Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Bonus z naleśnika jest w chwili zbioru a nie zasiania :)
    Kukurydza za 10 minut do zbioru ( bez naleśnika )
     
    IRENOWO, kybek93 and Nutka like this.
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    wiem,tylko to bylo 3 zasianie z nalesnikiem
     
    IRENOWO and kybek93 like this.
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja skończę rano jak wcześniej pisałam - bez zakupu koszyczków.
    I miałam wtopę z jednym dopalaczem.
     
  4. -paulina15-

    -paulina15- Czeladnik forum

    Za gapiostwo trzeba płacić tylko czemu mam uczucia trochę mieszane że nie tylko ja jestem winna przeoczenia
    ale całe to zamieszanie z królową sprawiło że niektórzy w tym ja przegapili czas trwania misji i stracili fajne nagrody
    szkoda i żal
     
  5. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Też robiłam z naleśnikiem 3 siania i wszystkie zbierałam z +1.
    Ranny zbiór - odpalam naleśnika, zbieram sieję, ok 12-ej - zbieram sieję, ok 17-ej zbieram, sieję ( naleśnik jeszcze działa), ok 22-ej zbieram ( już bez naleśnika) i sieje na noc. Tym sposobem 3 zbiory z naleśnikiem :)
    Zmykam zbierać, bo już prawie 22-ga.
    Zasieję na noc i jutro zbiór bez naleśnika niestety i trochę potrwa czekanie na grillowanie.
     
    Last edited: Jun 7, 2017
    IRENOWO, kybek93, Nutka and 1 other person like this.
  6. oczko84

    oczko84 Czeladnik forum

    Ja też przeoczyłam zakończenie misji w spółdzielni chociaż bardziej mi zależało na tamtych nagrodach niż na pnączu. Ale jestem bardzo zapracowana więc nie śledzę wszystkiego na bieżąco. Cóż zrobić :) może traszki, czy upragnione drzewa jeszcze będą do zdobycia :)
     
    IRENOWO, kybek93 and edytka1978 like this.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    co to za narzekania znowu? 8)

    u mnie jeszcze brakuje 2 zasiewow kukurydzy do pnącza.... za 36 minut mam zbior, wytrwam juz :p
     
    IRENOWO and kybek93 like this.
  8. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    O w morde jeża , wchodzę a tu faktycznie event trwa:Dkoniec tylko misji. Ależ mnie ta królowa zakręciła. Nic nie posiałam. Mówi się trudno i żyje dalej. Ot gapa ze mnie:D
     
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    pnącze odpalone, kuku rośnie dalej, więc jakaś skrzynka jeszcze wpadnie ;)
    i nie wiem w sumie, czy się smucić, że nie jestem geniuszem (szóste w misji olałam mówiąc kolokwialnie), czy cieszyć, że jestem wybitną jednostką8)xD
     
  10. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    Czekam na przedłużenie eventu ze spółdzielni .:pJak są lepsze nagrody to robią nas w bambuko.
     
    tixwiktor and IRENOWO like this.
  11. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A dlaczego mieliby przedłużyć? Czas trwanie misji był określony od początku więc nikt nikogo w nic nie robi.
     
  12. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Wg moich obliczeń event powinnam zakończyć jutro wieczorem. czyli o czasie
     
    IRENOWO likes this.
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    powiedziałabym że raczej cesarzowa piątego przedziału ( bo 5 zadań zrobiłaś ) xD

    kurcze to ja nie wiem gdzie jestem bo tyci tego tyci tamtego ponadgryzałam ino te zadania xD

    pnącze odpaliłam przed chwilą
    ładne te itemy :) - jak komuś się nie podobają to niech dla mnie trzyma xD
    słoń na leżaku wymiata :inlove:xD
     
  14. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Event jako taki ukończony -nadal sieję i zbieram ........... licze na to że BP misję zwróci do ukończenia:oops:
     
    [Zosia] and IRENOWO like this.
  15. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event "robiony" przy okazji zbierania koszyczków. Traszki i sekwoja moje. Z racji bogactwa od królowej, zrezygnowałam z końcówki misji. Jeszcze jeden zasiew "kuku" /bez wspomagacza/ i pnącze zabłyśnie. :)
    Pozdrawiam Wszystkich nie marudzących :)
     
    Adasadas, malgosia355 and kufynka like this.
  16. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Masz wszelkiej maści eliksiry i laboratorium :D chemia w szkole była. Podczas eventu podeślij sąsiadom paczuszkę :D:D:D

    Kukurydza zasiana. Naleśnika brak ale coś tam jeszcze liznę z tego eventu. Szkoda tylko że nie mam sekwoi ale może uda się zdobyć podczas gt .
     
    leloszek373 likes this.
  17. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkie posty niezwiązane z tematem " Mali pomocnicy " usunęłam jako spam.
     
  18. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    Według mnie misja powinna trwać na równi z eventem ,aby każdy mógł bez kombinacji dokończyć zadania,a nie event goni event.Tyle co widzę nie wszyscy go ukończyli bo byli skupieni na królowej i jeszcze muliło.
     
    niki1990 likes this.
  19. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Według moich obliczeń jutro rano powinnam mieć pnącze:D Jak się okaże, że jednak będę musiała poczekać do wieczora to też będzie fajnie.8) Byłoby może szybciej ale wypadajek miałam dość by zrobić szóste srebrne z misji.:) Pozostałe pięć zadań oczywiście ukończonych w całości według schematu podanego przez Sekme:inlove: dziękuję:DDołączając jeszcze do tego czytanie ze zrozumieniem poradnika,:pxD zrobiłam tyle ile chciałam.:music:Wczoraj real miał pierwszeństwo,;)jutro też ale mam fona w razie co:p Narzekania brak za co przepraszam wszystkich zawiedzionych. :p;)xD I miłego dnia wszystkim życzę:)
    Edit: dwa grilowane cudactwa dzielą mnie od pnącza:D
     
    Last edited: Jun 8, 2017
    Nutka, Anhedrea and Adasadas like this.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    U mnie pnącze od wczoraj hula , wiec robię ewent zgodnie ze swoim planem - brawo ja . xD
    Kukurydza na polu rośnie sobie pomału , może jakaś skrzynka wpadnie .xD
    Miłego , słonecznego dnia życzę i zmykam . xD
     
Thread Status:
Not open for further replies.