Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    właśnie ukończyłam,pnącze odpalone,jak dla mnie męczący event:D[​IMG]
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    drodzy narzekacze....
    od początku było napisane że jest to misja trudna...
    poza tym jest to gra strategiczna, wiec trzeba było sobie po kolei przemyslec co zrobic...ja przy ponad 6 letnim stażu gry tez jej nie zrobilam w calosci, gdybym sie bardziej postarala i przemyslala dokladniej strategie to bym byla w stanie zrobic i to i to, ale nie zrobilam bo nie widzialam wiekszoego sensu. wiekszosc sie bardziej skupila na krolowej-czyli dzieki niej wiekszosc ma od groma bananow i farmarek-te byly w 6 zadaniu do zdobycia w ilosci baaardzo malej w porownaniu do krolowej wiec raczej nie bylo sensu jej robic....
    wczesniejsze mozna bylo zrobic

    stwierdzilam ze nie zdaze do traszek wiec ich nie bralam, ale jednak z tego co widze to na spokojnie bym zdazyla
    drodzy gracze, zauwazcie ze to jest gra strategiczna i trzeba troche pomyslec, albo przeczytac porady bardziej doswiadczonych i z nich korzystac przy eventach a nie tylko biadolic....
     
  3. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    i słuszna uwaga - gry służą do myślenia i zabawy a nie do chwalenia się ośiągnięciami za realną kasę bo to nic prostszego ciekawiej jest osiągnąć coś samemu
     
    -małgoś- and janekkostuchna like this.
  4. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Gdyby nie ci, którzy grają za real kasę, to ta gra/i nie tylko ta/ zwyczajnie by nie istniała. Gry przeglądarkowe to biznes .
    Dzięki tym, którzy płacą, inni /czyt. ja/ mogą grać za darmola.:)

    A w temacie............kukurydza rośnie /wolno jej to idzie/.......xD:cry:
     
    Last edited: Jun 8, 2017
    Agnes89, Megan, hlnrys and 1 other person like this.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nastawiłam ostatnie cos w młynie i pnacze bedzie moje :p
    kukurydze dalej sieje
     
    Megan and -małgoś- like this.
  6. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Oj tam...przy każdym evencie jest- kto, co, za co i dlaczego. Ja nie stosuję wyliczanek a zgarniam tylko tyle ile się uda i mam z tego radochę. Nie mam drzewka (traszki zdobyłam w pociągu) ale dodatkowe bananki które chciałam i jest ok. Przez gapiostwo nie będzie pnącza, szczerze - nie zawsze mam kombajn i trafia mnie coś przewijając tyle gałęzi. Bywa że paluch boli od tego klikania tym samym więcej dla zdrowia :p:p za ponad 2 godz zbiór eventówki i będzie tęczowo na polu :D:D nie podjadła naleśniczków więc będzie wychudzona :p
     
    Megan likes this.
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    mi jeszcze 4 grillowane kukurydze brakuje
    nic nie zapomniałam, nic nie zaniedbałam...zwyczajnie mi się nie chciało:p
    mamy jeszcze 49 godzin, to może zdążę być szczęśliwą posiadaczką pnączaxD
    jeśli chodzi o misję w spółdzielni, która "tak nagle" zniknęła ;) to odpuściłam 6 zadanie całkowicie, bo też mi się nie chciało ;)
     
    Megan and Karen139 like this.
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Najlepsze jest to , że zdecydowana większość tych chwalących się osiągami często gra przy naprawdę niewielkim nakładzie finansowym , a w poszczególnych eventach bywa , że i zupełnie bez inwestycji.
    Tylko , że loguje się regularnie , czyta poradniki ze zrozumieniem /ważne/, myśli i działa /strategia/, gromadzi zapasy , a nie tylko szlocha bez przerwy na OFF-ie.
    Natomiast granie za realną kasę nie jest wcale takie łatwe , bo musisz najpierw kasę zarobić /z nadwyżką/ w realu , a to często o wiele trudniejsze niż prosta farmerska gierka.
    Zresztą userzy inwestujący większe ilości gotówki to nasz największy skarb i deprecjonowanie /trudne słowo/ ich osiągnięć jest zwyczajnie niesmaczne.

    Pierwsza skrzynia ze świecidełkami dała 60 tysia TPD , Królowo wróć xD.
     
  9. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    I chwała im za to ,dobrze że są tacy że mają kasę na gry to my pogramy sobie za damo
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    U mnie kręci się właśnie ostatnia kukurydza i pnącze moje:D:p a potem zasieję kukurydzkę to może i jakaś zacna skrzyneczka wpadnie:pxD
     
    usiamik46, morellaa and xBabciaEwa like this.
  11. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mam jeszcze do ukręcenia 3 grille,ale i siania trochę jeszcze też zostało. Mam nadzieje,że jutro powinien być koniec i pnącze odpalę. W spółdzielni też odpuściłam sobie 3 ostatnie zadania i jedno z różami :p
     
    Megan likes this.
  12. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    do pnącza dzielą mnie 4 grillowane kukurydze
    na spokojnie będzie jutro a potem może jakieś skrzyneczki... ;)
     
    usiamik46, kybek93 and brzustinka like this.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    event skonczony :)
     
  14. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    o masz i jeszcze będą tu człowiekowi od cesarzowych, a idź Ty xD:cry:
    Dokładnie, tu nawet były posty jak to zrobic krok po kroku, żeby dobrze było, ukłon głęboki w stronę Sekme :inlove:
    i słusznie bo i tak nic tam nie było ;)

    pnącze hula, kuku dalej rosnie no i fajnie:p


     
  15. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    W mojej pierwszej skrzyni ze świecidełkami było 15 kropelek SN.
    To sieję kukurydzę dalej,może coś jeszcze ciekawego wpadnie:D.
     
  16. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Od pnącza dzielą mnie 3 grillowane kukurydze.8)
    Wolno toto rośnie.............oj wolno;)
    Jutro odpalam pnącze:p:p
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    już idę zaraz tylko się pochwalę xD

    wzięłam sobie otworzyłam skrzynkę dla rodziców i bach tadaaam w nagrodę otrzymuję 27650 pd xD takie świecidełko :p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie Aniu - tez taką chcę - u mnie za 40 min zbiór kukurydzy , ukręcę grillowaną i zobaczę co mi da .xD
     
  19. Megan

    Megan Komandor forum

    Pnącze zdobyte, pierwsza skrzyneczka ze świecidełkami dała PD, tym razem to nie będą prezenty jak od królowej, lecz dobre i toxD
     
  20. edytka1978

    edytka1978 Mieszkaniec forum

    witam, chyba nie jestem z temacie...:eek: a jakich skrzynkach mówicie?
     
    empatyczna likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.