Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Szans na pnącze nie ma, bo nie ma kiedy zbierać :p. Przewiduję, że uda się oddać 9 kukurydz. Sieje od wczoraj już na 3 strefach i tak zostanie. Z misji w spółdzielni zgarnęłam też albicję i łasice . Jest zatem ok xD.
     
    toDzasta, gretag and olaale like this.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    otworzylam skrzynie a tam 5x superpasza :)
     
    gretag and olaale like this.
  3. kika2891

    kika2891 Czeladnik forum

    jak nie macie już naleśników to jakie pola macie ustawione, jakie się najbardziej opłaca aby szybciej uzbierać kukurydzę??
     
    Last edited: Jun 8, 2017
    gretag and olaale like this.
  4. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Duże - z jednego posianego masz 4 zysku.
     
    gretag and olaale like this.
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Dla mnie nie ma to znaczenia - na małych polach zbierasz 400 - wysiewasz 200, na dużych zbierasz 264 - wysiewasz 64, czyli i tu i tu masz 200. Ostatni zbiór - małe pola bo zbierzesz 400. Jedyna różnica to taka, że bez kombajnu masz mniej klikania.
     
    Last edited: Jun 9, 2017
  6. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Ostatni zbiór jak bez naleśnika to bez względu jakie pola też 200. :)
     
    toDzasta, gretag and olaale like this.
  7. olaale

    olaale Okazjonalny autor

    Nie masz racji. Ostatni zbiór z małych pól to 200 pol x 2 szt i już więcej nie siejesz, więc 200 szt nasionek już nie wysiewasz, czyli razem zbierasz 400 szt.
     
    toDzasta, gretag and polnygryzoń like this.
  8. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ostał się jeden naleśnik więc dzisiejsze zbiory będą bardziej kukurydziane :p
    komplet grillowanych i pnącze moje;)
    a z dodatkowych zobaczymy czym zaskoczą...
     
    toDzasta and gretag like this.
  9. nektarynek

    nektarynek Forumowy żółtodziób

    A z ostatniego zbioru z dużych pol ile zbierzesz?
     
    gretag likes this.
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dobrze ci...ja za dwie skrzynie sianogrosze i nawóz do drzew.....
     
    chrumcia91 and gretag like this.
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Z dużych pól 264 szt. tak jak pisałem w poście nieco wyżej.
     
    gretag likes this.
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :cry:A u mnie tylko 263. :(
     
    gretag likes this.
  13. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Już wiem, że eventu nie skończę .:( Mam wszystkie itemy, to może powymieniam na g&t :)
     
    toDzasta and gretag like this.
  14. ekotech18

    ekotech18 Czeladnik forum

    ja jestem na 6 tego też nie skończę z tymi eventami jest coraz gorzej jak się nic od nich nie kupi to możliwości brak i cały czas sieję
     
    oset53, gretag and nikolcia30 like this.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Moje sianie w zasadzie wygląda tak, jak plan przedstawiony w pozostałej części cytowanego postu.
    Pierwszej nocy wstawałem, wiadomo - szybszy rozsiew.
    Później, po skończeniu misji, też - raz.
    Zapas czasu wynosił wtedy u mnie kilkanaście (w porywach do 20 h) godzin, ale co noc uciekało ok 4 h. (już nie wstawałem, takie zabiegi pozwoliłyby mi ewentualnie na jedną, może dwie, skrzyneczki, więc odpuściłem).
    Event skończę dosłownie na styk.
    Jedynym problemem mogły być wypadajki, te jednak dopisały.

    Reasumując:

    Ewent oznaczony jako "trudny".
    Jedyna trudność to, jak pisze Sekme, regularne zbiory/siew.
    Kto nie miał takiej możliwości, nie miał szans zrobić obydwu części eventu.
    Pozostają oczywiście jeszcze koszyki, ale to już inna historia. ;)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem ewent nie tyle trudny co niezwykle żmudny. Czasów pilnowałam bardzo dokładnie w dzień, żeby móc w nocy odpuścić. Od początku na noc siałam kukurydzę nawet na niepełnej liczbie pól. Mam nadzieję, że dzisiaj skończę. :D
     
  17. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    mam zaliczone 5 zadań i na pewno eventu nie skończę tak jak nie skończyłam misji
    nie ma szans wstawać w nocy a w dzień praca jutro też na rano do 18 tak więc ile zrobię dziś tyle zrobię

    żeby było śmieszniej to jest jedyny event gdzie nie martwię się o wypadajki tylko że mi czasu brakło
     
    toDzasta and gretag like this.
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Druga skrzynia dała TS-a Palladium , spoko.
    Ogólnie taka forma eventu kompletnie mnie nie bawi i kolejnego w tym stylu raczej nie ruszę.
    Chyba , że nagrody zaserwuje Królowa;).
    Ogólnie skórka nie warta wyprawki.

    Bry weekendowe.
     
  19. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Mało ciekawy , ale na plus- równe szanse dla wszystkich, nie zajmuje podstawowych pól, pasza nawozy zawsze się przydają. Nie "zarywałam" nocek, nie kupiłam koszyków, a zebrałam już dwie skrzynki. Więc się da zrobić bez wyrzeczeń. No, nie zupełnie - ewent towarzyszący, zrezygnowałam z talarków, tej części nie zrobiłam- wzięłam zagrodę i drzewo.
    Miłego dnia.
     
  20. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    u mnie ze skrzynek

    PD
    3 tsy wyspa
    PD
    SG
     
    draculik34 and gretag like this.
Thread Status:
Not open for further replies.