatego event sobie odpuszczam. nie ma tajemniczosci w zagrodach i drzewkach, to nawet lepiej bo tak bym sie skusila, a tak leze do gory brzuchem.czekam juz na kolorowanie zwierzatek, trzeba jakos ta super pasze od krolowej zuzyc ;) moze jakies biznony w nagrode, to by duzo osob sie rzucilo, jak myslicie
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Skubne troszke ale na caloksztalt potrzebna jest strategia. Pomysle o tym jutro:):):)
     
  18. myszka_magdalena

    myszka_magdalena Czeladnik forum

    Trzeba to na trzeźwo przekalkulować. Czyli jutro dopiero...
     
    kybek93, AnnDżelina oraz waderówek lubią to.
  19. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    nie robie eventu,mam wystawione zagrody,bo postanowiłam ze wezmę się poważnie i bez obijaniaxD(jak to niestety było do tej pory-.-)za upatrzoną misję w spółdzielni,od a do z....ale pozostałym życzę powodzenia...:D:D:D
     
  20. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    hmmmm, strategia powiadacie

    ja standardowo dwa pierwsze zasiewy jadę na dopalaczach i dużych polach

    dostajemy na rozsiew 5 sztuk, więc lecimy na dużym polu z CMJ+SN+SNZ co przy zbiorze daje nam 9 sztuk x 5 pól czyli 45 sztuk, które rozsiewamy tym samym schematem i otrzymujemy 45*9 = 405 sztuk
    z tych 405 sztuk na małych polach rozsiewamy 200 +CMJ i zbiór otrzymujemy w ilości 800 plus 205 = 1005

    do zadań potrzeba 1020 więc te 15 sztuk może nawet się samo uzupełni bo, cytat z OO:
    Tylko rośliny dopisane na starcie eventu mają opcję wyrównania braków

    no a w między czasie to siałabym te pojedyncze sztuki kolejnych odmian melonów no i ustawiałabym gdzieś po bokach dystrybutory

    tak jak pisałam wcześniej, poziom trudności : średni
    trzeba troszkę pokombinować z polami, pilnować czasu zbiorów i będzie w porządku ;)


    event wydaje się być spoko, co ważne - nie blokują nas wy-padalce
    blokuje nas jedynie niechęć do kreatywnego kombinowania xD tak mi się zdaje
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.