Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    Witam, nie mam misji w spoldzielni ,,grilowanie zklopotami"... Gdzie ona jest???
     
  2. *Swojak*

    *Swojak* Okazjonalny autor


    Wszystko ok, ale ten kombajn za pół ceny i dla mnie teraz wręcz bezcenny xD baaardzo by się przydał.
     
    bari06 likes this.
  3. yogi16296

    yogi16296 Stary wyjadacz

    od jutra niestety
     
  4. Sekme

    Sekme Generał forum

    W tym evencie rozmiar pola ma znaczenie, jeśli mamy naleśnik, który daje +1 szt. z pola, wtedy opłaca się mieć małe pola. Naleśniki będą do wzięcia od jutra od godz. 14-tej, gdy uruchomią misję w Spółdzielni.

    Jeśli nie mamy naleśnika, to ilościowo wielkość pola nie ma znaczenia, ale sianie na większych polach oznacza mniej klikania i mniejsze zużycie nasion. Dla siejących ręcznie to ma duże znaczenie.
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ma to znaczenie jeśli zjesz naleśnika z owocami z misji, która będzie od jutra w spółdzielni, daje on bonus +1 tęczową kukurydzę z pola ;)
     
  6. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Czy ktoś sprawdzał już wypadanie rożna z oaz?
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Heh, automat chyba się pogubił.
    Na start było po 10 szt róży i 10 szt. kukurydzy.
    Róża dochodzi na polach, a kukurydzy mam szt 20.

    [​IMG]

    Może być.
     
    Nutka, Marrylan and Mariolka7214 like this.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na start dostaliśmy 10 szt. róży i 20 szt. kukurydzy. :)
     
    Nutka, hlnrys and Mariolka7214 like this.
  9. halina54

    halina54 Hrabia forum

    jaki przyspieszacz dziala na te roze i kukurydze?
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No tak, wychodzi granie na pamięć i pobieżne czytanie poradników.
    A już myślałem, że zarobiłem darmową kukurydzę na rozsiew.:p
     
  11. jowisz08

    jowisz08 Okazjonalny autor

    a w oaza miłości --fajnie wypadają te zakręcone --i potrzebna jest super pasza
     
    magda2007 likes this.
  12. magda2007

    magda2007 Książę forum

    No niby wypadają tylko pytanie jak?
     
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Zebrałam róże z 1 rozsiewu i 0 wypadajek :wuerg:
     
    Mariolka7214 likes this.
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    1 rozen na jedna oaze :)
     
  15. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    mi wypada jakaś farba z róż nie bardzo wiem po co ona jest albo gdzieś w poradniku mi umknęła informacja na ten temat
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Głupie to trochę jest-2 x dziś posieję i na noc tylko.W nocy wstawać za nic nie będę....-.- Czekam na misję do jutra,trochę podgonię...
     
    Nutka, Renia1920 and Marrylan like this.
  17. magda2007

    magda2007 Książę forum

    To chyba w marzeniach:D
     
  18. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Jakoś ten event mi się nie podoba,gdyby jeszcze można dopalaczy użyć albo qupy to szybciej by to wychodziło,a tak na samo wyczyszczenie pól i rozsiew badyli zejdzie trochę,a wypadajek jak na razie 0.
     
    Nutka, Mariolka7214 and gosiagosia60 like this.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po pierwszym zbiorze mam 2 rożna.
     
    Nutka, Renia1920 and Mariolka7214 like this.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    u mnie 1 była xD
    zapakowałam kilka oaz, zobaczymy ;)

    zebrane i z każdej oazy rożen, w razie W można się poratować :)
     
    Last edited: Jun 1, 2017
Thread Status:
Not open for further replies.