Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dzieńdoberek..
    Jestem w szoku...o_Oo_Oo_Oo_O aż oko z orbit wyskoczyło.. Kukurydziana skrzyneczka dała mi 3 TS Maui....o_Oo_O

    WowxDxD
    Te które można zdobyć za grilowaną kukurydze po zakończeniu eventu...:)
     
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Jeszcze sieję do pnącza . Ostatni zasiew przede mną. Ale się dłuży bez naleśniorów. Itemy są wizualnie świetne. I ciekawostka. Dwa nowe rzędy na pnączu.
    Melonowe szaleństwo i Promyk słońca. Pewnie jakiś błąd wyświetlaniaxD
    Edit. I błąd to jest, już napisali w ogłoszeniach. :)
     
  3. mazowszanka

    mazowszanka Okazjonalny autor

    Witam serdecznie , mam traszki ale nie mogę produkować paszy. Czy Wy tez tak macie co mają traszki?? Czyżby żyły z miłości ;) ;) ;) Może mi ktoś podpowiedzieć co z tym fantem zrobić mam .
     
    empatyczna and pretorianka like this.
  4. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Pasza dla traszek jest produkowana z rzeżuchy..:):)
    U mnie teraz grilowanie w pełni..Już jedna skrzynia odkryta
     
    Nutka and Anetta41 like this.
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Traszki jedzą karmę produkowaną z rzeżuchy. Może masz za mało rzeżuchy w stodole ? Albo to kolejny błąd, który wystąpił przy tzw. synchronizacji. Jeśli to druga opcja, to nie masz wyjścia . Napisz do PT.
     
  6. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Pomocnicy skończone ale po macoszemu robiłam grillowanie i nie mam traszek ani sekwoi :sleepy::(
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Po porannym zbiorze ( bez naleśnika, bo się skończyły ) grillowanie i ..........pnącze odpalone :)
    Zamieniłam na duże pola i sieję dalej, robiąc jak dotychczas - regularny zbiór 3 razy.
    Jeszcze dziś zrobię zadanie dodatkowe :)
     
    Nutka likes this.
  8. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    zostało mi jeszcze 1305 szt badyla oraz słownie trzy(!) rożny do zebrania. Z palcem w nosie event się skończy
     
  9. mazowszanka

    mazowszanka Okazjonalny autor

    Witam ponownie , dziękuję bardzo za pomoc ematycznej i pretoriance . Wszystko juz ok. Schowała mi sie w młynie traszka i śmiała się zemnie :) ;) ;) :) :) ,że nie mogę jej znaleźć . Pozdrawiam ciepło wszystkich.
     
  10. pimp-ek

    pimp-ek Forumowy żółtodziób

    A jakie to jest " zadanie dodatkowe " ?
     
  11. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie czy moze mi ktos powiedziec bo sama nie wierze mam 10 798.o4 godz kombajnu czy to czary czy bład jestem wszoku
     
    niki1990 likes this.
  12. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    że też ja nie mam takiego szczęścia :)
     
  13. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    szczescie to bedzie jak zostanie gorzej jak okaze sie ze to bład
     
  14. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    nie, no ja mam normalnie coś ok 250h. Ciśnij póki jest
     
  15. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    chyba nie wyłacze kompa przez ten czas bo moze zginac ha ha
     
    Nutka likes this.
  16. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    staraj się nie wylogowywać ani nie przeładowywać strony
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jak oddasz już grillowaną kukurydzę ( 10 sztuk = pnącze ) możesz oddawać dodatkowo i za to masz różne nagrody.
    [​IMG]
     
    Nutka likes this.
  18. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Wreszcie koniec. Teraz kukurydza będzie rosła na nagrody dodatkowe . Ciekawe co dostanę:pxD
     
  19. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Do końca brakują 3 grillowane kukurydze.Może się uda.Niestety nie mam już naleśnika. Więc powoli będę sadzić i zbierać.
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zmień pola na duże, szybciej Ci pójdzie (bez naleśnika tyle samo wyleci a więcej w stodole zostanie ).
    Kukurydza posiana, zbiór rano.
     
Thread Status:
Not open for further replies.