Opinie Mali pomocnicy

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, May 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yogi16296

    yogi16296 Stary wyjadacz

    ale jak zjesz dopalacza z misji to masz +1 i wtedy małe się opłacają. pozdrawiam
     
  2. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    No to siejemy i siejemy xD przydał by mi się kombajn za pół ceny :).
     
    *Swojak*, gretag and princessca like this.
  3. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Coś tam na początek ruszę, jak mi się będzie chciało to dokończę a jak nie to nie.
     
    gretag likes this.
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Nagrody dla mnie ekstra :p zastanawiam się dlaczego nastąpiła taka hojność na farmie xD i królowa i super event xDxD
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Nie pytać....korzystać....Dzień Dziecka!!!
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Generał forum

    DZIEŃ Rodzica ... + 500 + Dzień Dziecka!! super
     
    gretag and benia like this.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fajnie, znów będziemy farmowymi dziećmi.
    Łopatka , grabki, wiaderko i do piaskownicy. I jak nas rozpieszczają i biedronki i traszki i perska albicja i sekwoja. Fiu, fiu .....
    Prawdziwy Dzień Dziecka. :D
     
  8. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Super, zrobiło się ciepło, więc namiot i na farmę się przenieść. Szykuje się coś fajnego i ekstra, że bez żadnych dopalaczy, spokojnie można sobie początki przypomnieć. Trzeba korzystać póki coś dają.

    No proszę nawet nie zwróciłam uwagi, że to jutro dzień dziecka a my jak duże dzieci przecie, a co
    ??
     
    magdusia668, gretag and gosiagosia60 like this.
  9. rajskafarma

    rajskafarma Wielki mistrz forum

    dodatkowa misja w spółdzielni jest od 2.06... event od 1.06 czyli pierwszy jest rozsiew róz w ramach eventu i następnego dnia można podgonić czek.róze zadaniem z misjii
     
    gretag and .Basia410. like this.
  10. ania5757

    ania5757 Baron forum

    a ta skrzynia ze swiecidelkami-to tak jak skrzynie ze szczesliwymi zwierzetami-zostanie po evencie??????????????
    i ile trzeba oddac grilowanej kukurydzy na jedna skrzynie??????????????
     
    gretag likes this.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robie,nagrody fajne a slon wymiata xD No i farma dalej na Krolowa moze pracowac,bo mam tyly...:cry:
     
    gretag and Nutka like this.
  12. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Ja tam tym razem lenić się nie będe. Mam akurat w tych dniach więcej czasu, a poza tym event trwa 9 dni więc jest sporo czasu na posianie róż i kukurydzy. Tylko boje się że znowu będzie problem z wypadajkami...
     
    gretag and Nutka like this.
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Evencik robię, ale bez napinki ;). Główne zadanie to jazda z koszykami przed królową xD. A skoro będę na farmie to i zajrzę na specjalne pole :p. Dobrych zagród i drzewek nigdy nie jest za dużo :D.
     
  14. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Za dużo informacji do tego eventu, a ja po pracy za bardzo nie kontaktuje :oops:
    Muszę to wszystko przeczytać jeszcze przynajmniej 2x, ale robić chyba będę xD
     
    gretag, chrumcia91 and Nutka like this.
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Gdy to pisaliśmy, jeszcze nie było misji ;) Ale tak, jak już ktoś złapie tego naleśnika z misji czy z koszyka, to owszem, wtedy tylko małe. Szkoda zmarnować taki skarb :)
     
    gretag, Nutka and hlnrys like this.
  16. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Zastanawia mnie, dlaczego ta dodatkowa misja w spółdzielni jest opisana jako "Trudna"?8):music:
     
    gretag likes this.
  17. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Bo jest trudna xD
     
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    To w końcu kiedy to ma być, dziś czy i jutro i jak długo?
     
    gretag, Bilonge and AnnDżelina like this.
  19. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka :)
    Z tego co piszą w OO to event od dzisiaj a misja od jutra.
     
    AnnDżelina, gretag and Mariolka7214 like this.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka ;)
    Dzieki Wojtek, jeszcze wiadro kawy i mogę czytać, wszystko przez to latanie po prosbie ;)
    też będziesz to dłubał? ;)
     
    AnnDżelina, gretag and Kasialka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.