Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Sklepiku za farmarki można kupić kupony, na dodatek ta oferta jest odnawialna i za ileś tam godzin można kupić jeszcze raz, i potem jeszcze raz, aż się oferta sklepiku nie zmieni. Zrobiłam tak z tym większym pakietem SP, więc na kupony też zadziała.
    Zastanawia mnie tylko oferta "kombajn 12 h", czy to tylko sam kombajn do zbierania, czy cały komplet pomocników.


    Dokładnie tak. To jest najlepszy sposób wykorzystania naleśnika :)
     
    Nutka and abc2016 like this.
  2. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Czy +1 do stodoły nie działa w tym evencie tak jak pozostałe przetwory?
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to jest sam kombajn - sprawdzałam .
    nie działa , tylko naleśnik na kukurydzę .
     
    AnnDżelina, Nutka and Sekme like this.
  4. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Bilonge jeśli chodzi Ci o naleśnika to działa on tylko na tęczową kukurydzę.

    Nie działa na czekoladową różę.
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wojtku wygląda, że nie działa bonus +1 do stodoły. Mam go w slocie ale na polu z różami nie pokazuje większej ilości.
     
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    dokładnie, na to czekoladowe paskudztwo nic nie działa :oops: też wylosowałam +1 a pokazuje zbiór 2 sztuk z jednego pola róży
     
  7. dosias

    dosias Generał forum

    jak to nic, woda działaxD
     
  8. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Bo pole eventowe ma specjalny status ;) nie działa tam nic poza wodą i naleśnikiem z owocami :)

    Na tym polega też poniekąd trudność tego eventu ;) żeby za szybko nie wysiać zielska :)
     
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    mam na myśli bonusy, wody do nich nie zaliczam :)
     
    agni33, draculik34 and Bilonge like this.
  10. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Witam :p
    I to jest super podejście i rada na ten Evencik :)

    Pozdrawiam serdecznie i powodzenia wszystkim :)
     
    agni33, draculik34 and Sekme like this.
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzięki, Ewo. W takim razie szkoda farmarek.
    Dzięki też za Twoje sygnaturki. Kocham je miłością wielką :inlove:
     
    xBabciaEwa and draculik34 like this.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pieski to moja wielka miłość , te duże i te małe . :inlove:
    A żeby w temacie było , to róża posiana i czekam na zbiór . xD
     
    tigre, Nutka and AnnDżelina like this.
  13. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    u mnie to samo i rozczarowanie,
    tez mam + 1 do stodoly z kola i zzarlam nalesnika i .... bez sensu :( wiec zamiast rozy sieje dluga kukurydze co by strat nie bylo
     
    agi31, AnnDżelina and JohnLock like this.
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    U mnie też się coś pokiełbasiło, zdobyłem +1 do stodoły i zadowolony, że nadgonię róże nawet nie zajrzałem czy rzeczywiście bonus daję im +1 do zbioru tylko posiałem i poszedłem do swoich obowiązków xD
     
    Nutka, AnnDżelina and agni33 like this.
  15. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    hehe czytalam jak wykreciles to popedzilam na kolo :D i tez mi sie udalo, a zauwazylam te roznice tylko dzieki temu ze mialam na polu i kukurydze i roze

    no trudno :p toporna ta rozyczka ;)
     
    JohnLock and AnnDżelina like this.
  16. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    Matko kochana, tyle lat gram, ale ten naleśnik mnie totalnie zaskoczył??? O jakim naleśniku mowa?
    Sory kochani, ale jakby jakiś miły farmer mnie oświecił, byłabym wdzięczna:)
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    naleśnik, który daje +1 do kukurydzy eventowej
    W strefie eventowej użyć będzie można naleśnika z owocami.
    Dostępny w koszykach eventowych (średni, duży i olbrzymi) oraz misji w Spółdzielni (zadanie 5)
     
    Nutka and tereska1108 like this.
  18. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    Dzięki Ci sąsiadeczko kochana:)Ech, chyba [ciach] mnie dopadł, albo wina kleszcza, który mnie ostatnio zaatakował:)
    Pozdrawiam:)


    Skrót zawierający wulgaryzm usunąłem.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 2, 2017
    agi31 likes this.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Tak,ale ten dopalacz działa tylko na kukurydzę! Czyli najlepiej posiać ją na małych polach na noc.

    A jak wam wypada rożen? W ogóle wypada?
    Mam wrażenie,że ja mam tylko z magicznych, w prezentach od sąsiadów i z misji w spółdzielni... Może się mylę, a może czegos nie doczytałam w poradniku :p
     
    abc2016 and Nutka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.