gra się zawiesza

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kacperek50, 1 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    jak długo ten problem gry wreszcie naprawią,proszę szanownych modów o zgłoszenie tego problemu,nie można zbierać itd,to trwa od kilku dni
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kacperek50 obecnie nie ma żadnych technicznych problemów w grze, jeśli u Ciebie się gra zawiesza to zastosuj się proszę do wskazówek z poradników: >>klik<<. Jeśli to nic nie da, to zapraszam ze zgłoszeniem do PT, tutaj poradnik: Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    bzdury odpowiadasz,nie będę pisał do PT bo odpowiedzą to samo co ty tzn odeślą do poradnika,wynika z tego że ta farma to istna męka z problemami techn
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    kacperek50 proponuję poskromić emocje :)dalsza droga postępowania została wskazana, masz jeszcze jakieś pytanie w temacie?
     
  5. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Myślę ,że nie jet to problem tylko kacperka50 ,czytacie forum i widzicie ile osób narzeka na ten sam problem z grą ,że muli i nic się nie da normalnie zrobić . Ja mam ciasteczka wyczyszczone i tą reinstalację tez zrobioną i co rano zagrody karmiłam ponad godzinę , a nie 15 min jak zawsze.Teraz to już całkiem szkoda gadać ,bo przy przejściu z pola na pole trzeba odświezać ,bo inaczej nie idzie. Zgłoście wreszcie Wy ten problem i niech to naprawia .bo odechciewa się grać
     
  6. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Mi też muli i wiesza się gra ciasteczka wyczyszczone chyba z 1000 razy i wszystko z poradnika zrobione kilkanaście razy i dalej to samo muli wiesza aż się nie chce grać bo można dostać nerwicy i ten problem jest nie tylko u mnie ale wielu graczy ma tak samo, mogli by to naprawić.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli standardowe czynności polegające na wyczyszczeniu pamięci przeglądarki i ciasteczek nie przynoszą efektu, niezbędny jest kontakt z Pomocą techniczną w celu sprawdzenia konta. Dodam, że wczoraj wykonałem te czynności i od tamtej pory moja farma działa płynnie.

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    To te zgłoszenie do PT powinno być hurtowe, bo wielu graczy ma problem z muleniem to się dzieje prawie tydzień a po ostatniej awarii jest jeszcze gorzej
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie musisz wysyłać zgłoszeń hurtowo, wystarczy jedno ;)
    Przypominam, że to nie jest wątek do dyskusji a wszystkie instrukcje postępowania podane są w poprzednich postach.
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    magda1512 Post usuwam ponieważ tutaj nie prowadzimy dyskusji.

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.