Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chmura11

    chmura11 Czeladnik forum

    Dlaczego mój naleśnik nie działa...użyłam go i nic...HELP :)
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jeśli użyłaś go na różę - to nie działa. On działa tylko na tęczową kukurydzę. +1 roślinka z każdego poletka.
     
    AnnDżelina and Nutka like this.
  3. chmura11

    chmura11 Czeladnik forum

    No to lipa bo użyłam na różę, ale dzięki za info :)
     
    AnnDżelina likes this.
  4. .słodka.

    .słodka. Czeladnik forum

    strasznie wolno idzie powiększanie pola i przechodzenie misji, mam nadzieję że kiedyś skończę :) na szczęście parę wypadajek leci :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    U mnie już 5 zadanie zrobione całe , rożen 101 na stanie , kukurydza na polu , teraz relaks i odpoczynek .
    Sieję już na małych polach i podjadam naleśnik . :)
     
  6. Azile

    Azile Komandor forum

    Te zapominanie jest właśnie najgorsze, bo niby przelecisz po całej farmie kombajnem, a potem se przypominasz że jeszcze dodatkowe pole jest ;)
     
    gosiagosia60, xBabciaEwa and Nutka like this.
  7. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    A czy te odblokowane pola do zasiewow to zostaja na pozniej czy co event musimy odblokowac od nowa?
     
    xBabciaEwa likes this.
  8. kanarekania01

    kanarekania01 Czeladnik forum

    mam pytanie czy naleśnika należy zjeść przed zasiewem, czy przed zbiorem
     
    xBabciaEwa likes this.
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    przed zbiorem

    event sie robi, idzie jak krew z nosa, ale idzie ;)
     
  10. makron01970

    makron01970 Czeladnik forum

    bardzo dziękuję
     
    Mariolka7214 and xBabciaEwa like this.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O ile się nie mylę to mamy teraz drugi event na tym dodatkowym obszarze i po raz kolejny trzeba było odblokowywać pola na nowo.
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U babci 1 item już jest , kukurydza rośnie radośnie na małych polach posiana . :)
     
  13. hanusia109

    hanusia109 Okazjonalny autor

    witam
    A tan rożen to tylko wypada z tych róż i kukurydzy bo u mnie marnie z tym mam tylko 75
    czarno to widze
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam, tak z tych roślin oraz z każdej hodowli w oazie miłości.
     
    usiamik46 likes this.
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie wiem jak wy ale tu jest coś za coś
    w misji doszłam dotąd w tym że w 4 zadaniu zrobiłam tylko pierwsze lecąc na skróty :p
    6-tego nie planuję robić a czy skończę 5- te to też się zastanawiam bo 1000 kukurydzy za naleśnik pomijając sekwoję to jednak sporo
    [​IMG]
    dziś rano zjadłam 1-ego naleśnika przed zbiorem wiec zebrałam kukurydzę 3 razy i przynajmniej widzę efekt
    [​IMG]
    dalej postój
    w nocy śpię wstaję bez budzika
    jutro zjem drugiego naleśnika i się zobaczy
    koszyki mi dziś nie chciały lecieć ale rożna jak najbardziej po 10 z kukurydzy (małe pola wszystkie odkryte)

    pewnie się da ale to się po prostu tak tam w tle będzie dłużyć
    żółwikiem ale idę w stronę pnącza bo
    u mnie czas burz więc przerwy w dostępie do neta zdaje się że nie są tu uwzględniane
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    widać Aniu efekt oj widać . Ja jeszcze godz czekam na zbiór kukurydzy i mam nadzieję tez ruszyć do przodu - byle do pnącza dojść . xD
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Za 1:19 pierwszy duzy zbior kukurydzy z wszystkich pol.Nocke mam,to jeszcze ze 2 x obskocze.6-stego nie robie,Krolowa mnie farmarkami i ZB obdarowala,to szkoda zachodu z sianiem :p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    witaj Gosiu !
    też 6 nie robię , nie chce mi się siać , bo po co . xD
     
    gosiagosia60 and Nutka like this.
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Bardzo kiepsko idzie mi ten event, nawet nie mam traszek:oops::cry:, a co dopiero zacząć siać tęczową kukurydzę.....:eek:o_O
     
    -szalona- likes this.
  20. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Ja też nie mam traszek i biedronek też nie :) W 5 zadaniu mam tylko biedronki.
    Sieję teraz kukurydzę żeby zacząć robić to grillowane coś w młynie :p
     
    leloszek373, niebo016 and xBabciaEwa like this.
Thread Status:
Not open for further replies.